Колко време минава когато ти изтекат водите и раждането

  • 4 817
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 931
Е, разстоянието не е чак толкова голямо, в София в зависимост от това къде ще раждаш е много възможно пътят ти до болницата да е над един час (особено в пиков час), за колко време го взимате Шумен-Варна?

# 16
  • София
  • Мнения: 3 760
При първата ми бременност 2часа,а при втората 4 часа.

# 17
  • Мнения: 6
Е, разстоянието не е чак толкова голямо, в София в зависимост от това къде ще раждаш е много възможно пътят ти до болницата да е над един час (особено в пиков час), за колко време го взимате Шумен-Варна?

Шумен -Варна 45 мин

# 18
  • Мнения: X
На мен ми изтекоха водите в 22:30ч., родих в 06:20 сутринта. Леко раждане   bouquet

# 19
  • Мнения: 931
Е, разстоянието не е чак толкова голямо, в София в зависимост от това къде ще раждаш е много възможно пътят ти до болницата да е над един час (особено в пиков час), за колко време го взимате Шумен-Варна?

Шумен -Варна 45 мин

Едва ли ще имаш чааак такъв късмет, че да родиш за по-малко от 45 мин Simple Smile Спокойно, имаш достатъчно време да стигнеш, но все пак ще е хубаво наистина да тръгнеш или веднага, след като ти изтекат водите; или при регулярни контракциина 15-20 минути.

# 20
  • Мнения: 193
Водите ми изтекоха като по филмите- изведнъж в 2.45. Родих в 11.30 и то със система окситоцин.
Но пък контракциите от самото начало   почти до края бяха на 5 минути. Така че няма как да знаеш- усетиш ли някакви индикации за раждане- хващаш багажа и тръгваш Simple Smile Дори  с риска някоя лелка да ти се развика, че си отишла прекалено рано (както на мен)  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 427
Водите ми изтекоха към 21,30ч. контракции почти не разбрах какво е, родих в 1,10ч.

# 22
  • Мнения: 2 216
Може въобще да не ти се пукнат водите, може да започнат по мъничко да изтичат, а може и изведнъж да ти падне тапата....
Според мен ще имаш време да стигнеш до Варна Peace

# 23
  • Мнения: 6
Благодаря Ви Мами  Simple Smile дано наистина да ми стигне времето  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 137
На мен ми ги пукнаха в родилна зала.

# 25
  • Мнения: 8 242
Първия път ми ги спукаха в родилна зала.
Втория път ми се спукаха пред болницата и докато се кача до отделението вече имах напъни. Родих 15 минути по-късно Simple Smile

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Както са казали и другите, всяко раждане минава различно. Никой не може да ти каже, дали ще имаш достатъчно време, но в общия случай би трябвало да имаш.

Водите ми изтекоха в 12, родих в 16:55, първо раждане. В болницата отидох около час след като ми изтекоха водите, без контракции.

# 27
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Водите ми започнаха да изтичат в 5 сутринта и изтекоха напълно чак в 9 сутринта, когато пък започнаха контракциите(според лекаря в болницата аз имах контракции и преди това, виждали се на уреда, който измерва тоновете, но до 9 сутринта аз не усещах никаква болка). Родих 13:43, първо раждане.

Според мен ще имаш време да стигнеш до Варна, но на твое място бих тръгнала за там и преди да са ми изтекли водите, ако имам някакво и минимално съмнение, че раждането започва.

# 28
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
ония ден се видях с моята акушерка и се разбрахме тя каза ако изтекат водите след 6 часа отиваме да раждаме ,ако почнат контракции на 5 мин ми се обаждай да ходим Simple Smile предния път раждах с хапче и всичко беше точно

# 29
  • Мнения: 8 242
ония ден се видях с моята акушерка и се разбрахме тя каза ако изтекат водите след 6 часа отиваме да раждаме ,ако почнат контракции на 5 мин ми се обаждай да ходим Simple Smile предния път раждах с хапче и всичко беше точно
Имай предвид, че 2рия път стават много по-бързо нещата...
Аз ако чаках 6 часа щях да родя вкъщи 10 пъти за това време Crazy А контракциите от 5мин.  за няма и 20тина минути станаха през 1-2 минути.

Общи условия

Активация на акаунт