Za mamite kito obichat TCM razprodajbite..:)

  • 8 638
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
Да зареждането е различно.Фирмата Айвън 7 в Пловдив и тук зареждат директно от Германия.Склада в Хаджи Димитър го държи един кюрд и той си зарежда сам.В склада на последната спирка на 305също си зареждат една двойка момче и момиче,а в Биг Шоп централната фирма е във Варна и зареждат от там.Дотук споменатите всеки си е отдален и зарежда самостоятелно от Германия,затова стоките са с така разнообразни цени,но единствено Биг Шоп гарантира качество  Simple Smile

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Освен,че гарантира качество,гарантирана е и двйната,че и тройна цена.Мога  да дам пример с чувалчето за количка,което в ТСМ магазин беше 12лв.,а в Биг Шоп 32лв.Нямаше резлика в качеството

# 17
  • София
  • Мнения: 11 710
Надали ще те успокоя,но моето струваше 27 и беше в ТСМ,където мине номера!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Естествено,че ако нямаш информация го купуваш.Виждала съм го и на 25лв и на 18лв.,все в магазини на ТСМ

# 19
  • Мнения: 1 393
Принипно за техника и дом.уреди се уверих,че е по-добре да са по-скъпи и качествени,защото скоро купих тостер за 13лв.и работи точно 2дни Sad,но има дрехи,чаршафи и много други неща,който наистина не си заслужава да се купуват на 3-на цена.Например взех си от склада в Пловдив на Айвън 7 супер детски пижамки за по 1лв.и не са мръднали,а в Биг Шоп-2броя=18лв #Crazy

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз купих евтино - просто правиха промоция в склада на МЛадост 2 - ел. помпа лид а го нарека за сладки  и бисквити - за 5лв! Иначе дори и там нормалната цена е 13лв
Но в Младсот 2 всеки ден карат и там чакат по 1-2ч предварително прекупвачи за своите магазини - и е ад да вземеш нещо преди тях...
НО за мен НЯМА разлика в качеството на ТЕХНИКАТА и др неща! Когато има разлика - ИЗРИЧНО е УКАЗАНО че това е втора ръка или че има дефект!
Техниката има 1г гаранция и  я пробват прде теб!
С нищо стоката не се различава по магазините-  та нали тези собственици на малки магазинчета купуват от същия тоя склад?! Ил от по-големия в Пловдив!

# 21
  • Мнения: 2 849
Само да вметна ,че склада на последната спирка на 305 при софийска вода е вече затворен .Днес ходих и в другия на последната спирка на 306 имаше много колички,като цените са от 18,69 и 79 лв !Казаха ми ,че доставят и кошари за игра и спане ,но има рядко и бързо свършвали по 45 лв ! Много искам такава кошарка Weary ако има някоя мама ,която живее на близо да свирка като докарат .

# 22
  • Мнения: 143
Извинете ,а къде е точно склада в Хаджи Димитър-аз съм родом от този квартал ,но не живея там от три години и не мога да се сетя къде биха могли да направят такъв склад??Да не е в бившия РУМ??Или някъде около международния гараж?Моля ви ,кажете ми!

# 23
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
А мен пък ми е интересно имали склад на ТСМ във Варна?

Последна редакция: ср, 08 фев 2006, 21:24 от Нев

# 24
  • София
  • Мнения: 11 710
Извинете ,а къде е точно склада в Хаджи Димитър-аз съм родом от този квартал ,но не живея там от три години и не мога да се сетя къде биха могли да направят такъв склад??Да не е в бившия РУМ??Или някъде около международния гараж?Моля ви ,кажете ми!
Доколкото си спомням склада е на една и съща улица с магазина "Даяна и Ники".Мисля че се казваше "Ильо войвода".Не знам до какво е близо.Самия склад е в някаква аграда, най-вероятно индустриална преди това.

# 25
  • Мнения: 1 655
И аз искам да знам има ли магазин на ТСМ! newsm78

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
И аз искам да знам има ли магазин на ТСМ! newsm78
Къде дали има магазин????

# 27
  • Мнения: 1 655
Дали има във Варна или Русе?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В Русе има - от КАТ към изхода на града, малко преди кръговото.

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз нямам възможност да обикалям по складовете, че са ми доста далеч, но засега все улучвам хубави неща по ТСМ магазините.
Да си призная, съм разочарована от  Биг-Шоп магазините, ниикакво разнообразие Naughty

Общи условия

Активация на акаунт