Какво бихте направили, ако спечелите от лотарията?

  • 5 485
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Ще направя бг-мамма с пропуски.
Имам ли шансове за пропуск?
Ти - да.

# 16
  • Мнения: 170
Ще направя бг-мамма с пропуски.
Имам ли шансове за пропуск?
...

Понеже питаш, ако съм аз, при мен шансове нямаш!!! На прима виста!!! После може да размисля! Wink Гледам, че нямаш нужда, затова!!!

ПП Дарил, ще ги раздам на домове, болници и так дале...на теб няма да ги раздам, освен, ако нямаш нужда, дано не се налага, пази Боже....

ПП Ако говорим за пропуски, сигурна съм, че някои не биха ми осигурили пропуск, ако ще да съм ентото чудо на света....или последния окаяник.... Sunglasses

# 17
  • Варна
  • Мнения: 6 374
На мен явно ми върви само в любовта, никога не печеля ей така. Crossing Arms

Но иначе 2 млн ми стигат- другите ще го подаря. За какво са ни толкова много пари... Laughing

# 18
  • Мнения: 28
Ще ремонтирам къщата изцяло; ще си взема апартамент; ще помогна на роднините; ще дам на родителите си живота, който заслужават; ще помогна на непознат... и накрая ще отида на околосветско.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 30
Като се проследи животът на такива милионери, спечелили от лотарията, често се оказва, че успяват да изхарчат милионите в много кратки срокове, че даже и потъват в дългове. Не всеки човек умее да управлява пари. Успяват да го направят хората, които имат достатъчно способности да си спечелят собствени пари, по честен или неособено честен път. Дейвид Балдачи имаше една книга "Лотарията", в която има доста по темата. Родните ни тото-милионери също май нямат особен "късмет" с управлението на парите си.

Е то си до мантаитет! Лесно дошли-лесно отишли! Или не доживяват да си вземат печалбата.

Из завещание :

" Със здрав разум и расъдак ,похарчих всички пари преди смъртта"


 Mr. Green
Или в последите си мигове да почнеш да обясняваш къде си сложил парите и...  hahaha

# 20
  • Мнения: 15 619
 На гладно сънувам печена кокошка..., на сито и перушинка не ми се мярка.

# 21
  • Мнения: 86
Ще си платя кредитите,както и тези на майка ми.Ще платя обучението на брат ми и сестра ми,ще си построя мечтаната къща,за да си имам свой дом,ще купя някой дом за изоставени дечица и ще направя още 1кризисен център за деца и жени преживели домашно насилие.Ще вложа пари за някой завод,за да работя по специалността,която искам и за да има нови работни места...сякаш това на първо четене Simple Smile

# 22
  • Мнения: 19 252
Като се замислих, че ако спечеля повече милиони от лотарията (което ще е малко трудно, понеже не купувам лотарийни билети, не играя тото и пр.), първо бих потърсила начин как да спестя от плащането на огромните данъци. Ако трябва, ще си сменя и гражданството за целта. Бих инвестирала и в нискорискови облигации. Не ме привличат неща от сорта на луксозни коли, бижута и палати. И съвсем скромен покрив над главата ми стига. Ако инвестирам повече в недвижим имот, то ще е инвестиционен недвижим имот, от който ще очаквам приходи, а не жилищен.

# 23
  • Мнения: 3
 Не искам да го има това АКО спечеля.....
 Правилният въпрос е- КАТО спечелите от лотарията какво ще направите??

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Отностно по-заден пост на кукумицинка , ще добавя това - пари при пари ходят  Mr. Green
Приказката иЧ не е случайна  Wink

# 25
  • Мнения: 186
изчиствам си всички дългове и дългчета,подпомагам майка и татко и сестра ми,купувам си кола(не скъпа),мечтаната къща в Бояна( да може сестра ми да си направи така желаната градинка,подсигурявам децата си за години напред,дарявам за деца, и с другото си живея спокойно.
А и взимам баба при мен и наемам специалист да се грижи за нея и да започне да се чувства като човек.

и така ,това се сещам сега

# 26
  • Мнения: 1 080
Бих създала нова организация, партия - с чисти цели.

# 27
  • Мнения: 19 252
Отностно по-заден пост на кукумицинка , ще добавя това - пари при пари ходят  Mr. Green
Приказката иЧ не е случайна  Wink

Да, в моя край на това му казват "мая"  (в смисъл на закваска) Simple Smile

# 28
  • Мнения: 86
Плащам си кредитите и събирам багажа за чужбина  Mr. Green
аз пък ще направя екскурзийка,но ще си остана в Бг Peace

# 29
  • Мнения: 170
Помечтайте си бе, хора, докато някои правят пари(честно или не), други може да си помечтаят...да ги спечелят...дайте воля на въображението си, че после като ги имате тия пари и вие(ние) ще сте като ония с парите, но понеже са спечелени, а не заработени ще си заминат както са дошли...ИМАЛО ПАРИ, НЯМАЛО ПАРИ.... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт