След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 23

  • 51 745
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Добро утро момичета!

Мел
страхотна гледка си ни подбрала пак. Мерси.
Клю радвам се, че сте си изкарали хубаво. Дениз наистина е великолепна, а това сладурче направо да го изпапкаш.

Да ви питам, виждам, че ее време за нова тема. Какво ще кажете да сложа само линк към Викито или да оставя и нашите преоди?

# 736
  • Мюнхен
  • Мнения: 280

Аниста аз съм гледала няколко доста разкрепостени турски филми, ама не знам после колко глоби са плащали, но за сериали не се сещам.
Ти не си ли гледала Езел? Ако не си според мен е огромен пропуск. Повечето гледали го, го намират за най-добрият турски сериал правен до сега, включително и аз и Клю. За разлика от Лиа, която има проблем с главният герой, който играе сега и в един друг мой любим сериал "Хулиганът". Може би си по-напред с материала и от мен и филмите ти говорят нещо, но понеже Бурчин играе в "Езел" и затова попитах.  Hug
bggirl22 Hug Аз не искам нещо скандално всъщност/пък те в много сериали имат доста хард сцени с насилие и това го приемат доста по- спокойно/,а само малко повече  еротично-страстни сцени Embarassed какво толкова Laughing Поне да вдигнат гледаемостта си PeaceНа първо четене се сещам за глобен за "гореща сцена"  Забранения плод.Има и  други глобени,но за други неща.
Замислих се колко съм напред с турските сериали Grinning и май доста филми съм навъртяла,но и доста не съм гледала/то как да ги изгледаш,като пускат на година по 50 нови / .Други пък съм започвала и не съм ги довършвала;трети,които са вървели по наши ТВ ги гледам от немай къде когато ми попаднат пред очите ,но поне така знам за какво иде реч."Езел" е от тези ,които почнах и не довърших smihesorry /изгледах 15-тина епизода /,нямам точен отговор защо стана така newsm78 Не ме грабна нещо историята,а и главния герой не ми допада/Лиа Hug/.Обаче чувам хубави работи за този"Хулиган" и май ще трябва да му хвърля поне едно око Laughing
За мен най-големия проблем при турските сериали е прекаленото им раздуване в N-брой епизоди,което прави и от най-интересната история боза.Затова моя фаворит е АБО -състоящ се от 29 перфектно направени серии,без нищо излишно в тях и невероятна актьорска игра.Верно без великолепния сценарий на Мерал Окай нямаше да е същото Peace
Другия ми любим сериал пострада точно от това разтягане на локуми,за да изкарат  80 серии/КВФГ/ от нещо,което чудесно би се вместило в 30 Sick



Аниста  Hug въпрос на вкус разбира се. И аз много харесвам АБО. И точно това му е хубавото както ти каза, че има само 29 серии. На Езел първият сезон беше много силен, втори не чак толкова, но за мен си остава един от най-добрите. Великолепният Век е мнгоо силен филм, но много го разводниха. "Хулиганът" ти го препоръчвам, въпреки че не си от фенките на Кенан И.

# 737
  • Мнения: 12 839
Здравейте!
Саше  Hugпредлагам ти да оставиш нашия си превод на първа страница, заедно с линк за Вики. По удобно е за бързо сверяване на нещо забравено Peace

Незнам дали е нов фрагмана, малко по-разширен от първия


http://www.kanald.com.tr/Merhamet

# 738
  • Мнения: 12 839
Merhamet 20. Bölüm

Narin, Şadiye’nin cinayetten ötürü gözaltına alındığını öğrenmiştir. Fırat ile birlikte karakola gider ve konuyu araştırması için Sermet’ten bir iyilik istemek zorunda kalır. Narin, Şadiye’ye yardım elini uzatsa da, onun gerçekten suçlu olup olmadığı yönünde şüpheleri vardır. Irmak’ın İstanbul’da olduğundan kimsenin haberi yoktur. Şadiye’nin suçsuzluğunu ispatlamak için önemli bir delil olan cinayet anı görüntüleri Irmak’ ta ne aramaktadır? Irmak’ın bu görüntüler ile ilgili planları vardır. Deniz, Narin ve Fırat arasındaki geçmiş hikâyesini öğrenmiştir. Deniz büyük bir seçimle yüz yüzedir. Kararı, Narin-Deniz dostluğunu derinden etkileyecektir. Sırra kadem basan Atıf’ın durumu herkesi çok endişelendirmektedir. Atıf ise beklenmeyen bir yerde ilginç planlar yapmaktadır. Fırat ve Narin, Irmak’ın gitmesiyle hızla yakınlaşırken, geçmişteki büyük sır , Fırat’ın Narin’in neden peşinden gitmediği ve sonrasında olanlar ortaya çıkar. Narin’in öğrendiklerine tepkisi ne olacaktır? Geçmiş günlerde ise Narin, hukuk fakültesine kaydını yaptırabilmek için uğraşır. Lise diplomasını Yaslıhan’da bırakmış olan Narin, büyük bir çaresizlik içindedir. Üstelik yeni geldiği İstanbul’da kalacak yeri ve kimsesi yoktur. 11 Eylül Çarşamba Günü Saat 20:00'de Kanal D'de...






# 739
# 740
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Момичета заповядайте в новата тема


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=737474.new#new


Ели мерси за резюмето. Сега само някоя добра душа да се намери да ни го преведе!

# 741
  • Мнения: 9 541
За съжаление не намерих до сега резюмето на английскси, така че не мога да бъда добрата душа Joy Joy Joy Joy

Но има ново клипче на София, никой не каза хареса ли му музиката, подбрана от Кати, а сега ето другото ново:



Merhamet ► Summertime SadnessМел, Бг-гърл, Ели Hug Hug Hug за снимките, инфото      bouquet  bouquet  bouquet

# 742
# 743
  • Мнения: 9 541


Ще има ли светлина в края на нашето дизи newsm78

Бг-гърл Hug,
Скрит текст:
новите снимки от ВВ са  Peace Много народ влиза в този сезон, гледам облечени добре, с красиви рокли, пожелавам ти приятно гледане! Peace Аз, знаеш.... no no no no newsm53

# 744
# 745
# 746
# 747
# 748
# 749
  • Мнения: 9 541
БГ- Резюме 20 епизод Hug

Скрит текст:
Нарин научава, че Шадие е задържана в затвора за убийство. Нарин и Фърат отиват заедно до затвора и тя е принудена да помоли Сермет за помощ в разследването на обстоятелствата. Нарин, която подава ръка на Шадие за да й помогне, същевременно е скептична относно невинността й. Никой не знае, че Ърмак е в Истанбул. Защо Ърмак притежава снимки от убийствто, които доказват, че Шадие е невинна? Ърмак има свои планове за тези доказателства. Дениз е научила истината за връзката на Нарин и Фърат в миналото. Дениз е изправена пред труден избор. Ревението й силно ще повлияе на приятелството между нея и Нарин. Всички са много загрижени поради изчезването на Атъф. Атъф се е скрил на неочаквано място, кроейки свои собствени планове. След заминаването на Ърмак, Фърат и Нарин бързо се сближават. Тайната от миналото, защо Фърат не догонва Нарин и последващите събития се разкрива. Каква ще е реакцията на Нарин, когато всичко е на път да се сбъдне? В миналото, Нарин кандидатства за правния университет. Тя забравя дипломата си в Яслъхан и е изправена пред голяма дилема. За да стане още по-объркано и трудно, тя вече е пристигнала в Истанбул, не познава никого и няма къде да отседне.

Общи условия

Активация на акаунт