Звездни компромати - 179 част

  • 53 111
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 422
Ох, всеки път се учудвам на отказа да се приемат чужди гледни точки, вкусове, предпочитания.
Пораснете и си разширете малко светогледа Stop
Евала му на Петко за бизнеса, ама това е единственото, което би могло да ме впечатли в него.
А и ниски мъже като цяло не харесвам Mr. Green

# 736
  • София
  • Мнения: 1 762
Alison DiLaurentis
Стига де, бъзикам се  Hug  Laughing Хвали се бе, от това по- хубаво няма   Peace

И за гроздето се избъзиках, ама човек трябва да притежава и чувство за хумор  Joy все пак. Не само безкрайно изящество  hahaha


# 737
  • Мнения: 41
Не, в тоя форум само някои имат право да се шегуват и да се смеят, другите ги нападат  Wink


Анонимната ме кефи. Толкова дълбокомисилие, такова прозрение  Joy

Alison DiLaurentis, аре сега тука се хвалиш  Laughing Що е българско е селско  Joy

Е що пък да не се хваля  Laughing Просто Петко не си пада по определен типаж, което ме води на мисълта, че си пада предимно по характера, може и да греша.


Анонимните, миличка, за мен подробности трудно ще знаеш, което не съм искала да се знае, не се знае. Wink
Е, то с всеки е така  Laughing. Просто се знае достатъчно.

# 738
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Самсарче, с теб идеално ще си разделим каста на TDKR- Батман за теб, аз прибирам Робин и Бейн. Склонна съм и да си ги менкаме за кратки периоди Laughing
(горепосочените ги взимам и с ризки и ланци, Петко не го ща и с маска и плащ Mr. Green)

# 739
  • Мнения: 36
Abet знам, бе мила, и аз се шегувкам  Laughing щото аз не го казах като хвалба, а просто, защото не смятам, че съм стандартния типаж за Петко, нито имам перфектно тяло, нито перфектно лице, и исках само да кажа, че не мисля, че той има някакъв такъв определен типаж.

анонимните, не е всеки така, за някои се разбират неща, които не им се иска да се разбират
Андреа например - сайта е mega life без интервал

# 740
  • Мнения: 2 805
Самсарче, с теб идеално ще си разделим каста на TDKR- Батман за теб, аз прибирам Робин и Бейн. Склонна съм и да си ги менкаме за кратки периоди Laughing
(горепосочените ги взимам и с ризки и ланци, Петко не го ща и с маска и плащ Mr. Green)

Deal   friendship

# 741
  • Мнения: 41
Abet знам, бе мила, и аз се шегувкам  Laughing щото аз не го казах като хвалба, а просто, защото не смятам, че съм стандартния типаж за Петко, нито имам перфектно тяло, нито перфектно лице, и исках само да кажа, че не мисля, че той има някакъв такъв определен типаж.

анонимните, не е всеки така, за някои се разбират неща, които не им се иска да се разбират
Андреа например - сайта е mega life без интервал
Всички си имаме мръсни тайни.   Twisted Evil

# 742
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ето, цялата чепка разделихме, грозд по грозд. Само Петко прекалено високо ни дойде Joy (шегичка, Абет, чешем си езиците, знаеш Hug)

# 743
  • Мнения: 36
Abet знам, бе мила, и аз се шегувкам  Laughing щото аз не го казах като хвалба, а просто, защото не смятам, че съм стандартния типаж за Петко, нито имам перфектно тяло, нито перфектно лице, и исках само да кажа, че не мисля, че той има някакъв такъв определен типаж.

анонимните, не е всеки така, за някои се разбират неща, които не им се иска да се разбират
Андреа например - сайта е mega life без интервал
Всички си имаме мръсни тайни.   Twisted Evil

Прозвуча ми като героиня от Pretty Little Liars  Joy


Някой няма ли да пуска нова тема? Джойче?

# 744
  • Мнения: X
И защо решихте, че ни е кисело гроздето? На мен някой като ми харесва, не се свеня да кажа. Многократно Mr. Green. А тези, които ми харесват, са доста по-кисел плод, на много по-висока клонка от Петковата Grinning

Ох, прочетох плюнка.  Joy hahaha

# 745
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз съм през телефон и не мога. Хайде някой друг Hug

# 746
  • Мнения: 0
Сега в крайна сметка ще има ли сватба или не? Айде жълтите да се разберат – вчера Петко не искал да се жени за Яна, днес и дата определили, та чак и кумица.  Mr. GreenАма, моля ви, разберете се, че така само дразните фенките на Петко Laughing

http://lifestylebg.com/petko-i-yana-vdigat-svatba-na-12-oktomvri

# 747
  • Мнения: 36
НОВА ТЕМА



използвала съм html-ите на Джойчето, че не ги разбирам много тези неща

# 748
  • София
  • Мнения: 1 129
Само аз ли го харесвам Петко  Laughing

и аз  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт