От плода на нашата любов,през МАРТ ще се роди нов живот!

  • 22 088
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Само знам, че на 20-23 бях непоклатима в плановете си. На 25-6 бях лудо ентусиазирана. На 28-30 взех да пооклюмвам, на 34-5 - беше ми вече все едно. На 38-9 само се питах - а дали някога ще стана майка  Thinking И за...ах всички планове.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Бу благодаря за новата темичка, страхотно й е заглавието   bouquet

И аз много се посмях със Сисилия  Laughing, така е момичета каквото и да умуваме,само времето ще покаже как ще е при всяка една. Аз затова не си правя никакви планове, достатъчно съм го чакала мъничето, да дойде живо и здраво ще се напасваме взаимно.
 
Йоанка и аз като теб с месото нещо хич го недолюбвам, хапвам по-малко,уж ми се яде, пък като вкуся и отврат. Даже сега правя една мусака и тая кайма направо  Sick, как ще ям после незнам.
Уж много ми се хапват манджички,пък все на сухо налитам без много миризми.

Погал по коремчетата и добре дошли на новите мамета   bouquet

# 32
  • Мнения: 1
 Здравейте момичета, страхотно продължение на темата, да ви се похваля от 2 дена вече съм сгодена, получих много изненадващо предложение, и въпреки че не държа на тези неща, няма да крия че ми стана приятно. Разбира се отказвам напълно да се замъкна под венчилото с корем, така че сватбата ще се случи в неопределено бъдеще.
 Лошото е, че се разболях и имам доста неприятна кашлица и синузит. Днес не издържах и си купих Стодал, получих уверение, че не е опасно да го приемам, в противен случай се притеснявам да не направя бронхит, защото често ми се случва.
 

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Alyaa Честито!!! и  бързо оздравяване !

# 34
  • Мнения: 140
alyaa : Честито!!!! Прекрасно си решила да не се омъжваш бременна, после ще си имаш чудесно шаферче/шаферка!

Днес нещо ми е много ревливо. Ядосах се от обяд и още ме държи и понеже съм безсилна да се справя с проблема, ме избива на сълзи. Не съм очаквала че близък човек, който знае че съм бременна е в състояние нарочно да ме нагруби и да ме ядоса. Само се моля да не си докарам някой здравословен проблем...  Sad

# 35
  • София
  • Мнения: 2 817
С много зор намерих темата. Казва се Преди и... сега: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=524277.0

# 36
  • Мнения: 4
Бу-Бу страхотна тема Момичета
 някоя от вас има ли която не може да трае парфюма си,само с део съм а реша ли да сложа парфюм и става ужас не ги понасям тези аромати  Sick

Последна редакция: вт, 06 авг 2013, 21:42 от Креми86

# 37
  • София
  • Мнения: 438
Да се запиша и аз в новата темичка!
Бу - бу заглавието е страхотно, иначе наистина много бързо ги изписваме!
Аз нямах много време за писане, но ви изчетох (то много нещо беше) - яки темички сте разисквали. За плановете и на мен ми се иска да си спи в неговото креватче, да кърмя поне до 8-9 месеца, да не го уча на ръце и т.н., но както казва Сисилия, то едно са плановете, а друго реалността. Живот и здраве ще споделяме после какво се е случило.
Някоя от вас да има косопад? Аз имам усещането, че до края няма да ми остане един косъм на главата... Сигурно не се храня добре и не си набавям необходимите витамини.
Чери мам, стискам палци, всичко ще е наред!
alyaa, честито!
Добре дошли на новите мами!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
С много зор намерих темата. Казва се Преди и... сега: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=524277.0
Ехааа,ще има да се забавлявам! Благодаря!

alyaa ,честито! Hug

# 39
  • Мнения: 2
alyaa, поздравления и от мен Simple Smile

# 40
  • Мнения: 9
мхм проблема и парюма и с косопада е налице. Ароматите ме дразнят от доста време останах само на дезедорант, дори забраних на ММ да ползва всякакви такива в нашата стая  Laughing а за косопада останах силно учудена  newsm78 нали по време на браменност косата ставала по-гъста и по-здрава?

# 41
  • Мнения: 2
Момичета,
нека да ви попитам, ни в клин, ни в ръкав - вие кога обявихте щастливата новина за бременността си пред колеги и приятели (изключвам най-близкото обкръжение)

# 42
  • Мнения: 85
и при мен косопада е ужасен, а по принцип косата ми е много здрава.
Освен това 2 дни бях с ужасни болки в стомаха - не корема долу а нагоре около ребрата - голямо чудене падна какво е това чудо и защо така ме боли - в един момент се сетих как във филма Приятели доктора питаше Рейчъл дали има болезнени газове и осъзнах че точно така се чувствам - все едно въздух под налягане ми се разхожда из червата. попрочетох по въпроса и да - получавало се при такива като мен дето трябва да лежат защото заради прогестерона червата ставали лениви. с няколко хапчета мезим форте и болката и подуването изчезна.

# 43
  • Мнения: 29
Момичета,
нека да ви попитам, ни в клин, ни в ръкав - вие кога обявихте щастливата новина за бременността си пред колеги и приятели (изключвам най-близкото обкръжение)
Аз май на доста хора разтръбих новината, само на моите родители не съм казала,  Embarassed то там ще е страшно  hahaha

# 44
  • Мнения: 9
Аха е ти все едно си живяла в моето тяло тези няколко дни  :lol:2 дни се чувствах така сякаш имам мускулна треска на корема горе точно до ребрата, или все едно някой ме белеше бил там  #Crazy и за косата като знам на какво третиране е подлагана и какви чудеса е виждала  Sad плаче ми се като погледна пълния с косми гребен.

Пък за казването не съм казала на кой знае кого повече моя красавец се хвали с новината. Аз казах на нй-добрите ми приятелки и на родителите ми само, като на нашите казах дори преди да зарадвам бъдещия татко  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт