Кръщенета, прощъпулници, рожденни дни, СЕПТЕМВРИ предвещава много празнични дни!

  • 45 873
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 437
Ехооооо!
привет от мен! Не мога да смогна с четене. Време не ми остава от седянката из парковете и градинките!  Mr. Green
А и тати (ММ) беше тук за 10 дена и не можем да и се нарадваме, гушкаме и т.н.
Мели от онзи ден прави сама по 2-3 крачки към мен или някой близък! Навзела съм да правя украси за РД-то й и оглеждам торти!
Честити първи рождени дни на най-ранните ни бебчета!
Рошли - честити розови гащи! Лягам вече!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Рошли - честита хубава новина за девойка,дано Мерджанов е познал,на мен ми позна.
Нуб - честито ви християнче,нека винаги да има ангел пазител да бди над него.
Ън - страхотно че си си починала,всички имаме нужда от такъв релакс.
Данаека - аз съм използвала гащи на Памперс с баткото,когато го учих да пишка на вън,и искахме да го отучим от памперсите,тогава бяха хубави.
Поколоко - аз така държах на времето баткото,че като залитна да падне вместо да го хвана,ръката ми се плъзна по него,даже го подбутнах без да искам.Но така поне не падна по лице,а малко на страни и се беше ожулил от челото,отстрани на окото до бузата.Като ми мина притеснението го снимах и под снимката съм написала " Първа бойна рана ".Не може без падания,важното е да няма усложнения и лоши последствия.
Ива -Мария се размина без обрив,но пък с сополи и кашлица,много се дави от сополите и не може да спи,днес правих сладко от нектарни на пресекулки,спа два пати,първия път 12 минути,след няколко часа още 15 минути,и сега само се дави и събужда.А яденето пълен кошмар  smile3511,нито кухня,нито пюрета,нито мляко - пи малко на сън,май пак ще отслабнем този месец.
Паца - честит ви нов дом,да си отгледате още едно детенце в него,и да кънти вечно детски смях,спокойствие,любов и разбирателство.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 7 405
Ку-ку  Mr. Green

Майка ми е на гости,Цвети я приема много добре ,тоест не плаче,не се дърпа от нея и други такива номера. А я вижда веднъж на три-месеца.А  от свекърва ми,която живее в БС и я вижда веднъж в седмицата за по два часа,а може и по-малко, се дърпа.  Mr. Green Нооооо,кой - каквото си направи,никои не може да му го направи  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
До края на седмицата,най-вероятно ще имаме нов зъб и ще станат 12. Венеца е адски подут и доколкото мога да напипам,без да ми откъсне пръста,почти е избил.

Отиваме на плаж

# 63
  • Мнения: 294
Добро утро и от мен  Heart Eyes

Лина завиждам ти благородно за плажа.....искам и азззззз  Grinning  А за свекърва ти и с моята е така , като я види Тони плаче от нея, а с майка ми се разбират много добре  Heart Eyes

Рошли още много други неща ще ядат децата  Mr. Green същата случка имахме ние с баткото, като беше малък  Grinning

Тони снощи рева пак ужасно, имам чувство че ще му излизат 10 зъба наведнъж  Crazy вече само Нурофен му действа като му дам, успокоява го и заспива.
После ще го водя на ДК, като се приберем ще пиша колко е пораснал  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 40
Ариел, какви паркове?! В неделя бяхме с Ники в Северният парк, но не ви мернах Simple Smile

# 65
  • Мнения: 294
Завърнахме се от ДК и като гледам на никой не сме липсвали  Mr. Green ама все пак да се отчета  Mr. Green Тони е качил само 180г и вече е 9400г и 74см , на височина не е пораснал , така си стои от миналия път .
Това е от мен засега , хубав и лек ден ви желая  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 437
Вале, в Неделя бях при племенника!
Имам си малък племенник на почти месец, сладък с пухкави бузки, да ми припомня какво сме изживели!  Heart Eyes
Сега ще скокнем до морето този уикенд и после на ДК. Последният път Мели беше 9360гр и 74см, но подозирам, че е по-висока!

