Çalıkuşu/Чучулигата с Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен - тема 1

  • 105 841
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 545
Добро утро.  Hug Hug Hug



Уф, какви са ни хубави и двамата. Heart Eyes


Ферда, Hug

teseto, vvibouquet  bouquet


Дори и да няма друг превод, момичета от руския сайт на сериала, ще превеждат онлайн, така че, според мен, място за притеснение относно превода, няма. Hug

Приятен понеделник. Hug

# 691
  • Мнения: 5
Добро утро и успешна седмица ви желая!   Hug Hug

Снежка, благодаря за ароматното кафенце.    bouquet



Фотосесия и интервю на Фахрие /още не е преведено/ за "Milliyet"

Фахрие: " Моята Фериде ще бъде по-весела, по-лекомислена и по-луда. Така че аз няма да повтарям същия образ, ще направя съвсем нов.

Искам да върна стария цвят на косата си, но зрителите не искат това. Моят естествен цвят е светло кестеняв. По-рано цветът ми беше черен, но постепенно го изсветлявам, за да могат зрителите да свикнат. Но, те искат да съм тъмнокоса. Ние трябва да сме много внимателни в това отношение, тъй като работата ни е свързана с външния вид. Например, всички казват, че съм си направила пластична операция. Ще кажа, че в Листопад бях на 20 год., сега съм на 27. Разбира се, човек се променя и лицето добива по-зрял вид. Не съм правила операции.

Моите приятелки непрекъснато ме разпитват, дали Бурак и в действителност е толкова красив. Честно казано, вече ми досаждат!"




















 

 




И продължение на предишното интервю.

Скрит текст:

Интервью, на вопросы отвечает Фахрие Эвджен:

Фериде проказница, забавная девочка. А что есть в Фахрие от Фериде?
Ф.Э.: Фериде проказница, энергичный и избалованный ребенок. Возможно, её энергия похожа на мою. Но я оцениваю решения, которые принимаю, она же безрассудная девочка. Я же все контролирую.
- Королек много раз выходил на экраны и ставился в театрах. По-Вашему какое место занимает Фериде в литературе и на сколько её любят?
Ф.Э.: В литературе среди женских характеров она занимает важное место. На женщин того периода возлагалась большая ответственность. Фериде сформировав идеальную форму, породила новый образ. И идеологическая форма романа на первом плане. Когда роман подходит к периоду республики, он начинает нам рисовать современную женщину того периода.
- Что это за идеальная форма женщины?
Ф.Э.: В романе есть женщина, которая сама принимает решение. Например, насколько она влюблена, настолько и верна своим идеалам и может уехать в Анатолию работать учительницей.
- Если Вы сравните женщин того периода и нашего, какие различия появились в качествах женщин?
Ф.Э. В принципе особенно никаких. Женщины живут в соответствии с чувствами. Поэтому в любое время женщины одинаково.

Интервью, на вопросы отвечает Бурак Озчивит:

В одном из репортажей Вы сказали: «-Мой взгляд на жизнь, как у Малкочолу». Сейчас Вы смотрите на мир вокруг себя как Кямран?
Б.О.: Смотреть на мир, как оживляемый тобою персонаж самое остроумное для актера, хотя возможно это рассеивает наши личности. Когда каждый живет своей жизнью, мы вынуждены жить и своей жизнью и чужой. Как Вы и сказали, тогда я смотрел на мир, как Малкочолу, а сейчас, как Кямран.
- Такое положение очень сильно походит на шизофрению?
Б.О.: Если переборщить, то можно стать шизофреником, но мы в этой профессий работаем над тем что бы жить с этим.
- Тогда распространённое клише актеров: «Отыграв на съемках, я снимаю характер персонажа с себя, как пиджак и вешаю на вешалку» для Вас не актуально?
Б.О.: Для меня войти в роль и выйти из неё не так просто. Для этого мне нужно 2 часа. Потому что, оживляемый мною персонаж должен быть в подсознании.
- Вам 29 лет и Вы 9 лет в этом секторе. Вы имели цель быть до такой степени известным и успешным?
Б.О.: Конечно же, у меня есть цель, но я ничего не планирую. Моя единственная цель хорошо делать свою работу и что бы зритель верил моей игре. Потому что, если зрители Вам верят, они включают и смотрят.
- Как Вы добиваетесь этого доверия?
Б.О.: Сначала Вы должны поверить в персонажа, которого играете. Я выбираю свои роли согласно этому правилу.
- Решив, что Вы поверили в персонажа, Вы никогда не упирались в стенку?
Б.О.: Конечно же, я проявляю осторожность, но конечна я внутри большого марафона. Остается риск, что актёр не сможет удержаться в сериале. И хотите ли Вы или не хотите это истощает психологически, но ты должен оставаться позитивными и делать свою работу хорошо. Но в тоже время я очень большой судья самому себе. Если Вы хотите быть успешным в этой сфере, Вы должны иметь хорошую выдержку. Моя выдержка очевидна. Кроме того, на первых порах важный фактор удача, но для того что бы продолжить, необходимо использовать голову.
- Хорошо, а физическая красота?
Б.О.: Важный фактор, но если будете использовать только его, не добьетесь результатов. Для того, что бы добиться результатов, я работаю над актерским мастерством, с головой уходя в дело.
- О красивых людях много предубеждений?
Б.О.: Невероятное количество. Но красота – это не основа. Если будет потребность сыграть очень некрасивого человека, я сыграю.
- Хорошо, мы подошли к знаменитым усам. Сколько они у Вас?
Б.О.: 4 года, но они реквизит. Я не приклеен к усам. Только моя ближайшая цель, связанная с рестораном «Бали бей», имеет отношение к усам.
- О Боже Вы что будете нарезать дёнер (шаурму) с усами?
Б.О.: Нет, после открытия 31 октября ресторана в башнях Трампа, Вы узнаете, что будет.
- Вы переняли работу дёнерщика у отца?
Б.О.: От деда, на самом деле дед от своего отца, так что вместе со мной это уже в 4-ом поколении. Мой папа продолжает эту работу. Мы очень похожи друг на друга. У него усы, как у Малкочолу. Я же в этой работе выступлю только рекламным лицом.


