Звездни компромати - 179 част

  • 53 130
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 674
Не знам, обикновено бързо ги обработват.. Thinking А знам, че трябваше да е там, но какво е станало, че да я няма на никоя снимка нямам представа...поне в гръб някъде щеше да я има  Thinking

Може да не е искала да я снимат и да са предупредили фотографа. Нали разиграват семейна драма, някак си не върви да ѝ снимат самодоволната физиономия на парти.

# 706
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Да, може и така да е, но не изключвам що за личност е при положение, че се е продала на онзи грамаден Дилян Пеевски. И ми било любов.  ooooh! ooooh!

 Shocked Shocked Shocked лелееееее  ooooh! ooooh! ooooh! те гаджета ли са  Sick

# 707
  • Мнения: 36
Не знам за Николета ама Ким Кардашиян се завърна след 2 месеца покриване  Grinning
Тъкмо се бях затъжила за нея. Laughing


Хайде да ни е честита, бях се затъжила  cheers Drunk

# 708
  • Мнения: 540
Изглежда добре, между другото  Flutter

# 709
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Изглежда добре, между другото  Flutter
Да, да  Peace След някой и друг месец ще е в доста добра форма, имам чуството.

# 710
  • Мнения: X
Не знам за Николета ама Ким Кардашиян се завърна след 2 месеца покриване  Grinning
Тъкмо се бях затъжила за нея. Laughing

Еее, ама може ли такова никакво завръщане, ние очаквахме нещо по-грандиозно, няма ги тоновете грим, прическата, някоя впита рокля да видим колко е отслабнала, а тя в такъв клошарски вид.  Laughing hahaha

# 711
  • Мнения: 2 807

Тази Яна винаги съм се чудила какво й харесват, но явно като се разтанцува и ги омайва.

А да замени мъж като Орлин за този селски бек Петко за мен е безобразие  Crossing Arms Тц, тц шавлива Яна.

# 712
  • Мнения: 4 199
С какъв акъл Орлин е на този рожден ден... Rolling Eyes

# 713
  • София
  • Мнения: 2 705
С какъв акъл Орлин е на този рожден ден... Rolling Eyes
Съмнявам се тази снимка да е от рождения ден, по скоро е стара

# 714
  • Мнения: 4 199
Петьо ми се стори със същото ризе, но не го огледах добре, че не ми се нрави блажната му мутра.
Дам, не е с ризето, само герданчето е подобно.

# 715
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Той винаги е с герданче.
Странно как с тоя стайлинг нашите знаменитости изглеждат селски бекове, а западните- секси и мъжествени. Явно излъчването не се определя от дрешките.

# 716
  • Мнения: 2 183
Не знам за Николета ама Ким Кардашиян се завърна след 2 месеца покриване  Grinning
Тъкмо се бях затъжила за нея. Laughing

Еее, ама може ли такова никакво завръщане, ние очаквахме нещо по-грандиозно, няма ги тоновете грим, прическата, някоя впита рокля да видим колко е отслабнала, а тя в такъв клошарски вид.  Laughing hahaha

Ееее, все пак снимките са папарашки.
Едва ли е очаквала момата. Mr. Green

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 40 938
Той май си ходи вечно разгърден и наперен... Laughing За Петко говоря...
А има ли обща снимка със сина си Rolling Eyes От хойкане дали му остава време за детето?

# 718
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Той винаги е с герданче.
Странно как с тоя стайлинг нашите знаменитости изглеждат селски бекове, а западните- секси и мъжествени. Явно излъчването не се определя от дрешките.
на някои снимки изглежда - току що - слязъл от комбайна - почернял, поразгърден, леко небръснат ..... врязаните бръчки - от прекалена гримаса  ooooh!

докато за евро-завездата - ще си помисля, че слиза от някоя яхта  Joy hahaha може пак да има лек обаче тен, пак да е леко разгърден, но стилът е по-изискан, различно е  Blush



Той май си ходи вечно разгърден и наперен... Laughing За Петко говоря...
...

изглежда ми, като натъртване, че е обезкосмен Mr. Green

# 719
  • Мнения: 36
Само аз ли го харесвам Петко  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт