Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 658
Така леееекичко да мирнете за секунда, за да успея да се включа в стрийма? Мнооого мерси   bouquet

Нахряпали на юруш предишната тема, пуснали нова, нахряпали и количества от нея. Браус на такъви хора  Hug Отива да гледа пуцевини и да точи лиги.

# 76
  • Мнения: 3 818
Кафе, тва ми напомня за следното изявление: мамо, аз ще се оженя за Жани.Ако ме слуша. Минута мълчание. Ако не ме слуша, пак ще се оженя за нея.

Предлагам да направим фейсбук страница с надслов "Да накараме Пуц да ни нахрани"!

# 77
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Предлагам да направим фейсбук страница с надслов "Да накараме Пуц да ни нахрани"!

Ами да. Дося само некви бъцки съм яла.  Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 3 818
А забелезваш ли как сега се прави, че спи, а утре ще се направи, че не ни е прочела hahaha

# 79
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
А забелезваш ли как сега се прави, че спи, а утре ще се направи, че не ни е прочела hahaha

И ще пропусне да почерпи за празника на готвачите.  Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 4 607
Бъцки? newsm78

Предлагам да направим фейсбук страница с надслов "Да накараме Пуц да ни нахрани"!

 smile3521

# 81
  • Мнения: 3 818
Не бе, тва младото поколение срам няма Crossing Arms

# 82
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Бебе, разни неща, дето се бъцкат  Mr. Green с вилицата. Мезета и разядки.

# 83
  • Мнения: 4 607
Ааа, т.е. боцки, но понеже боцки=цицки => бъцки. Мерси, Розе. Hug

# 84
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Не боцки=цици, а бозки. От бозаене.  Laughing

# 85
  • Мнения: 4 607
 Joy Joy Аз им казвам боцки, щото по ми харесва. Laughing Но въобще не се бях замислила откъде идва смисълът. Обогатих се. Hug Laughing

# 86
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Това е най-обогатителната тема в цялата Мама.  Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 6 219
 hahaha hahaha hahaha
пак ви няма, а мен ме има!
няма кой да си похряпа с мен и това си е...
а аз си намерих Вайсщефан в мЪгЪзинЪ и съм на върха на щастието!

# 88
  • Мнения: 3 784
Що боцки, бе, бебе, щото правят боц ли?  hahaha

Утре е денят на Пуц! Официално. Малко са се объркали, трябвало е международния ден на готвачите да го обявят на 5.08, но не пречи да го празнуваме петдневно.  Laughing

Предусещам скоро свекървенска-езиколюбителна.  Laughing Много сладки снахи, много.  Joy Пуц, чакаме да чуем за зетя.


Та рекох си, аз пиша тука вече пета година, и толкова ли, мамка му, съм безцветен и суникакъв, че никога досега не ми се случи да ме нахапят, наплюят и овикат. За стойността на някое писане, пък както и изобщо за хората може да се съди по степента на враждебната реакция, която предизвикват. Ако не предизвикват никаква, то са или ангели, или (най-често) твърде постни особи. Постна особа, язък за килонютона, с който тегна на земицата.

Не помниш ли, Куркума, по време на Пунически Номинации 2011 (когато беше сериозен застъпник на Био-темата за Банда на годината) как цял форум жени трептяха в очакване на твоя градинарска снимка. И как Биото дръпна стабилно заради, ахъм, твоята личност?  Laughing

А за нашата банда, + 1 към:


Милорд, обърнете внимание на титлата, с която се обръщаме към вас тук. Вие сте извънмерно деликатна особа, надявам се, че това не ви натъжава.  Grinning Иначе - жега е.

А никога повече няма да ви река довиждане, ако не е сбогом, поне доколкото позволи хартисалата във вените ми коравина на рода ни, от селото с вълчите вървища.

И да ни речеш, ние знаем, че няма да ни оставиш. Не и наистина. За щастие.

# 89
  • Мнения: 4 607
Що боцки, бе, бебе, щото правят боц ли?  hahaha

  33uu Ако знаех, да ти кажа.

Утре е празник на готвачите, ама май е само в България, не е международен.

Общи условия

Активация на акаунт