Re: Графики на БТ - коментари

  • 36 487
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22
Здравей Денис ,търся мнението ти относно графиката ми .Температурата е измервана точно в 7:30 (ректално) . Благодаря предварително за отговора ти Simple Smile





Ако е имало О.,  може да е била на 12/13 ден от МЦ
След 2-3 дни искам да погледна отново графиката


 Здравей Денис,ето я графиката след 2 дни Simple Smile Как ти се вижда ,дали мога вече да направя тестче?Благодаря ти за отговорите и вниманието!   newsm51                                                                                   

   

# 46
  • София
  • Мнения: 36 074
Денис Може ли отново един поглед на графиката ми. Кога според теб да чакам МЦ?

Според мен, днес ти е 12 ден след О. - имаш още поне 1-2 дни до М. - до 28 ден от МЦ

# 47
  • Мнения: 609
Здравей, Денис!

Би ли погледнала графиката ми? С тази ниска БТ се чудя дали изобщо съм имала О.?
Днес пуснах изследвания на хормоните: Прогестерон, Пролактин, ТСХ, Т4, ТАТ и МАТ.
Резултатите ще са готови утре преди обед.

 Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 36 074
Здравей, Денис!

Би ли погледнала графиката ми? С тази ниска БТ се чудя дали изобщо съм имала О.?
Днес пуснах изследвания на хормоните: Прогестерон, Пролактин, ТСХ, Т4, ТАТ и МАТ.
Резултатите ще са готови утре преди обед.

 Hug

Горе-долу е добре графиката. Малко е ниска БТ, но Прогестеронът ще покаже дали е имало О. и как функционира ЖТ

# 49
  • Мнения: 2 235
Денис, моята графика този месец е много странна, може би заради високото КН и лекарствата. Мислих, че дори е ановулаторен, но Т. се повиши и гърдите започнаха да ме болят. Какво е твоето мнение?

# 50
  • София
  • Мнения: 36 074
Денис, моята графика този месец е много странна, може би заради високото КН и лекарствата. Мислих, че дори е ановулаторен, но Т. се повиши и гърдите започнаха да ме болят. Какво е твоето мнение?
Засега е добре, но е рано за коментар

# 51
  • Мнения: 1 898
Денис Може ли отново един поглед на графиката ми. Кога според теб да чакам МЦ?

Според мен, днес ти е 12 ден след О. - имаш още поне 1-2 дни до М. - до 28 ден от МЦ
Благодаря  Hug

# 52
  • Мнения: 1 898
Денис пак съм аз  Blush
Може ли един поглед и мнение на почти завършената ми графика? Сутринта ми зацапа , така че до довечера ще тръгне нормално.Мерси предварително

# 53
  • София
  • Мнения: 36 074
Денис пак съм аз  Blush
Може ли един поглед и мнение на почти завършената ми графика? Сутринта ми зацапа , така че до довечера ще тръгне нормално.Мерси предварително
Горе-долу е добре
Малко ме притеснява това продължително покачване на БТ / около 10 дни/
Добре е да пуснеш прогестерон 1-2 поредни МЦ

# 54
  • Мнения: 609
Здравей, Денис!

Може ли да погледнеш графиката ми? Някак си ми се струва малко странна този МЦ.
Резултатите от изследването на хормоните са готови. Писала съм ти в темата за хормони.

  bouquet

# 55
  • Мнения: 67
Здравейте, много ще се радвам, ако някой коментира графиката ми.. отскоро почнах да меря БТ, това ми е трети месец подред.. имам един мисед март месец, след това възобновихме опитите, но нещо не се получава, почнах да меря БТ и се чудя дали изглежда наред.. имам и операция на ЩЖ, не взимам лекарства, тъй като уж не били необходими.. също така последния ми цикъл беше по-кратък от обикновено, 2 дни нормален, после още 2-3 дни само леко зацапване, а иначе продължава поне 5-6 дни.. извинявам се, ако звуча малко объркано, дано и графиката се покаже.. благодаря предварително!
Да добавя, че цикъла ми е винаги 28 дни и според тестовете овулацията е на 14-ти ден..
Скрит текст:

# 56
  • София
  • Мнения: 36 074
Здравей, Денис!

Може ли да погледнеш графиката ми? Някак си ми се струва малко странна този МЦ.
Резултатите от изследването на хормоните са готови. Писала съм ти в темата за хормони.

  bouquet
Ок - коментирах ги.

Не е много сигурно дали е имало О. и дали всичко е наред с нея.
По принцип по-ниските нива не са пречка за зачеване, но е редно да се направи нещо по въпроса - консултирай се с лекар
Прогестеронът е желателно да е на горна граница

# 57
  • София
  • Мнения: 36 074
Здравейте, много ще се радвам, ако някой коментира графиката ми.. отскоро почнах да меря БТ, това ми е трети месец подред.. имам един мисед март месец, след това възобновихме опитите, но нещо не се получава, почнах да меря БТ и се чудя дали изглежда наред.. имам и операция на ЩЖ, не взимам лекарства, тъй като уж не били необходими.. също така последния ми цикъл беше по-кратък от обикновено, 2 дни нормален, после още 2-3 дни само леко зацапване, а иначе продължава поне 5-6 дни.. извинявам се, ако звуча малко объркано, дано и графиката се покаже.. благодаря предварително!
Да добавя, че цикъла ми е винаги 28 дни и според тестовете овулацията е на 14-ти ден..
Скрит текст:

Не се отравя

# 58
  • Мнения: 67
Уф.. все нещо не мога да улуча.. а сега?  Praynig
http://www.fertilityfriend.com/home/3d0734


My Ovulation Chart


Става въпрос за графиката от юли..  Hug Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 36 074
Уф.. все нещо не мога да улуча.. а сега?  Praynig
http://www.fertilityfriend.com/home/3d0734


My Ovulation Chart


Става въпрос за графиката от юли..  Hug Hug

МЦ July 21, 2013 - графиката е супер. О. и според мен е била на 14 ден от МЦ

Общи условия

Активация на акаунт