Преводът е направен от "Королек - птичка певчая".


# 692
  • Мнения: 18 785
Добро утро  Hug

"Моите приятелки непрекъснато ме разпитват, дали Бурак и в действителност е толкова красив. Честно казано, вече ми досаждат!"
хехе сладурана ама не отговори  Mr. Green

охх ooooh! мен хич не ме обича руския  ooooh!

# 693
  • Мнения: 9 776
Време е за училище Heart Eyes hahaha Hug



Скрит текст:

Yılın iddialı yapımı Çalıkuşu’nda 32 kişilik bir anacast ekibi yer alıyor. Dizinin kostüm tasarımını ise Muhteşem Yüzyıl’ın da kostümlerini tasarlayan Serdar Başbuğ üstleniyor. Dizide kullanılan ve dönemi simgeleyen şapkalar da Mücella Mert tarafından özel olarak tasarlandı. — Fransız Mektebinde bir Çalıkuşu: Feride (7 photos)
[










# 694
# 695
# 696
  • Мнения: 5
                      Добро утро, чучулиги!  Желая ви приповдигнато настроение в дългоочаквания ден!





                                               



Превод на озета.


   Фериде е на 5 год, когато губи майка си. Дават я във френски пансион, тъй като баща и, който е офицер, трябва да се върне на служба. Скоро загубила майка си, Фериде е принудена да се раздели и с баща си. Това е последното и сбогуване с баща и, последното съприкосновение с него. Никой не знае. Когато Фериде навършва 12 год., леля и Бесиме получава вест за гибелта на бащата. Животът отнема от Фериде любимите и хора един след друг. Фериде е сирак, самотна и сприхава. Всеки преживява болката по свой начин- Фериде с лудории, всякакви игри и странности. Ваканциите прекарва в къщата на леля си Бесиме, заедно с братовчедите си Неджмие и Кямран. Минават години, Фериде се превръща в млада, красива девойка, а Кямран в привлекателен лекар. Те са огън и барут! Във френския пансион всички момичета се влюбват в някого. Фериде, мислейки, че не заслужава любов, се страхува от вълненията на сърцето си. Чака да я забележат, но бяга. Срещайки поглед, свежда очи. Намирайки се един до друг, се страхува, че ще се чуят ударите на сърцето и. Прикрива чувствата си. По такъв начин животът няма да я нарани. Дали любовта ще намери това момиче? Ще завладее ли любимият сърцето и? Ако обикне, няма ли отново да изгуби любимият човек, както всички, които е обичала? Тази история няма да остави никого равнодушен. Тя ще построи мост от едно сърце към друго..


http://www.kanald.com.tr/calikusu/Ozetler/Calikusu-Bu-Aksam-2000 … asliyor/4603.aspx


# 697
  • Мнения: 8 545
Добро утро.  Hug Hug Hug

Най-накрая дойде денят. Party

Моника, благодаря за озета.   bouquet Дано са ни подготвили много вълнуваща история с тези двама красавци. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 9 776
Мони  bouquet   bouquet  bouquet

Цитат
Тази история няма да остави никого равнодушен. Тя ще построи мост от едно сърце към друго..

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 699
  • София
  • Мнения: 7 893
Здравейте  Hug
Снеже    bouquet
И аз ще гледам довечера, а и наистина са много красиви и двамата  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 14 510

     


  До довечера Hug





Снеже Heart Eyes

# 701
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
А от колко часа?

# 702
  • Мнения: 14 510
Светалчо Hug 

Ето и  афиша за довечера.


# 703
  • Мнения: 18 785
Добро утро  Hug

Днес е деня  newsm44 newsm44 newsm44

# 704
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Привети!

Е-еее, доживяхме...   Heart Eyes
Сега пък ще чакаме от епизод до епизод, хихи (всъщност бързо лети времето... ).

Желая ви леко и неусетно да мине деня, а довечера насладата да е максимална!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт