жена ми е бременна и се караме заради пари

  • 13 926
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 912
Авторът, да не си зодия телец, душко?  Mr. Green

Абсурд! Телецът никога няма да се стисне нито за обувки, нито за храна.
Режа си главата, че е Скорпион или Рак  ooooh! Stop

# 46
  • Мнения: 4 569
Записвам се за развитието.  Mr. Green

Автора чете ама не пише, от профила му се вижда.

# 47
  • Мнения: 347
Авторът, да не си зодия телец, душко?  Mr. Green

Абсурд! Телецът никога няма да се стисне нито за обувки, нито за храна.
Режа си главата, че е Скорпион или Рак  ooooh! Stop

О, да, стискат се и още как! Имам дълъг стаж! Ще спести от мекици, точно по същия начин, щото домашните са с 0.5 стотинки по-евтини. smile3521

# 48
  • Разград
  • Мнения: 377
За зодията не съм съгласна. Със съпруга ми и двамата сме зодия Телец и за храна никога от нищо не се пести. Телците си угаждаме, а не се лишаваме. Явно, някой не познава зодията изобщо.

# 49
  • Мнения: 347
Цял живот съм заобиколена от телци и ги познавам прекрасно. Разбира се, не може да се очаква да станат и да кажат "Аз съм дребнав и стиснат!", защото и критика не търпят (за самокритика да не говорим). Заради телците започнах да се интересувам от зодии изобщо и повярвах в тях.  Wink

Както и да е, темата не е за зодии и повече няма да го коментирам в тази посока Peace

Последна редакция: ср, 21 авг 2013, 09:58 от ColdAsIce

# 50
  • sf
  • Мнения: 10 265
Залагам,че е Дева  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 9 073
Мили хора, темата не е за зодии все пак  Crazy
Щеше да е пракалено лесно и елементарно, ако всичко опираше до датата на раждане.

За мен чисто и просто момчето няма достатъчни доходи, които да покриват всичко и съвсем разбираемо е, че кредитите и сметките имат приоритет пред мекиците  Wink

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 469
30 40 лв за обувки изобщо не са много! Както някой беше попитал, има ли по евтини? Щом от сега не можеш да прежалиш 40 лв за евтини обувки представям си какво ще се случи като се роди детето. Това ежедневни не малки нужди, за дрехи( които му умаляват буквално за дни), памперси, козметика и недай боже на жена ти да и спре кърмата, тогава детето ще премине на най-евтиното кисело мляко от магазина или ранно захранване с боклуците на българските производители, че е с 20 ст по-евтино.

Такива хора наистина не заслужавате да имате деца и не защото сте бедни, а защото сте дребнави и стиснати. За 1 лев ти „пада пердето“  #2gunfire

# 53
# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
харесва ми тази тема!

разбирам го томито и аз съм такава зла жена, всичко искам винаги! прав си е, идва момент, в който да се правят сметки и разбира се всичко тръгва от най-малкото - мекицата. Не може да си представи дори какво го очаква след това - всяко малко нещо може да се превърне в голям яд и да се карате нон стоп. Единия трябва да свикне, защото намирането на златната среда е трудно.
Значи или казваш "да" на всичко и си правиш паса после или си все сърдит...Като се разхождате, избягвай магазините, ако специално я водиш до такива - предложи да седнете за по кафе, след това може и да е забравила или да се е уморила...Кажи й че няма да й стават дрехите и обувките скоро и по-добре да й купиш, след като роди - модата ще се е сменила.
И да не забравяме, че си на село и всеки слухти и се интересува - не канете много хора у вас, не излизайте с много хора и т.н, че ще ви усетят как пестите. Или си споделете с тях какви огромни разходи по къщата и обзавеждането имате, та сега се налага да си отказвате храна дори, ще го приемат с насмешка и няма да повярвят.
 Mr. Green

# 55
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За мекици ли се карате...!? Laughing
Горкия.....,жал ми е за теб....,тежка съдба имаш...

# 56
  • Мнения: 1 912
Томи, кажи каква зодия си, де  Praynig Скорпионче си, нали  Crazy

Аз се чудя от снощи за храна, по-евтина от мекици и не мога да измисля...
Икономията-родна майка на мизерията, колко вярно...И друго е вярно- когато си си мизерник по душа, и милиони да имаш под дюшека, пак ще си мизерник и ще броиш стотинките- стигат ли за две мекици, или да си поделите тримата една  Tired

# 57
  • Мнения: 7 325
Аз съм живяла с човек, който харчеше всичко което има сега и веднага, често и това което няма. Много държеше да демонстрира стандарт, който беше много далече от възможностите ни. За сметки не мислеше, беше над тия неща. Колко пъти ми се е налагало да правя "сложни гимнастики" за да покрия с 200 лв. разходи за 500,  той обаче не се интересуваше, смяташе че мога всичко и че и да не се плати тока няма проблеми, на него няма да му го спрат. Разбирам го автора, в подобна позиция е, а това изморява. Не е въпроса в мекиците, а в недостига на средства или по точно в различията които имат с жена му.
Моя брак не просъществува, така и не можахме да намерим "златната среда" в приходите и разходите. Дано той успее, макар че съм песимист. 

# 58
  • Мнения: 6 214
Аз съм живяла с човек, който харчеше всичко което има сега и веднага, често и това което няма. Много държеше да демонстрира стандарт, който беше много далече от възможностите ни. За сметки не мислеше, беше над тия неща. Колко пъти ми се е налагало да правя "сложни гимнастики" за да покрия с 200 лв. разходи за 500,  той обаче не се интересуваше, смяташе че мога всичко и че и да не се плати тока няма проблеми, на него няма да му го спрат. Разбирам го автора, в подобна позиция е, а това изморява. Не е въпроса в мекиците, а в недостига на средства или по точно в различията които имат с жена му.

Да, аз за това писах, че май някой много се опитва да си надскача стандарта.  Tired

# 59
  • Мнения: 1 912
Много държеше да демонстрира стандарт, който беше много далече от възможностите ни.. 

От такива хора бягам далеч. Но бременната жена, все пак, не е искала да демонстрира стандарт, а да закуси  Laughing
Евтините обувки не са демонстрация на стандарт. Демонстрация на стандарт е да си купиш телефон за 1000 лева, при условие, че не можеш да си платиш дори сметката за разговорите. Останалото е жизнена необходимост.

Общи условия

Активация на акаунт