Звездни компромати - 179 част

  • 53 120
  • 748
  •   2
Отговори
# 720
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не мога да дам снимки сега, но се сещам например за Джъд Лоу с подобно ансамбълче. Е, не се сещам за комбайн Laughing. Докато Петко и във смокинг е комбайнер Whistling

# 721
  • София
  • Мнения: 1 762
Не си само ти  Wink За другите май гроздето е кисело  Joy
Дали е обезкосмен или не, не го прави по- малко мъжкар. Защото определено си е мъжкар. Как пък една дума не каза за жените в живота му. Как някъде не прочетох или не видях да се е изложил селската. Гледа си детето, разбира се, това сто пъти го казаха. Но го гледа през деня, а нощем работи. Просто такъв му е бизнеса. И въобще, ама изобщо не си приличат с Яна, като двойка. Няма значение с ланчета ли е, с броенички ли, има си класа човека. Пу, да не му е уроки  Wink

# 722
  • Мнения: 187
Само аз ли го харесвам Петко  Laughing
и аз,и аз-не си сама

# 723
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
на мен не ми е антипатичен, но ми селянее, харесва ми, че по своему е успял, грижи се за нещо .... и винаги има жена в живота му  Peace и то не за 2 дни  Peace

# 724
  • Мнения: 2 805
Аа, abet, хич не ми е кисело гроздето на мен, ма хич - мерси съм. Толкова не е мой тип, че чак е някъде извън Вселената ми  Wink А аз отгоре на всичко съм и от по-романтичните и тъпичките, че и парите не ме блазнят в един мъж, та Петко на всички, които го харесват халал да им е  Mr. Green ( така ли се пишеше тази дума? Rolling Eyes)

Иначе за характер, не мога да коментирам, не го познавам човека, но ако не коментира бившите си -чест му прави. Марийчето не съм я чула да се оплаква по медиите, така че, най-вероятно си полага необходимите грижи за сина. Мария Игнатова иначе, на мен ми е по-нелицеприятна и от Яна, особено като заговори  Crazy

# 725
  • Мнения: 814
Ама те последните модели комбайни са многократно по-скъпи от последните модели Мерцедес. Mr. Green

Петко и на мен не ми харесва външно.Не е мой тип.

# 726
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И защо решихте, че ни е кисело гроздето? На мен някой като ми харесва, не се свеня да кажа. Многократно Mr. Green. А тези, които ми харесват, са доста по-кисел плод, на много по-висока клонка от Петковата Grinning

# 727
  • Мнения: 41
И защо решихте, че ни е кисело гроздето? На мен някой като ми харесва, не се свеня да кажа. Многократно Mr. Green. А тези, които ми харесват, са доста по-кисел плод, на много по-висока клонка от Петковата Grinning
Щом нещо не ти харесва в този форум ти е кисело гроздето. Не, че тези, които го харесват имат шанс да ги погледне.  Peace
Петко е един определен тип мъж за един определен тип жени.

# 728
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хайде бе, да не би тук да няма достойни да се равняват с Янчето и Игнатова Laughing?

# 729
  • Мнения: 2 453
И защо решихте, че ни е кисело гроздето? На мен някой като ми харесва, не се свеня да кажа. Многократно Mr. Green. А тези, които ми харесват, са доста по-кисел плод, на много по-висока клонка от Петковата Grinning
Щом нещо не ти харесва в този форум ти е кисело гроздето. Не, че тези, които го харесват имат шанс да ги погледне.  Peace
Петко е един определен тип мъж за един определен тип жени.

 Peace

Затова изглеждаха толкова нелепо като двойка с Гигова.

# 730
  • Мнения: 36
Повярвай ми, поглеждал ме е, е не се е стигало до интимности, но до взаимен интерес да речем,  но не мисля да изтипосвам клюки за медиите тук  Wink

Хайде бе, да не би тук да няма достойни да се равняват с Янчето и Игнатова Laughing?

Особено Янчето... сигурно 98% от майчетата изглеждат като принцеси в сравнение с нея!

# 731
  • София
  • Мнения: 1 762
Не, в тоя форум само някои имат право да се шегуват и да се смеят, другите ги нападат  Wink


Анонимната ме кефи. Толкова дълбокомисилие, такова прозрение  Joy

Alison DiLaurentis, аре сега тука се хвалиш  Laughing Що е българско е селско  Joy

# 732
  • Мнения: 41
Повярвай ми, поглеждал ме е, е не се е стигало до интимности, но до взаимен интерес да речем,  но не мисля да изтипосвам клюки за медиите тук  Wink
Нямах предвид теб, а една друга потребителка. За теб вече знаем достатъчно подробности.

# 733
  • Мнения: 2 805
И защо решихте, че ни е кисело гроздето? На мен някой като ми харесва, не се свеня да кажа. Многократно Mr. Green. А тези, които ми харесват, са доста по-кисел плод, на много по-висока клонка от Петковата Grinning

А така, Джой, да си дойдем на думата  Mr. Green Да ме погледне Крисчън Бейл  Whistling - майко мила, само на сън...то живот ли е това, само мечти  Tired

# 734
  • Мнения: 36
Не, в тоя форум само някои имат право да се шегуват и да се смеят, другите ги нападат  Wink


Анонимната ме кефи. Толкова дълбокомисилие, такова прозрение  Joy

Alison DiLaurentis, аре сега тука се хвалиш  Laughing Що е българско е селско  Joy

Е що пък да не се хваля  Laughing Просто Петко не си пада по определен типаж, което ме води на мисълта, че си пада предимно по характера, може и да греша.


Анонимните, миличка, за мен подробности трудно ще знаеш, което не съм искала да се знае, не се знае. Wink

Общи условия

Активация на акаунт