ТСМ

  • 18 202
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 555
Мерси  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 655
благодаря за сайта! Laughing

# 17
  • Мнения: 34
Браво на теб, интересни неща има.Имам ел. кантар от ТСМ чат пат показва разлики в кг. но това е и от батериите, въпреки че е нов.,но......

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Благодарности и от нас,ще ни бъде от полза.

# 19
  • Мнения: 183
Някой може ли да сподели нещо за дрехите на ТСМ, по спецлиално белио, гледам че атракциона блавнаха. Въпроса ми е - хубаво ли е, защото на снимките изглежда супер, но не може да се прецени материята. А да ако може кратки отговори, ако ми обясните нещо подробно не сам в състояние да го разбера (никога не съм купувал дрехи)

# 20
  • Мнения: 183
аиде мамчета ударете едно рамо, нищо не разбирам от сутиени ...

# 21
 Качествени ли са стоките, които предлагат тези магазини. Тук чета за разни цени, които са странни за качествени стоки. Не, че ми се дават много пари и искам да си купувам скъпи неща, но ........ все пак кухненски робот за 44 лв - доста евтинко ми се вижда за добро качество.

# 22
Някой може ли да сподели нещо за дрехите на ТСМ, по спецлиално белио, гледам че атракциона блавнаха. Въпроса ми е - хубаво ли е, защото на снимките изглежда супер, но не може да се прецени материята. А да ако може кратки отговори, ако ми обясните нещо подробно не сам в състояние да го разбера (никога не съм купувал дрехи)
По-добре иди някъде в някой магазин и го виж това бельо. Пробвай го и тогава си купувай. ooooh!

# 23
  • Мнения: 5 790
Някой може ли да сподели нещо за дрехите на ТСМ, по спецлиално белио, гледам че атракциона блавнаха. Въпроса ми е - хубаво ли е, защото на снимките изглежда супер, но не може да се прецени материята. А да ако може кратки отговори, ако ми обясните нещо подробно не сам в състояние да го разбера (никога не съм купувал дрехи)
По-добре иди някъде в някой магазин и го виж това бельо. Пробвай го и тогава си купувай. ooooh!

Едва ли ще може да го пробва, не е удобно най-малкото, щото е мъж.  Mr. Green
Но пък може да го види. На мен ми се струва, че не е лошо, не че няма по-добро по магазините.

# 24
  • Мнения: 1 426
къде се намора склада на ТСМ в Младост2?

# 25
  • Мнения: 5 790
На последната спирка на автобус 306. Като слезеш от спирката вляво - една барака със зелен покрив. Пише Ейвън 7 или нещо подобно.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Синя е цялата и има стълби отпред

# 27
  • Мнения: 183
мда, няма да го пробвам със сигурност. А нямам време да се мотая по магазините Simple Smile, много скъпо взимам на час за да си позволя да ме няма Grinning но мисля да понапазарувам за по голяма сума да не се разправяме

# 28
  • Мнения: 183
http://www.5-avenue.com/console/eshop/index.jsp от тук съм пазарувал, според жена ми не е кой зна кво
но това е за еденични случай
масово кат за 200 лв, сигурно ще се обзаведем за 1 година напред от ТСМ

# 29
  • Мнения: 183
интересно, хората по лесно си купуват кола по интернет, отколкото ГАЩИ .. за жените не знам как е Grinning. Като се замисля, сегашната кола я бях платил без да съм я виждал... но когато става въпрос за дребни неща, всекидневни май не е така

Общи условия

Активация на акаунт