Ретинопатия недоносени - има ли шанс за повлияване?

  • 17 700
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 499
Д-р Димитрова е много добър специалист. Дано бебчо е добре Hug

# 16
  • Мнения: 14
Аз съм доволна и от прегледа в Александровска болница, при д-р Велева. Взехме епикризата днес от там, оказа се, че ретинопатията е между 1 и 2 степен, със засегната периферна област. В момента седим и чакаме да видим как ще се развият нещата оттук нататък. Ще видим и утре дали ще се потвърди диагнозата в Токуда.

# 17
  • Мнения: 39 338
Пиши след прегледа.

# 18
  • Мнения: 14
Здравейте, мами!
Прегледът мина добре, д-р Димитрова каза, че нещата отиват на добре, има регрес. На седмото небе от щастие съм, ще се моля така да продължава  Praynig
За тези, които тепърва ще се сблъскват с това искам да кажа, че съм доволна от прегледа при д-р Димитрова - наистина подходи с разбиране, обясни ми как стоят нещата, успокои ме. Д-р Велева също изглежда много човечна и внимателна, и диагнозата й е била коректна според д-р Димитрова. Аз лично може би ще продължа прегледите в Токуда. Там и самото преглеждане на очичките сякаш беше по-безболезнено. В Александровска болница гледат на РетКам и освен капките слагат допълнително гел на очичките, който сестрата дори ме накара да купя и занеса на следващ преглед.
Специално благодаря на ~Ина~, която беше плътно до мен през цялата драма до сега   bouquet
Благодаря и на всички за позитивните мисли!
По отношение на това дали може да се повлияе ретинопатията с някакъв вид "упражнения" за очичките, някаква диета за кърмата ( витамини, минерали и прочее) на този етап не би могло да се случи  Sad

# 19
  • Мнения: 54 474
Браво за хубавите новини ! Hug

# 20

Общи условия

Активация на акаунт