Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 99

  • 44 257
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Скрит текст:
Извинявам се много мила... просто още в главата ми са картините днес от стълба където брат ми се е ударил некролога и цветята... а си представям утре след погребението как ще съм. Да закача на брат си некролога на деформирания стълб и цветята да закачам... господ да ни пази всичките. Това е най-страшната болка в живота ми всичко друго до сега пасти да яде детска игра е било пред това сега... за бога избирах на брат си ковчега умирам бавно с него... не искам да е така. Не го е заслужил с нищо... господ прибира добрите хора. Простете ми слабостта. Полудяла ми е главата...

# 31
  • Мнения: 1 012
Лудостче, благодаря, че мислиш за нас в такъв тежък момент.  Hug Heart Eyes Не съм престанала да те мисля. Сигурна съм, че братчето ти е на по-хубаво място  Praynig

# 32
  • Мнения: 18 624
Лудостче ... newsm45 newsm45 newsm45 плача заедно с теб ... наистина добрите хора си отиват млади...
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 11 авг 2013, 08:49 от queen_fenka

# 33
  • Мнения: 8 640
ЛудостчеHug

Скрит текст:
моите съболезнования.  Sad Нека братчето ти почива в мир!  Praynig  Много съжалявам! Cry

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дзак! Mr. Green Wink

Мераба Hug Hug Hug

Любов, Heart Eyes представям си какво изживяваш миличко. Каквото и да ти кажа...в такъв момент думите са излишни. Бъди силна! Ние те обичаме и сме с теб. Weary spoko

# 35
  • Мнения: 445
Добро утро, момичета  Hug

аз снощи до 2 през нощта не можах да оставя филма  Mr. Green Увлече ме, толкова ми е интересен, ама всеки път като видя Халил колко е добричък и се сещам, че накрая го убиват  ooooh! Cry Много е гадно да знаеш финала и да гледаш как се борят душиците с хорската малоумщина  Crossing Arms

А Халил е....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Голям сладур, тук ролята на Къванч много му отива  Wink То коя не му отива, де... Ама е много невинен, докарва го много добре, няма я суровата физиономия на Кузей, няма я арогантността и сексуалността на Бехлюл. Един чисто нов Къванч видях, според мен е много добър в ролята. Не знам на колко години е тук, но много ми харесва като образ, баш тамам му е, както казват комшиите Wink И камерата постоянно акцентира на лицето му и то отблизо... Направо да се изгубиш в очите му  Flutter
Забелязвам, че я няма характерната черта на ядосания Кузей - издаването на челюстта напред. Не съм видяла още много ядосан Халил, но се опитва да играе с очи повече. Ама насълзят ли му се очите и ... край, аз вече рева  Shocked Не знам, много ми е влязъл под кожата Киво, признавам си  Crazy Rolling Eyes Laughing

# 36
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Здравейте, мили мои любими дружки!

Толкова ми липсвахте, че няма повече накъде. Дойдох си за няколко часа и нямах търпение да отворя вратата и да се хвърля върху компютъра.
Скрит текст:
През цялото време си мислех за брата на Поли, какво ли е станало и сега като видях, че го е загубила - ужас, горкото ни Лудостче! Думи нямам, все се надявах, че като е млад и силен организъм, ще се оправи... Ах Лудостче, милото ни бебе на темата! Много ми е мъчно за теб, за болката, която те сполетя - а за брат ти -него вече нищо не го боли и, както казват тук момичетата, сигурно е на по - добро място. Да почива в мир момчето! А теб те прегръщам силно, много ме е яд, че трябва да преживееш толкова голяма загуба.  

Момичета, сега, като съм видяла вече лицата ви, ми е още по-готино да ви чета и да ви пиша, защото все едно си говорим, представям си и гласовете, и изражението. Чета Зизунка как се "завива с епидермиса си" и виждам трапчинката й как грее, чета как Хелънчето се влюбва в Халил и виждам как святкат очите й като светкавици, чета Шани и Фенчето и виждам добродушните им усмихнати лица - въобще, много умна беше идеята за срещата, аз лично съм много доволна, пак ще го направим.
Госпожата, разбрах, е заета да придава европейски вид на Истанбул. А къде са Еми, Или-или?
Привет и на Роминка, Усмивка и Енигма!
Преди не ми се искаше да свършва лятото и да се прибирам в София, а сега си викам - ще дойде есен и ще се прибера, но пък ще си общувам с мойте готини дружки.

Последна редакция: нд, 11 авг 2013, 10:45 от svetal4o27

# 37
  • Мнения: 0
Лудостче  Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:
Какво и да кажа няма да е на място . Много ми е тъжно  Cry Cry Cry Cry Но съм сигурна , че той би искал ти да си щастлива , трябва заради него да продължиш и да живееш и заради двамата . Гушкам те  Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 445
Енигма къде зачезна..  newsm78 Или, или-то я няма, Еми и тя влиза рядко... Ивана, Бойка и други, да не изброявам.

Що така напуснахте темичката и ни зарязахте?  Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 3 371
Целувки от мен и невероятният Истанбул !  Hug

Поли,
Скрит текст:
много ми е мъчно за теб, знам какво преживяваш, преди много години загубих сестричката си и те разбирам много добре . Каквото и да кажа, няма да ти помогне, защото огънят гори там, където падне ! Няма да ти казвам да бъдеш силна, защото знам, че не можеш, зная че душата ти е в зъбите, че сърцето ти кърви и затова, по- добре се наплачи . Иди някъде, където ще останеш сама за няколко минути и викай, крещи, реви, гневи се...поне малко ще ти олекне ! За втори път плача за брат ти, а така не ми се искаше ... Cry

# 40
  • Мнения: 18 624
Госпожата  Heart Eyes много се радвам, че си прекарваш добре в уникалния Истанбул ... наистина е невероятен град!
Светленце  Heart Eyes липсваш ни, мило!  Hug благодаря ти за милите думи, много те обичкам!  bouquetПак ще си организираме среща, чудесно е да си бъбрим до припадък, нали?
Откраднах си една снимка от Шанчето  Heart Eyes и я пускам тук, че тя не ще да влиза при нас  hahaha

# 41
  • Мнения: 3 417
Лудостче моите съболезнования Нека брат ти почива в мир

# 42
  • Мнения: 12 009
Поли, моите съболезнования!

Скрит текст:


Напълно те разбирам колко е голяма мъката ти и празнотата в душата, пред 3 г и аз загубих брат си и знам колко много боли.

Мир на душите им!

# 43
  • Мнения: 445
Светле  Heart Eyes, здрасти, мило  Hug И аз много искам пак да се видим, всички сте много готини  Wink

Госпожа  Heart Eyes Hug Heart Eyes, радвам се, че си прекарваш добре, липсваш ни  Hug

Фенче  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 18 624
Хелънчо  Heart Eyes ще го видиш ядосан Халил, но такава захапка като при Кузей няма да видиш  hahaha тя е запазената марка на Кузи. Не знам на колко години е тук, може би на 24 - 25, защото го снима след Перла, но наистина е уникален в тази роля ... и играе предимно с очи и те кара да плачеш заедно с него, защото това е може би най-благородния му образ ... абстрахирай се от гадния финал и се наслаждавай на филма, много е тежък, но си заслужава да го гледаш. Не може да се пропусне такъв филм ... за музиката да не говоря колко ми е любима. И аз в началото не харесах много играта на Седеф, но като го гледах повторно, промених мнението си. Hug

Общи условия

Активация на акаунт