Кюретаж и забременяване след това - 47

  • 25 084
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 965
Аз също пусках ТСХ на 3-ти ден още на 2-ри Ц след аборта. От лабораторията ми казаха, че няма никакво значение денят. Отидох за Пролактин, споделих че искам И ТСХ и другите хормони на ЩЗ , и след като ми каза така пуснах всичко накуп. Peace

# 661
  • Варна
  • Мнения: 68
Здравейте момичета отново, исках само да споделя за моето кървене което споменах по рано се оказа от овулацията, и точно тогава правихме опити с положителен резултат  Wink .Ето че отново само два месеца и половина след К отново съм бременна...днес си правих тест и съм толкова щастлива.Дано този път всичко да е наред  Praynig Пожелавам ви успех на всички!  Peace

# 662
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
@Daniella@,на мен МЦ ми е четвърти по ред:)Може би след това ще се почваме... JoyНе смятам да пускам контролни изследвания,защото ми омръзна от лекари,болници и изследвания!
Sani4ka_ ,Честито!Страхотна новина!Успешен финал ти желая и лека бременност! Hug  bouquet

# 663
  • Мнения: 2 965
alaskan summer, успех тогава! Hug
Sani4ka_, тихичко честито! Praynig Hug

# 664
  • Мнения: 148
Ехеее, браво бе, изписали сте цяла страница  Simple Smile Благодаря за отговорите, а за пиенето преди изследванията, няма проблем. Аз  по принцип каквито и изследвания да си пускам, сутрин ставам и заминавам към лабораторията, и след като ми вземат кръв си пия кафенцето и хапвам  Peace
Sani4ka_ smile3520 fingerscrossed
Приятна вечер от мен момичета  Hug

# 665
  • Мнения: 397
днес си взех хистологията.пише плацента кръвоизливи, андемични инфаркти и белези на неспецифичен хорионамнионит-тълкуване

# 666
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Саничка, честито и успех до края  Hug
Моята първа ову след К ме изплаши - беше като кръв, после се усетих,че е ову. Явно се случва, както и при теб е станало.

Золка, щастливка, пак като нещо са написали. При мен бива ли такъв абсурд, да напишат само "бременност". Очевидно плащането на тлъсти здравни осигуровки не ни прави адекватни пациенти  Thinking

# 667
  • Мнения: 2 603
Саничка, честито и от мен  Hug Пожелавам ти здрава и успешна бременност и да гушкаш здраво бебче на финала!
Калпазанке, радвам се, че си се оттървала успешно от тази проблемна бенка  Hug

# 668
  • Мнения: 76
здравейте мили момичета. Саничка, честито мила, успешна и лека до край.  Hug

# 669
  • София
  • Мнения: 693
Добро утро момичета!

Аз се позагубих, но... много работа, ремонт, а и болно дете... Надявам се, че ме разбирате. Днес пуснах детето на детска, макар и още леко кашлящ и веднага седнах с кафето да си ви прочета. Много сте изписали за 10 дена  Simple Smile  Няма как да коментирам всичко пропуснато, затова само последните 2 хубави новини:

Sani4ka_, честито и от мен!  Hug и ти желая лека и безпроблемна до края!!!

kalpazankata   Whistling  Много ми беше притеснено като прочетох за бенката и се радвам, че си писала добър резултат! Късмет и в другите изследвания!

Аз пуснах всичките изследвания, които ми искаше лекарката и с изключение на вродените тромбофилии вече имам резултати. Всичко е наред уж... И понеже се обсъждаше пускането на хормоните - на мен преди 2 седмици TSH хормона ми беше 2.970. Сега го повторих и вече е в норма 1.691 (без лекарства). Според мен цикъла си има значение за тези хормони - бях в края на цикъл при 1-те изследвания и TSH-то излезе висок. Не знам... но ако пак трябва да пусна за контрола ще си избера чисти дни.
ТАТ и МАТ са ми малко над нормата (около 100 при 60 макс. граница), но според ендокриноложката това не било и няма да е проблем при бременност.   Rolling Eyes

Сега остава като ми свърши цикъла да отида при гинеколожката и да видим какво правим. Най-вероятно ще я натисна да ми пусне мико и уреаплазмите, че аз правих гинетични и куп други неща, а тези не. Като чета вие всички точно оттам почвате... Странно защо аз наопаки  Thinking

Ох... влязох за малко, а роман написах. Гуш на всички и много се радвам на добрите новини! Благодаря на бременните мами, че не ни забравят!   bouquet

# 670
  • Варна
  • Мнения: 68
Благодаря ви! Сега изтръпвам при всяка една болка , дори си мисля че е по остра на моменти, но може би след преживяното няма как да съм спокойна , трябва да мисля положително и да чакам да чуя едно тупкащо сърчице  Praynig  Hug

# 671
  • Мнения: 76
Саничка, сега това е най-важното, да си спокойна у да не мислиш лоши неща, знам, трудно е, но всичко този път ще бъде наред.

# 672
  • Мнения: 871
wave, *Звездичката*  Hug Hug Hug

wave, при мен хормоните се оказаха излишни след бременността, но така или иначе бях се уговорила за направление и трябваше да го оползотворя. Като бременна ми пускаха микробиология заради нормално засилващото се количество вагинално съдържимо /което гинеколожката обаче не съобрази!/, но не излезе нищо, та не смятам да повтарям нищо там.

Следващата или по-следващата седмица ми предстои ходене при ендокринолог, защото вече и кръвно вдигам /и от психическо притеснение донякъде- чаках резултатите от бенката, чакам и резултати от много важен за мен изпит. И ще се пръсна, докато публикуват резултатите. / Засега удържам положението с берлиприл, че не ми се ще да посягам пак към успокоителни.  Rolling Eyes

# 673
  • София
  • Мнения: 693
kalpazankata и на мен ми пускаха микробиология като бременна и беше перфектна. Но... в нея влизат ли мико и уреа?  Blush  Аз мислих, че трябва да си ги поискам изрично...

Стискам палци за изпита! Сигурна съм, че си го взела и то с висока оценка!  Hug

# 674
  • Мнения: 871
wave, влизаха трихомони, хламидия, анаероби и кандида май. Rolling Eyes Отделно се гледа и микроскопски препарат, а не са само посявки.  Отделно три месеца /от март до юни общо/ бях пила антибиотици, та се очакваше да не се изолира нищо.  Laughing Ма нали трябва да вземе процент от лабораторията, що ли да ме гледа на ултразвук  Laughing

 Hug Мерси за палците  Hug

Sani4ka_, тихичко честито!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт