Идва ред за сбъднати мечти- бъдещи Май-ки Добре сте дошли!

  • 25 932
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 44
cherry_spa, може би да си провериш термина с някой от калкулаторите? Аз така направих и, когато отидох на доктор ми каза същия термин..
За заглавие нищо не се сещам - хич ме няма по римите. И все пак да пробвам нещо.. "Май-чета засмени си купуват нови премени" (или гащи големи). Ох, много е тъпо май, но това измислих за 10 мин. мислене  Mr. Green

# 676
  • Мнения: 1 048
Каролка, мен ме кефи Simple Smile пък и докато дойде време за раждане, със сигурност ще сме "заключили" 5-6 теми хахаха каквито сме бъбривки
За админ не ме канете, аз се видях в чудо в началото докато се включа хахах

# 677
  • Мнения: 159
Какво мислите за "МАЙските мами блестят - мънички сърца туптят" или "МАЙско бебче на топло си кротува, а коремчето на мама се издува"    newsm78 Crazy
 

# 678
  • Мнения: 34

хахахха не вярвам, че ще са само 5-6 теми, по-скоро да са 40 -50 , с предната ми отчетна тема като се сетя толкова някъде ги бяхме навъртяли Simple Smile


Каролка, мен ме кефи Simple Smile пък и докато дойде време за раждане, със сигурност ще сме "заключили" 5-6 теми хахаха каквито сме бъбривки
За админ не ме канете, аз се видях в чудо в началото докато се включа хахах

# 679
  • Мнения: 10
WhiteDove 2рото е много яко  smile3504 браво!

# 680
  • Мнения: 85
Какво мислите за "МАЙските мами блестят - мънички сърца туптят" или "МАЙско бебче на топло си кротува, а коремчето на мама се издува"    newsm78 Crazy
 
Първото е по-удачно за сегашния период, а второто е за 3-та тема примерно Simple Smile Иначе на мен ми харесват и двете Simple Smile

# 681
  • Мнения: 481
г.)ох, ама колко сте изписали, явно понеделник ви идва музата  Laughing
На мен всички заглавия за новата тема ми харесват, но може би първото наистина е по-актуално към момента, понеже е времето за сърчица.
whitedove - браво за голямото бебе  Wink
Каролке, Hug  радвам се че пак си на линия, позагуби се в почивните дни....

АЗ при първата бременност пиех хапчета против повръщане, че беше непоносимо гаденето, но да кажа честно не помня какви, но не бяха Деган  Peace

В предишната отчетна темичка (2009г.) един ден една майка написа, че си направила пържени филийки за закуска, и да видите - всички след нея се изредихме да пържим  Laughing Та сега не се учудвам и за мекичките...даже снощи ги сънувах , че ям, ям, ям много мекички. Все ми се яде нещо тестенко.....

Някой знае ли дали шампоаните, които са против косопад, с нещо могат да навредят? Чудя се дали да не си купя, че много ме дразни това падане вече......

А овесените ядки, някой ги бе споменал, са перфектната закуска за бременната - имат страшно полезни неща, а и помагат срещу запека, ако ви се гади, с малко кисело мляко без никакви подсладители вършат много хубава работа. АЗ предимно това ядях сутрин първите три месеца от бременността с малката...

Бейли Чакаме добри новини от прегледа  Praynig Peace

# 682
  • Мнения: 19
Новата тема само за Май-ки ли е? т.е с термин май месец...
Аз харесвам 2то заглавие... Peace
Днес ям много  сирене, супички и солено, ще ми се това да значи, че ще е момче.
Аз съм на лекар в сряда, надявам се да видим сърчице Simple Smile

# 683
  • Мнения: 44
Тай, благодаря за приветствието, много ми е приятно Hug Беше ми много зле, затова само четях без да пиша. Не, че сега не лежа де, но няма как...
И аз съм на мнение, че първото заглавие е по-актуално към момента и освен това е хубаво.
Днес нещях да видя нищо солено, но пък ядки и сухи пасти, и шоколадови бонбони си хапнах плахо, чееее това  Sick дебне  Mr. Green
Обаче сега ми се преядоха мекици със сирене и с кисело мляко  eat Може утре сутрин да се самоизненадам, пък и съпругчо ще остане много доволен  newsm53

# 684
  • Мнения: X
Какво мислите за "МАЙските мами блестят - мънички сърца туптят" или "МАЙско бебче на топло си кротува, а коремчето на мама се издува"    newsm78 Crazy
 

Първото заглавие е по-актуално за нас за момента, много е хубаво.

