ДЕКЕМВРИйски бебета 2013

  • 26 864
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 298
Геритто, добре дошла   bouquet

# 61
  • Мнения: 179
Здравейте и от мен! Терминът ми е на 02.01, но бебето избързва с една седмица, затова си чета вас. С таткото още не знаем пола, но се надявам тази седмица вече да разберем. Emaila ми е jasmina.stefanova@abv.bg, ако може и мен да ме добавите в fb страницата.  Hug на всички и лека нощ.

# 62
  • Мнения: 1 298
Jaska, добре дошла   bouquet, ще пробвам да те добавя, но не знам ще стане ли, след няколко минути си провери мейла  дали е станало  Grinning

# 63
  • Мнения: 1
Добро утро да се запиша и аз в новата тема

# 64
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета, искам да ви попитам имате ли Facebook групичка, чрез която да се присъедини към вас една бъдеща декемврийка, тъй като не е голяма привърженичка на Бг мама?
Привет ,но ти май нещо си си объркала лентичката за термина тъй като показва 31.г.с а казваш че термина ти е декември  Thinking

Най-вероятно момичето пита за нейна приятелка, или поне аз така разбрах.

Присъединяването към групичката става или чрез имейл и полсе на мейла излиза съобщение еди кой си ви предложи еди коя си група, въпреки че в последно време нещо не работи...
Или със сприятеляване с някой от членовете на групата, който после да я добави  Peace
Как да я открием във ФБ? Мейл ли ще даде или имена?
Да, да става дума за приятелката ми. Аз другият месец се надявам да гушкам бебенце  Simple Smile. Нейният фейсбук е Krasimira Ilieva с профилна снимка- тя и приятелят й.
Благодаря ви и леко бременеене  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 6
https://www.facebook.com/#!/krasimira.ilieva.121?fref=ts ето адрес на профила

# 66
  • Мнения: 1
Момичета вижте какво измайсторих днесТо нали съм много "заета" Mr. Green


успях най-накрая с тази снимка, разгадах мистерията с качването на снимки във форума smile3501

# 67
  • Мнения: 1
Момичета, пуснете снимчици на тези възглавници. Взех много и аз да се замислям да си купя newsm78
Ох, да ви се оплача. Взе да ми се схващат тазобедрените стави и не мога да ходя Sad Така ме боли. Вкъщи бях почнала да правя йога, ама после взе да ме смързява, че ми се спи сутрин, пък вечер лягам с Калоян и нямам време. Щях да ходя на йога, то пък сега са във ваканция. Май ще трябва сериозно да подходя към този проблем, че иначе голям зор ще видя до края на бременността.


ето снимка на въпросната възглавница

# 68
  • Мнения: 1 298
Добро утро, момичета, пожелавам ви лек и прекрасен ден   bouquet
Дидинката, браво за терличките, аз цях да се уча как се правят, но нещо нямам желание  Rolling Eyes не знам защо, но е много хубаво,че ти си се постарала   bouquet
Да, това е възглавницата, аз пък още не съм пробвала да качвам снимки тук  Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 89
Didinkata, терличките са страхотни! Аз не умея да плета и шия  Embarassed. Купих 2 чифта меки памучни терлички, но твоите са хем по-топли, хем правени с любов!
Ох, мен от сутринта ми се гади, повива ми се свят и ми мирише навсякъде на нещо гадно. Направо отвратителен понеделник ми е! Дано ми се размине, че се очертава и топъл, леко нервен ден в офиса. Мисля че е е нещо кръвното, а може и да е от "арматурата", че я изпих на гладно.

# 70
  • Мнения: 1 298
Вихлелм тел, дано скоро ти мине лошото, наистина може да е от лекарствата, не ги пий на гладно

# 71
  • Мнения: 64

 Simple SmileЗдравейте момичета
Вилхелм Тел след като излязох от АГ болницата, където ме дрогираха с лекарства за задържане ми изписаха макс. дози на Магнерот и Гинипрал, миналата седмица просто ги намалих на половин. То не се издържаше - главоболие, ниско кръвно 80/50, сърцебиене, блъсках се от стена в стена в нас и почти постоянно спях..... Сега се чувствам много по-добре Simple Smile
Аз не успях да видя колко е хемоглобина на ТДИ, но на мен ми изписаха желязо , когато стана 103. Доста нискък за мен, но от АГ болница ми казаха, че за бременни е нормално да пада до 100. Аз си настоявах и ми ги изписаха.....
И  аз имах такива усещания миналата седмица, припукване ниско долу, понякога и във влагалището - явно бебка си рита Simple Smile
Добре дошла Герито!
Знам, че въпроса ми ще прозвучи тъпо, но освен пола какво друго се наблюдава от лекаря на 3Д или 4Д в този етап на бременносттта?

# 72
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро и добре дошли на новите майчета   bouquet
Аз днес съм се развихрила в следните направления  wash hang  food002 newsm71 newsm55 1dishes  bath tooth

Дидинка  Hug златни ти ръце, страхотни са, аз съм с две леви Joy или от кръжока
ръцете ми пречат" hahaha hahaha hahaha
Вилхелм  Hug май не трябва на гладно да се пие, че после виж какво става newsm78

ТДИ Hug а ти, как си днес? Виж, за този тип анемия при теб, само съм чела Rolling Eyes мислех, че е желязо дефицитната, която се получава често през бременността Crazy

# 73
  • София
  • Мнения: 256
На мен ММ вчера ми беше купил възглавницата от Лидл ,за която казваше една мама...Тази нощ спах с нея и е по-добре от обикновена.Хубавото е ,че е дълга 140см. ..
Аз на 15 най- после съм на ЖК и изследвания- дано всичко да е ОК ..като взема резултатите ще ходя и при другия док,за да видим ще трябва ли да си взимам и аз вече желязо на таблетки. За момента ям сусамов тахан и се надявам ,че от там си го набавям това желязо newsm78
... Преди време бях писала ,че имам бакт. инфекция ,която мойта док. от ЖК  така и не ми назначи лечение .Другия док. ми изписа антибиотик и вече съм Ок ... Вече нямам търпение да видя бебка как е  Praynig

# 74
  • UK
  • Мнения: 5 999
И аз четох нещо за сусамовия тахан, но сякаш четох, че било хубаво да се яде и халва тахан, ама не съм сигурна, къде го четох newsm78

Общи условия

Активация на акаунт