МИС БЪЛГАРИЯ 2013 - Тема 5 12.08 - 17.08 ФИНАЛ

  • 44 284
  • 1 176
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 19 334
В интерес на истината, и аз никога не съм пускала смс-и за подобни предавания, така че наистина няма какво да се възмущавам Simple Smile Ама някак ме напъна да изразя възмущение срещу Велина, защото се получи един вид, че е заела мястото на някоя по-достойна, като Ингрид, в петицата.

# 1 141
  • Мнения: 5 892
Не беше честно спрямо Ингрид наистина...  Tired

# 1 142
  • България <3
  • Мнения: 327
Според мен Джулия трябваше да спечели, красивичка е, а и щом Жени беше на мнение, че битката ще е между нея и Адриана това значи, че те са най-подходящите за световния формат.

Иначе имам чувството, че от всички ще запомня близначките понеже са две и са някак запомнящи се. Разглеждах им профилите във фейсбук и ми е много интересно кое ги прави така оборотни. Някакви участия по моделски конкурси а-у. И от къде такива пари за дрехи и други неща. То само като видиш приятеля на Моника и ти става ясно. Някой няма ли повече информация за тях? Интересни са ми Simple Smile

# 1 143
  • Мнения: 5 892
Назад темата в разказвах- правиха се на оборотни в Русе/ ден през ден парцали, дискотеки, почивки/, не работеха, заминавайки да работят на морето завлякоха един възрастен джентълмен с 300лв уж на заем и есента не посмяха да се върнат в Русе- изместиха се в София. Едната преди месеци беше писала нещо че Господ им е взел нещо от живота, така че тях никой нямал право да ги съди какво ще правят с животите си и как ще живеят. Майка им ги защитаваше във фейсбук, но  за баща не съм чувала/ тук ме навява тъжната мисъл да не са отраснали без баща и това да е имала предвид едната с поста си.../
 Общо-взето са две съвсем обикновени кифли....

# 1 144
  • Мнения: 10
До колкото знам баща им е починал  Sad Живеят с майка си и сестричката си.


Момичета случайно да знаете кога ще бъде Мис Свят, защото съм пропуснала  Simple Smile

# 1 145
  • Мнения: 5 892
Явно това са имали предвид, че им е отнел Господ Sad

# 1 146
  • България <3
  • Мнения: 327
Благодаря за отговора.  Peace

Аз наскоро гледах в профила на Моника някаква снимка на мъж, който готвеше някаква храна и пишеше "тати готви вкусно" или нещо такова newsm78 Но не знам. Иначе то се вижда, че са бръмчалки, искат да се оправят в живота и да са известни. Честно казано без усните, солариума и прическите дори са малко смотанички в тяло. Но сигурно водят интересен живот. Simple Smile

Иначе за Нанси забравих да спомена - сладка е, но до там. Според мен не е за Мис България, понеже ми се вижда малко схваната и притеснителна - като опули тези очи и до там. Някак по детски наивна. Но то на всички можем да намерим косури, но Жени се мусеше нещо като я обявиха за Мис България. Tired

# 1 147
  • Мнения: 366
http://tv7.bg/terminal7/pusnete-vodata/article/?id=9803168#

Добре говори Нанси. Гледахте ли първото й интервю?

# 1 148
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=734094.new#new не се сдържах и направих тема  Simple Smile

# 1 149
  • Мнения: 2
Аз съм напълно убедена, че Велина влезе в петицата чрез някаква манипулация. Много смс-и, пратени от нейни хора и пр. Като чета коментарите из целия интернет, никой не я харесва визуално, освен близки приятел(к)и. И Тоца даже, която за 4-те момичета от петицата успя да каже нещо хубаво, за Велина нищо не измисли.  Много малка разлика в процентите имаше с Ингрид, а сигурно преди приключването на гласуването за 6-10. място е била и по-малко, защото за 1-5. място продължи и след това, когато гласуването за втората петица вече беше приключило.

Велина е първа приятелка с фолпевицата Райна.

# 1 150
  • Мнения: 1 101

Не беше лошо да прочетеш че .. Mr. Green
Добре, ще пусна нова тема.
Малко по-късно се захващам. Ако имате някакви предложения, казвайте.. Grinning

# 1 151
  • Мнения: 0

Не беше лошо да прочетеш че .. Mr. Green
Добре, ще пусна нова тема.
Малко по-късно се захващам. Ако имате някакви предложения, казвайте.. Grinning
пропуснала съммм........  ooooh! една тема в повече  Mr. Green

# 1 152
  • Мнения: 48
А това "хванахте" ли го  Mr. Green
Снимки на Вили с Ингрид от март и от април месец... Има още в профила. Аз предаването го гледам след напускането на Вили, така че ако се е знаело, че се познават просто съм го пропуснала.


И май е по-хубава с тъмна коса:

# 1 153
  • Мнения: 2 185
Тъкмо бях подготвила от вчера един голям пост с участничките от другите страни, с тия от минали години и т.н. но съм заспала, защото бях много изморена....
В такъв случай да го поствам в новата тема ли?

# 1 154
  • Мнения: 3 242
А това "хванахте" ли го  Mr. Green
Снимки на Вили с Ингрид от март и от април месец... Има още в профила. Аз предаването го гледам след напускането на Вили, така че ако се е знаело, че се познават просто съм го пропуснала.


И май е по-хубава с тъмна коса:

Не пускай линкове към снимките защото така не се виждат! Пускай самите снимки.

Общи условия

Активация на акаунт