# 685
  • Мнения: 413
Едното заглавие сега ,а второто в следващата тема,като гледам бързо ще дойде ред и за другото.Аз днес бях на работа и си пуснах отпуска тази и другата седмица.Трябва да отида на доктор ,за да видим сърце,но не зная в седмица да отида newsm78тази или другата.Докторката при ,която се прегледах ме извика чак на 17 октомври,ако евентуално искам да се запиша при нея на жк,но аз няма да отида при нея,нещо не я харесах ThinkingЩе търся друг лекар.

# 686
  • Мнения: 481
...............Трябва да отида на доктор ,за да видим сърце,но не зная в седмица да отида newsm78тази или другата.Докторката при ,която се прегледах ме извика чак на 17 октомври,ако евентуално искам да се запиша при нея на жк,но аз няма да отида при нея,нещо не я харесах ThinkingЩе търся друг лекар.
Ако ще ходиш за сърчицето, и наистина си в 5 г.с. и няколко дни, по-сигурно е да го чуеш другата седмица, ДАН.  Peace

Каролка, дано отшумят поне малко гаденето и повръщането Hug

Bovi - ще чакам да донесеш в сряда добрите новини за сърчице  Praynig
Но да ви кажа честно - солено или сладко - няма нищо общо с пола Peace Ако не ми вярвате, направете ваше проучване: аз бях написала при първата бременност "сладко или солено" и ми се появи една дъъъъъъълга статия тук, в бг мама, където майките споделяха какво са яли по време на бременността и после какво са родили - истината е че беше /50/50. Такива дето яли сладко - половината момчета, половината момичета, и обратно Peace

# 687
  • София
  • Мнения: 1 648
Да се запиша и аз  Simple Smile Чета ви, момичета, обаче все се възпирах да се запиша.
Това ми е втора бременност. Като първата завърши Май месец тази година с "кухо яйце".
И сега живот и здраве догодина Май месец ще имам бебе  Simple Smile

отностно хапчета за повръщане, ми казаха да се въздържа от Деган и ми изписаха Emil таблетки - повече май действат на убеждение отколкото като хапчета  Joy

elly_ - на мен срещу запек ми изписаха ФРУТИ - ЛАКС - сиропче е, давало се и на деца на 6 месеца. Иначе ябълки, сушени сини сливи, кайсии, овесени ядки и т.н. не вършеха работа при мен.

ДАН – сърце се чува в 6 и половина седмица при добър ехограх / или 20 дни след закъснението - така ми каза лекарката.

# 688
  • Мнения: 64
Ами проблема с калкулаторите е, че не са точни, на мен ми е мн нередовен цикъла, та по калкулатор мипоказваше преди седмица и нещо че трябва да съм 7ма сидмица, а като ходих на ехограф казаха, че сакчето отговаря на 5та, за това и изчаквам още една седмица и за най сигурно ще отида към 9ти.
Каролке, на мен и твоето заглавие ми се стори удачно, на все повече от нас ни утесняват дрешките, така, че може да го запишете в чакащи след сърчицата Simple Smile, пак ще си е актуално.

# 689
  • Мнения: 159
Момичета пуснах новата тема, само ще ви помоля да изпишем първо тази до 50та страница и тогава да се местим там  Grinning
В 50та страница ще кача и връзката .
Това е голяма заигравка да правиш нова тема..от 18.00 започнах..чак до сега  Joy

Общи условия

Активация на акаунт