От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 22 093
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 34
За плановете определено е така, но аз пък съм доволна от постигнатото.
Имам още сучещо дете, което беше на АМ първите 8 дни от живота си и го върнах на гърда, не ползва биберон, спи при мен, защото аз исках, друсах си го и си го носих, защото е ревльо и защото аз исках, помощ не ми е трябвала никога, освен от мъжа ми за домакинството.
Имаме разминавания в някой неща, но те са по време (аз искам нещо сега, то след 1 месец).

При първата бременност месо не можех да вкуся до края на 7ми месец май беше, ужасно ми се гадеше и от много дрйуги неща. Карах предимно на тестени и вдигнах много килограми. Засега е супер - ям много плодове и зеленчуци, не ми се гади и от месо. Виж косопада е ужасен.

# 46
  • Мнения: 140
diki b :  Само моите родители знаят, все още е рано да се хваля... може би само на свекъра и свекървата ще се наложи да им кажа в края на тази седмица, защото ще почиваме при тях това лято. Няма как да не забележат явните признаци, които проявявам.

# 47
  • Мнения: 2
diki b :  Само моите родители знаят, все още е рано да се хваля... може би само на свекъра и свекървата ще се наложи да им кажа в края на тази седмица, защото ще почиваме при тях това лято. Няма как да не забележат явните признаци, които проявявам.

Да и ние засега само на родителското тяло сме казали. Някак се притеснявам първо, че е рано, второ - знам ли кой с какви очи ще погледне.... Никога не съм била суеверна, но явно като става въпрос за най-милото - с всичко се съобразявам! Simple Smile
Лошото е, че започнаха да ме подозират вече, а не знам как да разсеям нещата   Grinning

# 48
  • Мнения: 140
С предишната бременност също не желаех да се разгласява новината и за това когато някой ме попиташе дали съм бременна, отговарях много сериозно: " Що, бе?! Много дебела ли ти изглеждам? И ти не си във форма, ама не ти казвам че си бременна." Simple Smile На по-близките приятели им отвръщах с усмивка, че може и да съм, може и да не съм - Божа работа.

# 49
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Запис и от мен.
Аз продължавам да съм зле, чета ви тука и само се обнадеждавам че ще дойде края на това гадене!
Оооох, момичета, като ви чета какви сте ентусиастки за кърмене, помощ, отделно спане и т.н. искрено се забавлявам  hahaha 99% от теориите се сгромолясват с пълна сила още дни след появата на бебето  Mr. Green
При мен пък не беше така, майка ми пита на една приятелка майка и "как ти дават бебето, моята дъщеря иска всичко самс да парви" А те я извикали жената тя да го къпе  Joy то няма лошо, просто аз предпочитам сами да се оправяме, до скоро на никой не го давах, но вече и аз имам нужда от почивка  Wink Сега с по голямо дете със сигурност ще е по трудно, но пък не  е невъзможно сами да се оправим!

Ау за спането една година и 3м. го кърмех, по моя желание отбих но много лесно, беше му останало само вечер за заспиване кърменето. И през това време по цели нощи ставах да го вземам  при мен и после пак да го местя само за да не свикне да спи при нас. Е на 2г. не знам как стана но вече не искаше да си спи в леглото, а и аз исках да е до мен понеже ММ замина преди нас във Варна и 3-4м. си спеше до мен, но после пак изведнъж си пожела леглото-спи в сгъваема кошара понеже след толкова местене решихме че е по лесно нея да местим. Сега поне си имам още едно легло за бебо, което всъщност е моето бебешко креватче Simple Smile

# 50
  • Мнения: 169
запис и аз в новата темичка...как сте днес,мами?Не знам от жегите ли,но не мога да стана от леглото,така ми се върти главата като парцал съм...как мислите,кога ще ни поодмине,притесняваме,че имаме сватба на 5.10,дано до тогава да съм по-жизнена

