От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 22 089
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Е, честита ни нова темичка  Hug Проблема с нощното пишкане започна и при мен Cry , на всичкото от горя ММ всякаш усеща точно кога ми се ходи най-много и точно тогава решава че трябва да се стовари да спи отгоре ми  #Cussing out

# 16
  • Варна
  • Мнения: 34
Страхотна тема, Бу

# 17
  • София
  • Мнения: 54
Запис и от мен в новата не ма! Вчера видях и аз бебчето, сърчицето тупти, всичко е както трябва Simple Smile На 20-ти имам час при др. Цолова за ФМ, дано да не ни е рано,  че после няма кога да ходя...

# 18
  • София
  • Мнения: 278
Запис и от мен.
Аз продължавам да съм зле, чета ви тука и само се обнадеждавам че ще дойде края на това гадене!
Оооох, момичета, като ви чета какви сте ентусиастки за кърмене, помощ, отделно спане и т.н. искрено се забавлявам  hahaha 99% от теориите се сгромолясват с пълна сила още дни след появата на бебето  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 29
Запис и от мен.
Аз продължавам да съм зле, чета ви тука и само се обнадеждавам че ще дойде края на това гадене!
Оооох, момичета, като ви чета какви сте ентусиастки за кърмене, помощ, отделно спане и т.н. искрено се забавлявам  hahaha 99% от теориите се сгромолясват с пълна сила още дни след появата на бебето  Mr. Green
Ето това много ми хареса  Party smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 Аз заради това не правя планове

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Запис и от мен.
Аз продължавам да съм зле, чета ви тука и само се обнадеждавам че ще дойде края на това гадене!
Оооох, момичета, като ви чета какви сте ентусиастки за кърмене, помощ, отделно спане и т.н. искрено се забавлявам  hahaha 99% от теориите се сгромолясват с пълна сила още дни след появата на бебето  Mr. Green

Браво, много точно казано Simple Smile

Бу - бу благодаря за новата темичка   bouquet

Аз днес се чувствам малко по-добре, ама вечер между 5 и 10 се чувствам ужасно.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Sisilia  Peace Hug Mr. Green

Аз имам намерението да не кърмя и да го гледа баба му Mr. Green

# 22
  • Мнения: 29
Преди малко се загледах в клипчетата за вътреутробно развитие Blush Стана ми много мило да ви кажа  Party Чак се просълзих, дали не съм бременна, че съм станала толкова чувствителна  Crazy Ох, откачам. Днес ни поканиха на море за почивните дни ама аз с тоя моя крак къде да тръгвам. Егати скапаната работа

# 23
  • София
  • Мнения: 278
Sisilia  Peace Hug Mr. Green

Аз имам намерението да не кърмя и да го гледа баба му Mr. Green

 hahaha Е  ти изби рибата  Joy

Дано не ми се обиди някой, казах го с най-добри чувства  Hug
С предишната бременност бях същата ентусиастка!

Предварителни планове:
1. Нормално раждане - всички могат, мога и аз  Party
2. Кърмене до година
3. Помощ - че за какво ми е?
4. Бебето си спи в креватчето, ние с таткото в нашето легло.
5. Биберон - нееееее
6. Никакво приспиване на ръце - да не се научи.
и т.н. и т . н

Реалност:
1. Отидох да раждам нахилена като зелка, пълна с оптимизъм, убедена че ме очаква най-хубавото преживяване в живота ми  Joy Преживяването верно беше най-хубавото, но с доооооста забавен старт  baby_neutral
2. Кърмих 6 месеца
3. Добре че майка ми беше при мен първите 2 седмици. Тва гладене, пране, готвене, чистене - нямаше как да го свърша, при положение че малкия сучеше по 1 час на интервали от час- час и половина - и така 2 месеца  hahaha
4. Поради горното единствения вариант да спя повече от час , беше да му мушна гърдата в устата щом ревне, продължавайки да спя.
5. Биберона му беше наврян в устата още на 2 ден след изписването. Това бебе когато не ядеше, ревеше.
6. Хаха, до година и половина го разнасях докато заспи.

И много други  Simple Smile Това разбира се зависи от много неща. Най-добрата ми приятелка една година не разбра че има бебе вкъщи. Искрено се надявам да е по-лесно този път, голям купон е в началото, признавам, но често ми се случваше да съм на предела на физическите си възможности, а те никак не са малки Simple Smile

Няма да забравя никога как поредната вечер след 6 часов рев от 10 вечерта до 4 сутринта, непрекъснато носене, друсане и кърмене, съвсем сериозно обмислях варианта да го изхвърля през прозореца със заспалия си мозък  Joy

# 24
  • Мнения: 29
Сис, зареди ме с положителни емоции за целия ден, много се смях признавам си  Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И мен  Joy Joy Joy Joy

Аз продължавам да отговарям на въпроса ''Ти ли ще си го гледаш?'' с "Даааа,на скайпа в ръцете да баба му'' hahaha
Майтап да става Joy

# 26
  • Мнения: 226
Че това с "плановете" е така, е така! Никой не може да предвиди как ще се развият нещата при него... за това и споделяме мнение, а някои и опит  Peace Ако не пишем за това, за какво е тази тема?  newsm12

# 27
  • София
  • Мнения: 278
Ама пишете бе хора, моля ви се не се засягайте сега! Не го написах с цел да се подигравам на някого или нещо такова, просто споделих с вас, че и аз такива едни идеали имах и ми е мило сега да ги чета от мамчетата с първа бременност  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 2 817
Аз пък даже си преизпълних плана - не давах биберони, спеше си в нейно креватче, исках да кърмя до 1 година, кърмих почти до 2.

Е, имаше неща, които се промениха малко, но в основни линии нещата си бяха както аз исках. Някъде из форума имаше някаква такава тема, не помня заглавието, но самата идея беше: Преди да родя, ... еди си какво. Пък след това - еди си какво.  Joy Не знам дали ще успея да я намеря, но беше забавна.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ееее това ще е много яка тема- ако някой я намери -давайте да се повеселим Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт