ОКТОМВРИЙКИ - Тема 15

  • 28 123
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Цоп!

168 см / 54 кг, сега 63.

# 16
  • Мнения: 740
Каталония, много благодаря за темичката!   bouquet Чудесна е! Отново Simple Smile
Аз съм 175 см, започнах със 65 кг. Сега съм 71 кг  И все се притеснявам, че не ям достатъчно, но имам много кисилини, ужасно е, почти от всичко ги получавам и вече Био Анацита не ми помага  Sick

# 17
  • Мнения: 261
Mariabel, идеална си!

catalonia, ако не е лично, какво ти предписаха срещу котнракциите? Спазваш ли режима: легло - тоалетна - баня - легло? Наистина е важен.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 0
Linka_bubulinka -  и аз съм от Варна и съм се насочила към Окръжна болница и също мисля да съм с екип , избрала съм доктор Димитрова . Ти при кого мислиш да раждаш ? Simple Smile

# 19
  • Мнения: 56
165 см, бях 52кг,сега вече отивам към 65!Аз такива кг не съм се виждала никога и въпреки,че при мен всичко е само на корем, мисля че приличам на барбарон.... hahaha

# 20
  • Мнения: 70
Catalona  bouquet благодаря ти за темата, пожелавам ти да даде резултат лечението бързо и да се наслаждаваш на подготовката за бебчето.
Херцогиньо, и на теб да ти отшумят контракциите Hug

# 21
  • Мнения: 0
Херцогиньо, имам си контракции пак. Преди малко бях на лекар и увеличиха дозата на две от лекарствата, а във вторник съм на запис на тонове  Hug

Каталония, стискам палци всичко да е наред  Praynig Видях, че терминът ти е на 27,10,  това означава, че в началото на септември влизаш в осмия месец, нали?  Thinking Не остана! Почивай, сигурно ти е омръзнало да го чуваш, но ... мисли за хубавата муцунка на бебо сгушена в теб. Отделно тези два-три дни доколкото чета във форума, всички имаме повече контракции от обикновено, явно периодът е такъв  Thinking

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Запис
За кг съм 10-11 отгоре

# 23
  • Мнения: 6
Благодаря за новата темичка  Hug Дано проблемите ти отшумят и всичко да приключи когато и както трябва  Hug
А относно килограмите Simple Smile Лоша работа Simple Smile Аз започнах от много, тъй като миналата година имах един аборт и след това неможах да се стегна и да ги сваля, та започнах от 80 кг, висока съм 172, а сега съм 89 в 32 г.с. Simple Smile Ама живи и здрави ще ги сваляме  Wink

# 24
  • Мнения: 0
Да, нещо сме доста с контракциите.
Аз примерно, ако около час се повозя в кола, после 2 дни съм с контрации. Тръшвам се веднага в леглото, кротувам и си взимам но-шпа-то + магнезия, а и масажче на гърба ми помага също.
Иначе съм 16 кила отгоре  smile3521 preggo

# 25
  • Мнения: 316
Пльос и аз  Embarassed
за 171см обикновено държа 52кг, но бременността започнах от 55кг и в понеделник закотвих на 62.4 кг Mr. Green
Catalonia , 10x  Hug

# 26
  • Мнения: 56
Хоп и аз в новата темичка. Catalonia благодаря!
Честити колички и нови придобивки. За тези, които пазят режим и леглото - дано периода с контракциите премине и се чувствате по добре.
Аз съм 170см и вече съм +13кг. С дъщерята качих 14кг и 10 от тях оставих в болницата. Така че без притеснения - после ще сваляме. Друг е въпросът, че се чувствам като слонче.......

# 27
# 28
  • Мнения: 7
Момичета и аз съм тук..Аз малко тъпичак въпрос ще задам но понеже никога не съм имала ковтракции нямам и идея какво представляват. newsm78но от няколко дни сякаш корема ме стяга по скоро става по твърд но без болки и предполагам че са това..но когато няма болки нали не са опасни.. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 169
Благодаря ви, момичета  Hug Дано на всички им спрат контракциите и да стискаме още  Praynig  .

bebe dj , спазвам си режима с леглото, почти цял ден си спя или лежа  Peace Относно лекарствата,които в момента пия - Магнерот, Изоптин, Гинипрал, Утрогестан (вагинално) + витамини...това е  Confused

Общи условия

Активация на акаунт