Слънце , пясък , море ФЕВРУАРчето памперс на плажа пече !

  • 27 545
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте  Hug !

Аз днес цял ден съм на ''тръстиката''  hahaha ( под тръстика разбирайте от сутринта чистя  ooooh! ) . ММ си хвана язовира пак ( казах ви че ми помага , ама има дни с тоя язовир ме побърква просто  #Crazy ) , че било хубаво времето , та това щяло да му е последния път  #2gunfire #2gunfire . А, ти се чуди от къде да захванеш с това дете  ooooh! . Свекървата жената и тя зимнина слага , нито мога аз да и помогна , нито тя на мен . Абе цвете от всякъде !!!
Нищо де , по справих се  Simple Smile . Като се захванах от сутринта , прозорци мих , 3 перални ми се събраха  wash - 1 на Габи и 1 дрехи и 1 пердета  Mr. Green , после простирай  hang . Килимите прахме ( заедно със свекървата ) , прахосмукачка пусках  newsm79, един парцал ударих  newsm28 , прах бърсах  newsm75 . Абе каквото се сетите , знаете как е  ooooh! . Ама поне си ми стана чистичко !! И хубаво че днес времето тук е що годе добро , има слънце , та да си свършиш работата . Иначе ако се бях забавила още малко , щях да търкам прозорци в дъжда  hahaha . Сега седнах малко и се прехвърлям към мивката  1dishes , после   food002 , и след това отивам да си хвърля един хубав душ   bath  bath1 !! Та такива работи около мен !!

Вили - Радвам се за гърдата мила  Hug , кофти обаче че си болна , дано бързо ти минава  spoko , и малкия да не прихваща че лошо  Confused Confused !!


Абе аз все да ви питам и все отплесна  #Silly .
Има ли сред вас кърмачки още ?? ( за Вили и дентмед знам ) . Имам един чай за кърмачки , ето го :
Скрит текст:
Бях си го взимала , ама нали ми спря кърмата и така остана . Да съм пила 2-3 пликчета , не повече . Та да не го хвърлям , ако някоя го иска да ми пише , подарявам го : )))


Оставям ви  Hug , отивам да си довърша работата че Габи тъкмо заспа , да използвам момента  Simple Smile[/i][/color] !

# 736
  • Мнения: X
Здравейте,
Нашите саги продължават. Голям киселяк е.
За броколи и карфиол. Карфиол давах 3 дни. Тес готовитв миришат ужасно. Броколи смятах утре да и дам.
За вигантол давам 3-4 капки, ама нашата фонтанела още е голяма.
Бъни, по леко бе жена! Остави налко работа и за утре.

# 737
  • Мнения: 338
Здравейте момичета!Ами и ние освен да се нареждаме в колонката на болните Cry...
Снощи Радина имаше Т 38,8,дадох и панадол,че да спим спокойно,днеска ту вдига,ту сваля,явно се бори с нещо милата  Sad И носа и хрипти,друго няма.Давам и разни хомеопатии,дано и мине бързо...Сега като ми допря до дупето се сетих- за хремата има едни хомеопатични хапченца,от които съм много доволна-Коризалия се казват,за бебета-1тб се стрива във водичка и се дава.

дентмед,аз за пръв път май чувам да изписват ксилометазолин на бебе Shocked Добре е ,че не си и го дала,най-добре със стерилните разтворчета,просто като промивка

МамаАля, това за мазането  при момиченцата много странна препоръка ми се вижда,честно казано.Както и Демми казза-няма ли да се зацапа и инфектира повече мястото с тези кремове? newsm78И съответно да се провокира такова слепване.Друго-смята се,че и мокрите кърпи също допринасят за този проблем! Иначе знам,че може да се правят промивки с тетра,обаче като цяло нищо чак толкова не се налага,просто добра хигиена при момиченцата,че те нали са по-нежни.
Аз не я мажа с нищо.

Деми,и аз мисля,че зеленото ако е на настинало,щом и Т си имате...дано не е нещо сериозно!
Абе,те хората се досещат за "намаленията" в магазините тъй или иначе Wink Както казваш-по-добре да не знам...  Grinning

Дентмед,ПУ-ПУ,таз Ивана,бе!Браво на детето,колко сте напред с мат'рияла!Все така да е Simple Smile))

Вилинце,честита месечинка на твоя 'Убавец Tada!Да ти е жив и здрав!И все по-хубав да става!(е,то последното е ясно,че ще е така!:)))А ти бързо да оздравяваш,че нямаш право на настинки,нали знаеш Wink!

Ники,и аз слагам водата в кашата на око,само спазвам дозата прах за възрастта,слагам и плодово пюре,че иначе не я яде.Беше питала дали може Теди да е повръщала от каша-ами може да Simple SmileОсобено ако е преяла Simple Smile)))
Разбират,разбират Wink,повече от колкото си мислиш,щом и ни манипулират вече!:)))Големи са маймунки Simple Smile
Ама аз моята не нищо не мога да я науча,явно само можем да се хилим  Laughing
Благодаря ти за поста от фб  bouquet,много се смях,даже го дадох и на ММ да го чете,дано да си е взел поука  Laughing

Аз брокули не ям,само панирано харесвам,обаче малката много го обича ,чак се чудя да не проям ли и аз покрай нея newsm78

Бъни,голяма си чистница!Браво!И аз днес за това ползвах хубавото време,ама само детската почистих,че с това болно бебе...Сега ще продължавам с хола-кухня Simple Smile

Да вис се похваля-Вико кара колело вече!Е,с помощни е,ама аз мн м се радвам Simple Smile)))Да знаете,колкото са по-големи,децата,толкова по-интересно и хубаво е!
От сегашното им състояние обаче по-сладко няма!Идеални за мачкане и гушане!

Айде хубав ден и всички да оздравяват,че в прекрасната нова тема(Бъни  bouquet  bouquet bowuu),болни да няма!




# 738
  • София !
  • Мнения: 1 240
Пускам линк към новата тема за тези който не са видели  Hug !


Тук - - -- - - - -- > http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=739864.0

Общи условия

Активация на акаунт