# 67
  • Мнения: 41
Хайде и аз да се отчета от днешната консултация , че Нубче да не е сама  Heart Eyes 9850(+100)/74(+1)
На фона на неяденето и много дивеене е добре. Каза ми , че докато не минат жегите да не го отбивам.......пффф чакам есента вече Simple Smile

# 68
  • Мнения: 122
Момичета въобще не ми остава време за писане тези дни. Малкия звяр се е активирал и буквално ми спира тока.  И така днес вече става на цели 11месеца.За съжаление не мога да поставя снимка точно сега за да се почерпите виртуално, но се чувствайте почерпени от нас!

# 69
  • Мнения: 1 789
Здравейте момичета, честито на Рошли за прекрасната новина. Страхотно е, че ще си имаш момиченце. Прекрасна бременност ти желая и едно здраво бебенце накрая.
   Аз искам да питам понеже за първи път се сблъсквам с обрив в областта около дупето, като нажулено с коприва изглежда и се увеличава. Мажа го със судо крем, но според мен не е подсечено защото е далеч от ануса. Някъде около ластика на памперса се пада. Чудя се дали да не включа още нещо за мазане. Някой сблъсквал ли се е с подобен обрив? newsm78

# 70
  • Мнения: 201
Много ми е уморено напоследък. Ники вади КУЧЕШКИ зъби, долните два, голям зор, направо лигите му течат от устичката, има сополи, раздразнителен е.
С ММ сме в преговори за евентуална кръщенка на 15,09- ден преди рожденния му ден. Някоя мама ползва ли вече триколка за разходка? Много съм навита за такова чудо и мисля, че следобед ще мога да го извеждам с нея наразходка, понеже от около 3 седимици махна последния сън.
Мииииии това е от мен. Стискайте ми палци тая нощ.

# 71
  • Мнения: 2 802
Момичета въобще не ми остава време за писане тези дни. Малкия звяр се е активирал и буквално ми спира тока. 

И аз така  #Silly ама няма да ви се оплаквам вече, знаете ми болежките вече  Mr. Green
Постоянно се катери по мен и катому кажа ... къде отиваш сега и мебие по главата  Joy
Общо взето и там вече се е настанил  Crazy

Честито на мсички по различните поводи .... снимките са разкошни, а манекените още повече  Hug

Силви ... пробвай с Джинджира  Heart Eyes

Зори ... взимай я пъкако не ще, по нататък ще поиска да се вози  Mr. Green няма да е излишна  Heart Eyes
Я дай линк коя си харесала  Simple Smile

# 72
# 73
  • Мнения: 2 802



Черното много ми хареса  Heart Eyes
Ако наистина сте решили, взимайте му го за РД, пък нали ти викам, ако не ще сага, по после ще иска   Hug

# 74
  • Мнения: 184
Здравейте изтощени мами  Mr. Green
Преди много време бях се усъмнила, че нервите при децата се дължат на пълнолунието- е сега съм сигурна вече. Полудяват тия зверчета като настане това време, а днес е такова. При моята отшумява до 3-4 дни, дано и при вас е така.
Аз да ви споделя- не че ме питате де  Twisted Evil исках да почвам работа и не ме взеха. Хем се радвам, хем се ядосвам. Като чуят 3 деца и се плашат хората. Много ме е яд, но не съжалявам много. Лошото е че и след 1 година пак ще съм с 3 деца, а ще съм и по-дърта и хич няма да ме искат. Трагично е положението в нашата прекрасна държава...
Честито на всички пораснали дечица и все така да наддават.
Моята въшка малка нито качва, нито зъби има. А е вече на 11 месеца.
Фейтиту, борим се за класацията най-малко (0) зъби на 1 годинка  hahaha hahaha hahaha , а Цветито на Лина печели с 12  Mr. Green
Хубава вечер от нас и дано поспите тази вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт