ТСМ

  • 18 212
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 7 001
на 306 работи!

# 46
  • Мнения: 46 557
И аз приказвам глупости, Младост 2 имах предвид  Mr. Green

# 47
това са супер тъпи магазини

# 48
  • Мнения: 678
a zimam maniq da si kupuva ne6tica ot tiq magazini i nikoi ne mi se sardi ako ne6to se razvali za6toto sa s edna godina garanciq i sa mnogo evtini.Imam stra6no mnogo ne6ta kato po4ne6
#klaviatura i mi6ka bezji4ni
#slu6alki bezji4ni
#sabbufer sas 5 koloni s golqma mo6tnost
#utiq bezji4na
#robot golqm s mnogo djadji
#masajna postelka
#kantar digitalen kuxnenski
#praxusmoka4ka
#pili4ka za nokti na tok
#ured za po4istvane na pori
#mikrovalnova pe4ka digitalna s gril
#bezji4en telefon sas sekretar
#el.6pric za sladki
#kafema6ina s termoskana
i mai e tova pone na tiq ne6ta namerix garanciite

# 49
  • Мнения: 678
a da zabravix zasega vsi4ko raboti bez problem Moje da e cist kasmet neznam Simple Smile

# 50
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Някой дали е виждал тези сандали в магазин:
http://www.atrakcion.com/catalog/popup_image.php/pID/418/image/0

# 51
  • Мнения: 549
този които е към горубляне не работи.Поне така ни каза пазача на портала.Щели да се местят някъде към Лъвов мост

# 52
  • Мнения: 1 209
Някой може ли да сподели нещо за дрехите на ТСМ, по спецлиално белио, гледам че атракциона блавнаха. Въпроса ми е - хубаво ли е, защото на снимките изглежда супер, но не може да се прецени материята. А да ако може кратки отговори, ако ми обясните нещо подробно не сам в състояние да го разбера (никога не съм купувал дрехи)

Бельото е страхотно - преди да забременея много купувах от тези магазини, материите им са ка4ествени, пера ги в пералня непрекъснато и не са се повредили. единственият проблем е, 4е няма голям избор на номера, но пък си отговарят на номера:)

# 53
  • Мнения: 1 209

да , в склада на ул. ильо войвода, бяха за 6-7 лева

# 54
  • Мнения: 183
harmony e az veche napazaruvah Simple Smile blagodaria za otgovora

# 55
Blagodaria za saita
 Laughing Ima dosta interesni neshta.

# 56
  • Мнения: 510

Днес  ги видях в ТСМ до Синегогата и Халите,на "Екзарх Йосиф",номер 30 ,не гледах цена Simple Smile

# 57
  • виртуално
  • Мнения: 2 864

Днес  ги видях в ТСМ до Синегогата и Халите,на "Екзарх Йосиф",номер 30 ,не гледах цена Simple Smile
На мен ми трябва №26, а пък толкова ми харесаха на снимката

# 58
  • Мнения: 183
Чалгата е вирус, който се лекува с JAZZ.
В аптеката до вас.
това е добро
ама нещо напоследак го лекувам със Sex Pistols .. или Love/Hate
вече почти съм излекувал охраната - кат си пусна колоните и немогат да си чуят Веф-а

# 59
  • Мнения: 1 209
Здравейте , интересува ме имате ли непосредствени впе4атления от лятната коли4ка с 4 гуми на ТСМ, о4евидно е лека и се сгъва, но по-скоро ме интересува дали е здрава.
аз имам комбинираната триколка, коята е по-проходима от москви4 осмица и всеки ден правя по едно офф роуд шоу на бебо, но за нея ми трябва или отделен асансьор Simple Smile или шерпи, когато няма никакъв 4е сме на 11 етаж .
тъй 4е ако е що годе добра за цената си, мисля да взема  малката лятната и сондирам мнения

Общи условия

Активация на акаунт