МИС БЪЛГАРИЯ 2013 - Тема 5 12.08 - 17.08 ФИНАЛ

  • 44 283
  • 1 176
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 2 185
Момичета, някой ще ми каже ли какво да правя с темата,
да пускам нова или да сложа поста в другата..

# 1 156
  • Мнения: 36
Ми пусни, за да е по-украсена, пускай нова тема Laughing току що се записах в другата ама ще се запиша в твоята

# 1 157
  • Мнения: 0
Давай пускай нова  Heart Eyes  bouquet

# 1 158
  • Мнения: 4 785
Момичета, някой ще ми каже ли какво да правя с темата,
да пускам нова или да сложа поста в другата..

Според мен нова. В крайна сметка постарала си се, онази тема е без никакво оформление, без старание, просто... айде пишете. Лично мнение, тя трябва да се изтрие,а  ти пусни новата тема.

На мен Нанси ми харесваше в началото, после имаше нещо, което хич не ми допадаше, чисто визулано. Но не е грозно момичето в никакъв случай.

Велина например пък си е жива Мис Пиги, да ме прощавате. Изобщо нямаше място не в 5-та, ами във формата, сори... много е далеч. Не беше сама де, цял лагер имаха - Вили, близначки, Пенка, Звезделина, Ашли, Франсин... сигурно изпускам още.

На мен ми харесваха Джулия (на финала беше много хубава, нищо, че аз го гледах на повторение), Адриана - малко обаче ми беше тъмничка в тена, а и имаше много видни татуси, Ингрид - малко ми беше топчеста в лице, но като се направи е красавица, Даниела... хубава е, но ми е твърде превзета, пред нея предпочитам Нанси (която имаше доста селяндурски изцепки, нищо че в началото заяви, че е селянка, а не селяндурка - опроверга сама себе си  Wink). Та за мен бяха:

1. Джулия
2. Адриана
3. Ингрид
4. Нанси
5. Даниела

# 1 159
# 1 160
  • Мнения: 2 185
Ето, готова е новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=734118.0

Обобщих и стесних малко първия пост, да не става много дълъг с всички снимки. Направо дадох линкове.
Само да не я заключат. Praynig

# 1 161
  • София
  • Мнения: 171
На мен фаворитка ми беше Ингрид, но след като отпадна бях за Нанси. Не исках Джулия да спечели, тъй като и тя , като Даниела се държеше все едно вече беше спечелила. Както и да е.
По-интересно ми е тази статия и снимките, които открих.
podtepeto.com/article.php?id=12008
Не бях останала с впечатление, че Нанси и Джулия се познават извън формата. И какво прави Нанси(като казват, че е от село Юнаците или Пазарджик) на конкурс за красота за Мис Пловдив, който спечелила Джулия. А всъщност в коментарите под статията някъде прочетох, че май и Джулия е от Пазарджик, а не от Пловдив. Егати случайностите се събраха тука.
някъде четох, че и двете са възпитанички на ЕГ Пазарджик

# 1 162
  • Мнения: 2 453
А това "хванахте" ли го  Mr. Green
Снимки на Вили с Ингрид от март и от април месец... Има още в профила. Аз предаването го гледам след напускането на Вили, така че ако се е знаело, че се познават просто съм го пропуснала.


Най-добри приятелки са двете.

# 1 163
  • Мнения: 36
Така ги изкараха, не са най-добри приятелки от много време  Wink

# 1 164
  • Мнения: 48
А това "хванахте" ли го  Mr. Green
Снимки на Вили с Ингрид от март и от април месец... Има още в профила. Аз предаването го гледам след напускането на Вили, така че ако се е знаело, че се познават просто съм го пропуснала.


И май е по-хубава с тъмна коса:

Не пускай линкове към снимките защото така не се виждат! Пускай самите снимки.
Пуснала съм линкове, за да ако някой има желание да разгледа и другите им снимки... Или нещо форума ги скрива? Не разбрах  Mr. Green

Ето ги снимките:
Скрит текст:


Иначе много интересно колко познати се събраха вътре  Crazy

# 1 165
  • Мнения: 36
 Женя Минчев много я нахрани в профила си... (Нанси)

Evgeni Minchev von Bul
14 hours ago
Ваня Пенева е новата Пенка.... Същите данни, същото поведение...Пфффф



Evgeni Minchev von Bul

Yesterday
За да е ясно-

харесвам МИС БЪЛГАРИЯ,но не и победителката.


и коментарите
Christina Eftimova Az bqh za Ingrid, no Nansi sushto zaslujava spored men.
Yesterday at 10:53am

Evgeni Minchev von Bul Нито Ингрид, нито Нанси... След мис КРокодил може да си имаме мис Кобила или мис Гъска
Yesterday at 10:54am · 6

Luba Pashova-Hristov Джулия!!!!
Yesterday at 10:58am · 1 /Evgeni Minchev von Bul хареса това/

Pavlina Vluchkova
Spored men tozi put shouto ne beshe podbralo pravilnite kandidatki...da subra populqrnost s vsichkite si selqnki tip Penka ..no do tam.. ne mi haresa izobshto pulno s inrigi..ideqta na shouto beshe dobra, no 90% ot momichetata bqha ogranicheni... oshte poveche dosta kandidatki ne bqha bulgarki...
Yesterday at 11:46am via mobile · 1

Sofiq Stefanova
suglasna sym s Pavlina
23 hours ago via mobile


пак статус
Evgeni Minchev von Bul
Yesterday
Организирайте протести срещу новата ви мис. Орешарски пасти да яде.

Този повод може да обедини нацията

Хюхюхю, хахаха, хохохо
Share
17 people like this.

Ivan Cherkezov Предлагам новата мис да се нарича Нанси Орешарска! Имаше една друга такава, ама беше Рейгън. Е, него го гърмяха, ама остана жив... това за протокола!
Yesterday at 1:50am



Evgeni Minchev von Bul
Yesterday
Днес отчетохме особен прогрес в животновъдството- имаме си Мис България 2013.

# 1 166
  • Мнения: X
Вили с тъмна коса изглежда много по-добре  Peace

# 1 167
  • Мнения: 41
Вили с тъмна коса изглежда много по-добре  Peace
Определено! Друг човек е.

# 1 168
  • Мнения: 12
Много се дразня на Женя Минчев! Как може такива коментари! Още повече, че той беше част от тази пародия и го е направил за пари. Всеки си има вкус, няма нужда да обижда по този начин!

# 1 169
  • Мнения: X
Много се дразня на Женя Минчев! Как може такива коментари! Още повече, че той беше част от тази пародия и го е направил за пари. Всеки си има вкус, няма нужда да обижда по този начин!
Защото колкото и да се напъва, ще си остане един злобен пе*ал.
Намерили кого да изберат за ментор.
Трябваше истински ценители не женската красота да изберат, а то всичките мъже в предаването се оказаха недоклатени женомразци или откровени педерасти.

Общи условия

Активация на акаунт