# 51
  • Мнения: 241
iliqna_85 на сватбата ще си супер, така се двига адреналина, че забравяш всичко

# 52
  • Мнения: 169
Валя,дано Peace

# 53
  • Мнения: 208
Alyaa, честито за предложението!
За косопада - сменете шампоана. Ако ще с яйце се миите. Гледайте да са максимално натурални, че химията не е много добре. Иначе да не ви плаша, но 3-4 м след раждането почва доста сериозен косопад. Отминава от самосебе си. И все пак е хубаво да се яде чиста храна. При мен пък като ми дойде цикъла (около 11 м след раждането) имах много гаден пърхут и мазна коса. Беше ужасно, но и това отмина.
За плановете... Добре е всеки да се поинформира по различните теми. Като си хареса нещо да пробва, пък като не се получи здраве да е. Аз исках да захранвам по метода водено от бебето, но моята грам не проявяваше интерес да си сложи храна в устата. С второто пак ще пробвам пък каквото стане

# 54
  • Мнения: 226
Сис, не съм се обидила, ама сериозно... ако не питаш и споделяш за бременността, аз не знам какво да пиша в темата...  Blush И съм наясно, че плановете са едно, реалността друго  Hug
cherry_cherry, вече имам надежда! И това минава... сега мога да го повярвам. Скоро ще си хапваме всичко, което ни е на сърце  Laughing
alyaa, честито! Прекрасен миг Simple Smile
mirannda, да ти призная ... и аз се чувствам така сякаш другите са длъжни да се съобразяват с мен, но всички сме хора и си изпускаме нервите. Не знам какво ти се е случило, но се опитай да не му обръщаш внимание  Hug
Креми, моят любим парфюм е "Уоманити" на Тиери Мюглер. НЕ МОГА ДА ГО ДИШАМ !!!  Sick
Не съм си слагала сигурно от 3-4 седмици. Слагам само дезодорант, но и той ме дразни. И се майтапя с мъжа ми, че само околните знаят какви миризми се носят от мен...  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1
 На мен ми се гади повече вечер, ама се издържа, не ми се яде риба, а от плодовете ми се гади най-много. До тук съм свалила 3 килограма а пък не съм повръщала и не ми е много лошо по принцип. Не знам как са момичетата с много гадене. Все още не ми се дояжда сериозно и дано така да си остане.
 Ще е хубаво да се почустваме отново пълноценни дано да е по-скоро.
 

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4
Запис. Мерси, Бу   bouquet

# 57
  • Мнения: 4
Йони и аз съм само на дезодорант но и в офиса как се парфюмират не е истина,онзи ден даже махнах ароматизатора и викам на шефа абе мн ти е силен парфюма и той вика ми не съм го сменял отдавна сега ли забелязваш  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 116
Мацки, привет Simple Smile Да се запиша и аз, че както съм нередовна в коментарите, ще взема да изпусна темата  Grinning
Бу-Бу, благодаря за красивата тема с толкова нежно заглавие   bouquet Да се пооправяте вкъщи, щом сте болнички, много е гадно, този вирус явно доста вилнее напоследък!

Гледам вълненията относно плановете и нагласите за периода след раждане и се чудя само на мен ли ми е още мнооого далечна мисълта за дрешки, колички, кошарка и кърмене...  newsm78 Наистина, не зная дали е нормално да съм така извън тематиката все още, че чак се плаша, че нещо в главата ми не е ок... Все си представям, че най-много два месеца преди термина ще се организирам с покупки и някаква ориентировъчна програма как точно ще го гледам това бебе  Tired Сигурно звучи странно, но за момента ме вълнуват само предстоящите изследвания, прегледи и единствената мисъл е просто да се развива нормално и да е живо и здраво. Не съм си купила дори книга за бременността, камо ли за гледане на бебе - явно ще съм от "бавничките"  Rolling Eyes
Въпреки, че и аз имам мечти относно гледането, въртящи се основно около бабите, да са живи и здрави  hahaha Бих им помагала, с каквото мога Simple Smile

Поздрави на всички!

# 59
  • Мнения: 85
Brida абсолютно като теб съм и аз - надали ще посмея да купя нещо до 7 мия месец, чета за плановете на другите мами, а аз само се моля от преглед до преглед всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт