Тема 10 - ДЕКЕМВРИйчето расте - бърбори, инати се и яде кюфте

  • 49 172
  • 338
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 444
Бръмбазък, не знам какво да те посъветвам. :9 Страшно трудно е с тези малки деца- хем не са бебета, хем не разбират още твърде много неща. Аз се наложи да се прибирам миналата събота от работа по спешност, защото мъж ми не можа да се справи с Лили. Решила, че иска майка си и като започна едно тръшкане, пищене, захласване, търкаляне... Баща й откачи! Ще трябва още време, за да започнат да осмислят поведението си повече.
Галактик, много е сладка София!  Hug Аз днес се наложи да лакарим и двете госпожици. Бяха обещала на каката, че може през ваканцията да е с лак и покрай нея и Лили е с червени нокти  ooooh!
Момичета, искам да ви пожелая да изкарате едни чудесни, забавни, възможно най-спокойни и топли празници! Да са ни живи и здрави дечицата и ние покрай тях Simple Smile  Hug

# 181
  • София
  • Мнения: 5 278
Минавам да ви се похваля, че онзи ден се роди наш Лимон - 4.400 кг., 53 см. Добре сме, чакаме с нетърпение изписването  Mr. Green

# 182
  • Мнения: 444
Зелено човече, честита радост!   bouquet Да са ти живи и здрави и трите дечица   Hug

# 183
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 725
Минавам да ви се похваля, че онзи ден се роди наш Лимон - 4.400 кг., 53 см. Добре сме, чакаме с нетърпение изписването  Mr. Green

Ехе, честито. Да ти  жив и здрав "лимона" Mr. Green

# 184
  • Мнения: 4 664
Честито  Hug   bouquet Живо и здраво да ти е лимончето  Heart Eyes

# 185
  • София
  • Мнения: 5 278
Благодаря на всички  Hug

# 186
  • София
  • Мнения: 104
Зелено човече и нейното семейство са си получили коледния подарък вече Grinning!Да ви е жив и здрав и много да ви радва!
Това с гримирането и лакирането на девойките е много сладко.Понеже винаги съм си мечтала за момиченце,та затова им се радвам така на тези неща.София другата година сигурно ще успява вече да си уцелва миглите,ако Галактик и остави спиралата да се упражнява Wink.И моята мома се лакира веднъж,но аз и дадох лака за омекотяване на кожички.Много доволна беше Mr. Green.

Пожелавам на всички ви весели коледни и новогодишни празници,домашен уют и много настроение!

# 187
  • Мнения: 4 664
Скоро докато Йоан се возеше на въртележка, дойде едно момченце малко по- голямо от него и ми стана много интересно като видях, че ноктите му са лакирани  Laughing

# 188
  • Мнения: 31
Минавам да ви се похваля, че онзи ден се роди наш Лимон - 4.400 кг., 53 см. Добре сме, чакаме с нетърпение изписването  Mr. Green

Честита радост.Да са ти живи и здрави всички.

# 189
  • Мнения: 31
Честит рожден ден на всичките ни сладки,палави и красиви наши декемврийчета.Почнах работа и съм както се казва на гребена на вълната.Търчане на работа,преглеждане  на домашни на първокласничката и много малко време за себе си.Весели коледни и новогодишни празници.Здраве,благополучие и берекет за всички нас и хората около нас

# 190
  • Мнения: 1 172
Зелено човече, честито най-ново попълнение в дома ви! Да расте здрав и щастлив! Прекрасен подарък! Heart Eyes

# 191
  • Мнения: 27
Не знам дали ме помните Embarassed, но аз при всяка възможност надниквам в темичката за новини около нашите малчугани. Сега съм провокирана от прекрасната новина за зелено човече и прекрасните празници.  Hug
Зелено човече, честито ви ново попълнение в семейството - здрава и късмет за всички ви!
Честита Коледа на всички съфорумки и малките им творения - да имаме повече здраве, щастливи дни и приятни изненади!

Ние също растем с бързи темпове. В момента подготвяме РД в събота. Борис не е много наясно с празниците, обаче кака му взема дейно участие и има мнение по всички въпроси. Даже се опита да мине с номера, че брат й искал торта с картинката на Уинкс Mr. Green
Весело и приятно посрещане на предстоящите празници!

# 192
  • София
  • Мнения: 56
Зелено човече, честита ви радост! Много, много здраве за цялото семейство! Другото все някак се нарежда  Simple Smile

Нашият първи рожден ден с дечица мина добре. И тъй като беше веднага след Коледа на малкият му се зави свят от подаръци. В един момент вече само приемаше и даже не ги отваряше. Сега съм отделила една торба играчки, с които вече не играе и ще видим какво да ги правим. Някой ако има идеи да сподели.

# 193
  • Мнения: 4 664
Моя синковец изобщо не поглежда пукито  Tired Взех да съжалявам, че го купих.

Искам да пожелая на всички ви весело посрещане на Новата Година  Hug

# 194
  • Мнения: 506
И аз не съм влизала отдавна. Надявам се Коледата ви е донесла много щастие, а през новата година всички сме здрави и късметлии. Пожелавам ви весело посрещане на новата 2014 година!

Общи условия

Активация на акаунт