Защо извънбрачно дете?

  • 2 774
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
ползват предимствата на самотните майки и социалните помощи.


Каква е разликата между брачно и извънбрачно, в пари?

# 16
  • Мнения: 0
"Бракът е отживелица" - това важи само за постапокалиптично общество. За всички други общества - брак е имало винаги и винаги ще има.

# 17
  • Мнения: X
Каква е разликата между брачно и извънбрачно, в пари?
Да си самотна майка не означава да си родила дете без с бащата да имате сключен брак. Една двойка може да живее заедно от години, детето да е припознато от бащата, но просто да не са положили заветния подпис.
Наскоро в една тема доста предъвкваха въпроса с наследството в единия и в другия случай. Ако те интересува, можеш да я потърсиш.

# 18
  • Мнения: 0

Наскоро в една тема доста предъвкваха въпроса с наследството в единия и в другия случай. Ако те интересува, можеш да я потърсиш.

Това с наследството е ясно. Който се интересува, да чете закона за наследството, има го в интернет. Но тлъстите помощи за самотни майки, са фикция. Дори и да са с 300 лева повече, не биха разколебали една жена да се омъжи. За циганките може да е аргумент, при положение че раждат по 10 деца. Но все още циганите не са достигнали половината от населението на България и статистиката не е такава, заради тях.

А турците в България имат малко деца, освен това религията им не ги разкрепостява да се отдават на сладък живот.

# 19
  • Мнения: X
На мен пък ми е интересно защо двойки, които не са имали намерение да сключват брак, често го правят, когато се разбере, че партньорката е бременна. Не говоря за хора, които от години живеят заедно.
Моят отговор също е, че за мен бракът отживелица.

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 370
Аз лично не виждам смисъл в брака и за това не сме се бракували. И двете деца са припознати и  са си съвсем ок. Помощи няма как да ползвам - живея с баща им, т.е. не съм самотна майка.
Моят отговор е "Бракът е отживелица"

Общи условия

Активация на акаунт