СЕПТЕМВРИЙСКА мама се чеши по корема, дали и тя августинче няма да си гледа. №23

  • 28 292
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 268
Честит да е малкия Светослав на мама Хариклия222 smile3525
Туитито,виждам те Grinning

# 61
  • Мнения: 27
Привет, Мами Барбита, пише ви ММ на Туитето. Поздрави на всички, на тези който са родили,много любов, неприсъхващ извор на радост,щастие,обич към най безценното на този свят-вашите рожбички. Ние вече си имаме ДВЕ безценни съкровища на 14.08.13 малко преди 11ч. не се родиха момиченце и момченце, Мая и Александър с тегло 1.700кг. е малката госпожичка а тартора е с 2.200кг здрави са а с Туитето не е така като парцал е в момента но се справя много добре  днеска им  е дала да сучат клоастра или как се пише не знам, а сега в ще изчезвам да си видя съкровищата и с здраве с всички Мами.

# 62
  • София
  • Мнения: 64
Честито на мама Хариклия 222!

Честити съкровища на Туитито! Да растат здрави, красиви и умни дечица!

# 63
  • Мнения: 15
Честити рожбички на мама Туитито и щастливия татко! Мама бързо да се оправя и да си се гледат с много любов!  Hug

# 64
  • Мнения: 327
Честити дечица на Туитито и таткото! Да са живи и здрави, много да ви радват и скорошно изписване! Поздрави на мама от всички нас!

# 65
  • Мнения: 2
Честито бебчета на tuitito ! Да са живи и здрави! А на мама бързо възстановяване!

# 66
  • Мнения: 218
Честито на Tuiteto и таткото на малчугана и принцеската!
Честита рожба и на harikliq_222!
Да са ви живи и здрави дечицата, да ви радват и осмислят живота!
Hug

# 67
  • Мнения: 26
Да честитя и тук на всички мами, които вече гушкат бебоци  bouquet

Изтървах ви последната тема. Доки ни каза преди две седмици, че ще раждам по-рано, тъй като бебка е на изходна позиция и шийката е скъсена и аз се втурнах да пазарувам Crazy

От прегледа в петък (и от кантара в коремчето  Mr. Green) стана ясно, че бебка е 2.700 кг. и сега чакаме.

Всичко вече е изпрано. Днес започнах гладенето.

DianaR, притчата е много хубава!

soho doll, палчета желанието ти да се сбъдне Praynig

ani_zdr, аз взех доста бодита с къс ръкав, по препоръка на други мами, защото върху тях, при нужда, може да се слага камизолка или блузка. Купих обаче по- големи размери.

Прах за пране купих течен Рекс бебе и ми мирише на чисто.

maymunski, мен заради коремчето, от шести месец ме чакат всеки момент да раждам Mr. Green

Шамс, каквото и да реши бебчо, стискам палчета Praynig

new leaf, на мен така ми се пие вино, но ММ откача на темата и за цялата бременност съм се разписала с по-малко от половин чаша Crazy Съветва ме да хапвам грозде  Crazy

# 68
  • Мнения: 931
Страхотни новини!

Добре дошли  на Мая и Александър на мама tuitito и на Светослав на мама harikliq_222! Да са живи и здрави и да растат големи!

Гледам, че близнаците са избързали все пак преди очакваната дата на секциото. Бързо възстановяване на всички родили мами и ги чакаме с нетърпение да се включат с разкази.
Всъщност, имаме ли досега бебчета с нормално раждане? newsm78

Габриела Шотлекова, моля те, ползвай препинателни знаци, че така нищо не се разбира. Както са ти казали, когато станат силни контракциите, няма как да се сбърка болката.Болките и схващанията в кръста мисля, че са характерни за всички ни.  Hug Особено като спя и при мен обръщането си е цяло приключение. Помня добре обаче, че и с предната бременност беше същото в девети месец. Застана ли в една поза за повече от минута-две, преместването после е особено трудно. Това обаче изобщо няма общо с раждането, просто бебето си тежи. Първото дете си родих на термин, цял девети месец си се мъчих Simple Smile

Относно разстройството щях да се включа - направило ми е впечатление, че когато съм бременна, стомахът ми е особено чувствителен и раздразнителен. Обяснявам си го, че организмът си пази бебето и при най-малкия сигнал за нещо, което може да е заплаха за бебето, бърза да го изхвърли. Аз вчера така се подредих с едни доматчета - цял ден не бях яла нищо по-солидно от плодове и вечерта към 5-6, след една среща, бях вече изгладняла и ожадняла. Майка ми си гледа една градинка наоколо и ме помоли да я прибера. Като ми сложи една кофа с чери доматки (изцяло био, непръскани, неторени, но все пак чери и много концентрирани) и аз докато я закарам и докато се прибера, по едно, по две, не знам колко изядох, ама се натъпках здраво. Прибирам се вкъщи, уж всичко ми ОК, а взе нещо да ми се гади.  Sick Върнах ги и ми мина. Така че си го обяснявам, че организмът усети заплаха и побърза да ги изхвърли, за да не стават фалове.

# 69
  • Мнения: 268
Честити рожби на татко и мама Туитито,да са живи,здрави и много щастие на цялото семейство newsm51 smile3525

# 70
  • Мнения: 69
Благодаря Диана  bouquet
Притчата е прекрасна.

Добре дошли на близначетата Мая и Александър и на Светослав - да растът здрави, много щастливи, да папкат и пълнят памперсите! Мами tuitito и harikliq_222 бързо и безпроблемно възстановяване!

# 71
  • Мнения: 3
Честити бебенца Мая и Александър на tuitito и Светослав на harikliq_222!

Така, като гледам как тръгнаха нещата май май трябва да сме подготвени всеки един момент бебчетата вече да тръгват  newsm09 Дай Боже всички да имаме здрави и дошли в точния момент слънчица и да пълним темата само с позитивни новини  Praynig

Дианка, отново благодарности за старанието  newsm51

Аз разстройство нямам, но напоследък доста често ми се гади и не знам дали това е свързано с предстоящо раждане или не  newsm78

Онзи ден се сетих, че разните му там уреди, които съм взела ( стерилизатор, помпа, уред за подгряване на пляко )  даже не знам как да ги ползвам, та май май ще трябва да се образовам малко  newsm78

# 72
  • Мнения: 12
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА МАМА ТУИТИ И МАМА ХАРИКЛИЯ !
ДА РАСТАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЗА РАДОСТ НА МАМИТЕ И ТАТКОВЦИТЕ  Hug

# 73
  • Мнения: 342
Еха, страхотни новини  newsm44
Честити бебковци на мама Туити, да са живи и здрави и много послушни.  bouquet

Честито и на мама Хариклия. Да е жив и здрав малкия бонбон   bouquet

Аз да питам, а каква е тази декларация 1 и 6  newsm78
Фирмата е на майка ми и аз си вкарвам осигуровките. Също така, понеже скоро може да се наложи да замрази фирмата или да й прекрати дейността, не знам точно как се води, какво се случва с мен. Как трябва да ми бъде прекратен договора и трябва ли да се запиша в друга фирма или може и в бюрото по труда, за да си взимам майчинските? Благодаря предварително и се извинявам, ако ставам досадна с моите въпроси   bouquet Embarassed

# 74
  • Мнения: 260
Еха чудесни новини  Hug
Честити рожби на мама Туити да са ви живи и здрави и много, много да ви радват, а на теб миличка пожелавам бързо възстановяване   bouquet
Честито бебче и на Хараклия да ви е живо и здраво синчето и бързо възстановяване   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт