Секс ли?

  • 13 410
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Умният мъж никога не къса окончателно с никоя от бившите. Винаги може да "влезне в употреба". Laughing

Защо? Колко глупав въпрос. За разнообразие разбира се. Laughing  Представи си колко е проблемно свалянето на нова...
Смяташ, че мъж, който има проблем със свалките и търси компенсация при старо гадже, е умен?    hahaha

Мъж, който се е изплюл някъде (или са го "наплюли")  и после се връща да маже там, за мен е загубеняк.


# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Може просто да се опитва да
намали болката от раздялата.
ето пише за това ...
http://life.dir.bg/news.php?id=14651948&nt=5

# 17
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
.

# 18
  • Мнения: 1 296
Ами хора всякакви - аз на нищо не се учудвам вече.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 364
Мъж, който се е изплюл някъде и после се връща да маже там, за мен е загубеняк.

Ооо, това е реплика на мъжа ми, чак се стреснах, като я прочетох.  Laughing
Иначе по темата - щом е толкова настоятелен, за мен има една-единствена причина. Просто сексът с бившата за момента му е the best и му липсва много като усещане, изживяване... Няма такива филми като болки, любови и т.н. Щом един мъж приключва с една жена, значи изпитва всичко друго към нея, но не и любов. А ако го боли от ряздялата, просто няма да я е предприел. Логични и праволинейни същества са. Човекът просто иска хубав секс, това му липсва. А с бившата явно си знае, че ще остане удовлетворен.
Разбира се, това може изобщо да не е така, ако е бил зарязан от момичето и е страдал и все още не го е преживял. Така че си зависи и как са приключили. Но рядко има толкова емоционални мъже, става въпрос наистина само за секс. Да не си въобразява нищо бившата.

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
А защо в темата се говори само за мъжете и бившите? Жените правят същото - ако нямат нова стабилна връзка, а някои дори като имат, включително и семейство, също се обаждат на някой бивш за един приятелски секс. Еманципация!

# 21
  • Мнения: 3 784
Защото е конкретно поставена - какво кара мъж във връзка да търси бивша?
Не "да поразсъждаваме над живота, Вселената и всичко останало".  Laughing

В тази връзка, благодаря на всички, писали, по стечение на обстоятелствата, са се изказали потребители, чието мнение ценя. Не закривам темата, колкото повече - толкова по-добре.

# 22
  • Мнения: 8 854
Част от предположенията подсказват, че не е прочетен първият пост:
Цитат
Към мъжете: имате връзка. Но си искате секс от бившата. Тя отказва. Вие продължавате да опитвате.
Човекът има нова връзка, каква непреодоляна любов, дори и да е бил зарязан....
Просто разнообразие на сексуалния живот. Това си търси.

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо такава дискриминация спрямо жените?
Какво да търси един мъж с бивша  - лесен, достъпен и безопасен секс. Не задълбаване в чувства. ако има подозрения, че нея ще я избие на "възраждане на връзката", хич няма да й се обади. По-приемливо е секс с бивш/бивша, отколкото със случаен непознат или полупознат с непредвидими последици. И това с бившите е след като всички емоции са отминали, включително няма физическо и емоционално отвращение. Някак "не се получиха между нас, никога и няма да се получи, но сексуално не сме си безразчни, а и ние не се мразим".

Няма как да отговорят само мъже, защото те са малко в този форум. да беше пуснала темата в някой мъжки форум.

# 24
  • Мнения: 45
Много сте категорични в изказванията.

Причини за раздяла може да има огромно множество, включително причината да е в жената. Може и да няма въобще причина- стечение на обстоятелства.

Какви са тези глупости за "плювания"? Не съм приключвала никога връзка с плюване от чиято и да било страна.

Това че една връзка е приключила съвсем не означава че чувствата са приключили.

# 25
  • Мнения: 7 947
Защото с нея е било хубаво, вероятно и човек трудно се отделя от хубавите неща. Кофти отношения и готин секс е ужасно често срещано, не знам защо...

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото на еволюцията не й дреме за отношенията, а за това да се зачеват и раждат бебета. Моделът "мама, татко и аз" е съвременен, а прадедите ни са живяли в големи семейни групи и бебетата са се отглеждали накуп, и дори бащата да го няма, бебето и майката не са умирали от глад.

# 27
  • Мнения: 45
Защото на еволюцията не й дреме за отношенията, а за това да се зачеват и раждат бебета. Моделът "мама, татко и аз" е съвременен, а прадедите ни са живяли в големи семейни групи и бебетата са се отглеждали накуп, и дори бащата да го няма, бебето и майката не са умирали от глад.

Светът не се управлява от еволюцията, а от Господ Бог. И на него определено му пука за отношенията. Иначе човечеството нямаше да стигне до модела "мама, татко и аз".

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво, моделът "мама, татко и аз" е по-добър от модела на разширеното семейство? Този модел е единствено плод на индустриалната революция и индустриалните отношения, като в някои държави това е довело до по-висок стандарт, но в други не е.

# 29
  • Мнения: 65
А, аз имах отговор от бивш навремето. Аз го зарязах, той си хвана друга след това, а аз се развявах като свободен електрон известно време. Значи с него си излизахме на кръчма отвреме навреме и после се прибирахме у нас. Каза, че сексът просто е по-добър, отколкото с настоящата, пък и вече ги нямаше усложненията на връзката, проблемите ни и прочие. Цялото нещо продължи около 6 месеца някъде и после постепенно разредихме вижданията, докато спряха напълно в един момент. Изглежда чувствата му към нея се бяха задълбочили, пък и най-вероятно си бяха паснали и в секса. То нагаждането един спрямо друг понякога си отнема време...
Със сигурност нямаше желание да се събираме или някакви чувства. То ако има такива, би трябвало да се усети, мисля.

Общи условия

Активация на акаунт