Стар сериал, който искате да гледате отново! - опус 2

  • 134 878
  • 486
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 1 804
Hulk1, много ти благодаря. Не знаех, че е по роман на Джудит Кранц. Непременно ще го издиря.

# 347
  • Мнения: 1 822
Мистрал се сваля от кикасс. Ама субтитрите дали ше стават.

# 348
  • Мнения: 2 751
Ауу, да ви кажа, аз съм от тези, които не гледат сапунки, ОБАЧЕ, си намерих онлайн "От Обич" и много му се изкефих. Ааа и Али Макбийл!
Сигурно от носталгия, ама и актьорите са ми много симпатични, та и португалската музика. Кеф!

# 349
  • Мнения: 815
Дъщерите на Маклауд и аз много ги гледах, голям рев като умря едната.

Що рев изревах...
В тази връзка се сетих и за Чародейките - и там много ревах Smirk

# 350
  • Вестерос
  • Мнения: 38 287
Чародейките ми  е най-любимият сериал евър, а Алиса Милано я обожавам. Гледала съм го над 20 пъти от до на компа и безброй по про7, имам го още на дискове Grinning

Али Макбийл ме запали по адвокатските сериали .

Мистрал не съм го гледала, но харесвам книжката,по нея е нали?

# 351
  • Мнения: 632
Леле, в далечната2007 е имало тема за Мистрал. Аз имам всички книги на Джудит Кранц, гледала съм До утрото..., също Принцеса Дейзи -не ми хареса, но Мистрал не съм гледала. Защо ги няма тези сериали за сваляне #Crazy Ама и да ги има, то субтитри няма да има.....

# 352
  • Мнения: 18 562
От обич го дават и в момента по една от думите мисля,или лейдито.И аз не гледам сапункшчи,но като малка гледах.
Чородейките беше много готин.!
Аз бях 4 клас когато дава от обич 😁И имаше само кабелна телевизия.
П.С.
И бях влюбена в Освалдо Риос 😂Хич да не е доста хубав мъж беше като млад.

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Аз може би 2009 или 2010 съм го сваляла и помня, че имаше две версии, като за едната имаше субтитри. Мен обаче ме устройва да я гледам в оригинал и сега ако я пуснат с аудио или субтитри, сигурно ще ми е тъпо.

Който иска, да се пробва да я свали:
http://zelka.org/details.php?id=359499

# 354
  • Мнения: 815
Присетих се сега и за Дивият ангел. Забравих как се казваше главната героиня, но беше идеалът ми за красота и чар дълги години

# 355
  • Мнения: 9 451
А, спомняте ли си филма Есмералда? Леле, какъв хит беше.

# 356
  • Мнения: 1 822
Мистрал се сваля от кикасс. субтитрите съвпадат. от емпиричен опит го казвам Simple Smile

# 357
  • Вестерос
  • Мнения: 38 287
Наталиа Орейро беше на Дивият ангел главната, баба ми го гледаше, че покрай нея съм запомнила името на актрисата Grinning

# 358
  • Мнения: 815
Наталиа Орейро беше на Дивият ангел главната, баба ми го гледаше, че покрай нея съм запомнила името на актрисата Grinning

Вярно, сега се сетих....ей, голямо възхищение беше

# 359
  • Мнения: 632
Мистрал се сваля от кикасс. субтитрите съвпадат. от емпиричен опит го казвам Simple Smile
Благодаря, ще пробвам, много ще се радвам, ако успея да го изгледам bouquet

Общи условия

Активация на акаунт