Какво направих днес за себе си?

  • 66 082
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 6 630
Купих си ново леко яке за топлите вечери,обаче усещам,че ще ми излезе през носа тази покупка) Sad
Който е измислил кредитните карти-смъртна присъда! #Cussing out

# 721
  • Мнения: 1 794
 Hug

От 15 февруари не ям месо,само риба понякога.От 2 седмици не ме е боляло сърцето!Днес взех решение да огранича и тестените,дано ми помогне и никога да не се връща оная болка! Praynig

# 722
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Днес реших да се взема в ръце и да махна излишните килограми, ядох една ябълка и спортувах.
Стискаите палци да успея....  Peace  Peace  Peace

Извинявай, че критикувам но 1 ябълка и спорт ще доведе до доста неприятни неща ако го правиш редовно.

Аз: жестока тренировка, бира с приятелка, "облизване" на къщата и разни готини неща като епилатор, маникюр и маска. След малко още по-готино: салата с ракия  Grinning Утре и вдругиден се отдавам на фирмата.

# 723
  • София
  • Мнения: 4 051
Купих си глезотийка (четка за лице на Remington)....дано поне малко помогне на "прекрасната" ми кожа  Mr. Green
Току-що сефтосах своята, много съм доволна! Направих си и маска, сега кожата ми е доста освежена  Flutter

Скрит текст:
Почистих и тялото си по един бих казала старовремски метод.  Embarassed не знаех, че по себе си имам такова количество мъртва кожа. Убедих се, че съвременните ексфолианти за нищо не стават.
Кожата ми е бебешка. Вече ще го правя редовно.

Скрит текст:
Темата много ми харесва - дава ми идеи и ме подсеща да правя неща за себе си. Дано авторът и пусне нова Peace

# 724
  • Мнения: 4 785
Купих си глезотийка (четка за лице на Remington)....дано поне малко помогне на "прекрасната" ми кожа  Mr. Green
Току-що сефтосах своята, много съм доволна! Направих си и маска, сега кожата ми е доста освежена  Flutter

Скрит текст:
Почистих и тялото си по един бих казала старовремски метод.  Embarassed не знаех, че по себе си имам такова количество мъртва кожа. Убедих се, че съвременните ексфолианти за нищо не стават.
Кожата ми е бебешка. Вече ще го правя редовно.

Скрит текст:
Темата много ми харесва - дава ми идеи и ме подсеща да правя неща за себе си. Дано авторът и пусне нова Peace
И аз се  ексфолирах  Crazy  с копринена ръкавица ,както винаги,за мен това е най-доброто  Peace

Отделно тренировка ,вечеря с роднини,спагети,вино и сладолед  Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 6 743
Започнах ново обучение, което много, много ми хареса и смятам, че в тази насока ще се развивам.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 13 634
Шофирах в града, в час пик, никога не съм била активен шофьор, карала съм само извънградско като съм слушала само как едва ли не няма смисъл да се мъча и че не е за мен това. Справих се добре. Не се изпотих както друг път, бях почти максимално спокойна и уверена.
Видях се с приятелки и бях почти целия ден с кучето си.
Трябва да работя върху самоувереността си, в бъдеще не бива да позволявам някой да пречупва крилата ми.

# 727
  • Мнения: 3 609
Купих си глезотийка (четка за лице на Remington)....дано поне малко помогне на "прекрасната" ми кожа  Mr. Green
Току-що сефтосах своята, много съм доволна! Направих си и маска, сега кожата ми е доста освежена  Flutter

Скрит текст:
Почистих и тялото си по един бих казала старовремски метод.  Embarassed не знаех, че по себе си имам такова количество мъртва кожа. Убедих се, че съвременните ексфолианти за нищо не стават.
Кожата ми е бебешка. Вече ще го правя редовно.

Скрит текст:
Темата много ми харесва - дава ми идеи и ме подсеща да правя неща за себе си. Дано авторът и пусне нова Peace

Сподели моля старовремския медот за ексфоалиране. Аз не съм си правила скоро нищо и ще ми е интересно!  bouquet

# 728
  • София
  • Мнения: 4 051
Скрит текст:
Купих си глезотийка (четка за лице на Remington)....дано поне малко помогне на "прекрасната" ми кожа  Mr. Green
Току-що сефтосах своята, много съм доволна! Направих си и маска, сега кожата ми е доста освежена  Flutter

Скрит текст:
Почистих и тялото си по един бих казала старовремски метод.  Embarassed не знаех, че по себе си имам такова количество мъртва кожа. Убедих се, че съвременните ексфолианти за нищо не стават.
Кожата ми е бебешка. Вече ще го правя редовно.

Скрит текст:
Темата много ми харесва - дава ми идеи и ме подсеща да правя неща за себе си. Дано авторът и пусне нова Peace

Сподели моля старовремския медот за ексфоалиране. Аз не съм си правила скоро нищо и ще ми е интересно!  bouquet
Ами,  Embarassed изтърках се с хавлиено кисе. Измих се с душ гел, изчаках кожата ми да остане влажна, но не мокра и започнах... малеее и след море, не ми се е белила така кожа. След това пак с душ гел.
Ще потърся да си купя и копринена ръкавица, каквато спомена No_frame bitch.

Десиссслава, само така!  Peace

# 729
  • София
  • Мнения: 1 655
Направихме си поход от Байлово до Спасова могила и обратно. Беше разкошна селска идилия - слънце и вятър в косите, пълна тишина, само чуруликането на полските птички, мирис на цъфнали джанки и зелени посеви. Заредих батериите за седмица.

# 730
  • София
  • Мнения: 5 197
Карах рикша /с малкия де / ,но.пък много исках! 
Даже се забих в тротоара  Joy
Понякога трябва "адреналин"

# 731
  • Мнения: 697
Аз днес си направих фреш! Нещо, което много ме мързи да правя сутрин, но реших от днес да ми стане навик!

# 732
  • Мнения: 6 743
Специално за днес, снощи си легнахме рано, така че днес съм свежа и отпочинала  Grinning

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 13 634
Използвах максимално времето през почивния си ден...направих си разходка, купих си един потник и една тениска, купих си някои козметични ежедневни неща, лакирах се.

# 734
  • Мнения: 505
А аз си направих един човешки обяд. Релаксиращ с книжка и бавно хапване, без никакъв зор!

Общи условия

Активация на акаунт