Отговори
# 705
  • Мнения: 3 371
http://gecce.com/video/magazin-forever/kivanc-tatlitug-basarisizliktan-korkuyor-mu

# 706
  • Мнения: 3 371


Надежда
 
Добър ден. Имам едно оплакване –
 (направо си е жива рекламация) –
 след цяла вечност напразно очакване,
 връщам Надеждата – за реанимация.
 Не подлежи на замяна? А в склада?
 Дали няма нещо бракувано?
 Иззето е всичко? Е, браво!
 Безнадеждните едва съществуваме...
 С кого разговарям, прощавайте?
 Ооо, май съм объркала номера...
 Не търсех Бог, извинявайте,
 а само Човещината у хората...
 Сега ще затварям, че имам работа.
 И да доставите скоро Надежда.
 Моята едва диша, но... Карай.
 Ще се понасяме още, изглежда...
 


Вяра
 
Пак съм аз. Добър ден.
 Да, за Надеждата съм наясно.
 А малко Вяра? „Под щанда”? За мен?
 И Вярата свърши? Прекрасно...
 Кога ще получавате стока?
 Сега сте в ревизия? Извинете.
 Изведнъж загорча ми живота
 и рекох да звънна... Простете.
 Не, в Господ не умея да вярвам.
 Ама пак ли сте Вие?!? Чудесно...
 Добре съм. Не се оплаквам.
 Но с вяра се диша по-лесно...
 Е, как така какво ще я правя?
 Светът е объркан до лудост!
 И нищо вече не ми остава,
 освен да повярвам във чудо...
 Това е всичко. Затварям.
 И на мен ми беше приятно.
 Скоро да докарате Вяра,
 че си искам живота обратно.
 


Любов
 
Да, аз съм. Звънях ви наскоро –
 за Надежда и Вяра да питам...
 Не, с Господ не ми се говори.
 Летя. Или поне се опитвам...
 А криле случайно да имате?
 Само за ангели? Логично.
 Даже със връзки се взимат?
 Ех, и там като тука. Типично...
 Извинете, нещо не ви чувам.
 Любов сте докарали? Боже!
 Любовта дали се купува?!?
 Няма как! Няма начин! Не може!!!
 Със Надеждата даже да кретаме,
 а пък Вярата хич да я няма,
 от Любов е направен човека,
 и със обич закърмен е само!
 Сега не желая промоции.
 Имам си едно съществуване,
 и с Любов ще си уча уроците,
 колкото мога. Дочуване.
 


Мъдрост.....?
 
Поуката до болка ми е ясна:
 Животът ще залязва, ще изгрява...
 Но в този свят, тъй хванал ме натясно,
 аз имам опции да оцелявам –
 Надеждата покълва в малко зрънце,
 със Вяра и сълзи ще я поливам,
 Любов ще я прегърне – сякаш слънце!...
 И пак вървя...към себе си...щастлива...
 Но тука някой вече се досеща –
 звънях четвърти път на Господ,
 че трябваше да го помоля нещо –
 парченце Мъдрост ...Толкова е просто –
 Животът ще изгрява и залязва
 до края на безкрайните Вселени...
 Поисках Мъдрост, а какво излезе?!?
 Получих пратка с етикет: Търпение...
 ..............
 Поуката до болка ми е ясна –
 Животът не е спешен случай!
 Да, честичко улавя ме натясно,
 но само, за да ме научи...
 

irini

# 707
# 708
# 709
  • Мнения: 1 012
Госпожата! Днес много стисках палци. Всичко наред ли е?  Hug

# 710
  • Мнения: 3 371
Госпожата! Днес много стисках палци. Всичко наред ли е?  Hug

Роминка,  Heart Eyes благодаря ти от сърце !   bouquet

За съжаление, се разминахме с докторката днес - тя била на нощно дежурство и си беше тръгнала, когато ние отидохме.  Извини се много, жената, аз - също, защото може и аз да съм се объркала, след всичката информация на куп. В четвъртък ще я види . От вчера окото е зачервено и аз заподозрях едните капки, че правят беля и ги спрях на своя глава . Е, права съм била и днес окото не е така зачервено, а и лекарката потвърди подозренията ми. Иначе, майка казва, че вижда много по- добре, Слава на Бога  ! Praynig Praynig Praynig

# 711
  • Мнения: 1 012
Браво! Дано всичко е ок и да си вижда жената.  Hug

# 712
# 713
  • Мнения: 3 371
Браво! Дано всичко е ок и да си вижда жената.  Hug

Това е, за което се моля и аз ! Дано ! Praynig



# 714
# 715
  • Мнения: 3 371
Добро утро, дружки !  Hug Пожелавам ви прекрасен ден !   bouquet


# 716
  • Мнения: 445
Здравейте  Hug

Ето интервюто, което Терзи  Heart Eyes е сложила в темите Wink
Позволих си да го преведа, като започнах с написаната част най-отгоре, която после се чува във въпросите. Не е изцяло превод, тук-там не се чува какво казват, но в по-голямата си част съм написала  Embarassed Извинявам се предварително ако има неточности. Опитах се за вас  newsm51

http://gecce.com/video/magazin-forever/kivanc-tatlitug-basarisizliktan-korkuyor-mu

Страхува ли се от провал Къванч Татлъту?

В навечерието на новата рекламна кампания на Къванч Татлъту разговаряме с него. Телевизионният репортер Еюпхан Куртчу: " Страхувате ли се от провал в новия проект?"

Къванч: "Да, страхувам се. Тук не може да се играе самостоятелно, имам много колеги приятели, с които играем на една и съща сцена. Има и такива, които не се показват на екрана. В действителност при нас наистина е много пренаселено, колегите - ветерани са завършили своите задачи/изпълнили своите отговорности. Затова е нужно да се поздравят. Това е само една брънка от веригата обаче. Тази брънка трябва да е много добре свързана с останалите. Телевизионните зрители са вече много внимателни и добри. Затова е нужно да се работи много усърдно. Но разбира се монетата има и обратна страна. Когато започваш една работа си казваш " може да се проваля" - това си мисля.

Къванч Татлъту, за номинацията на "Сънят на пеперудата" за Оскар: "Първи ми се обади и ми каза нашият продуцент. Много се шашнах/учудих. Не можах да говоря няколко минути. Но моето мнение по този въпрос е - да ни е наслука, каквото стане."

После във видеото му задават въпроси от "Kivanc'a sor" ("Питайте Къванч"). Водещият казва, че е са избрали няколко въпроса, които сега ще му зададе пред всички.

Първият въпрос не го чувам добре, но мисля, че го пита кой характер най-му харесва, най-близко е до него. От досега изиграните му роли. Той казва: "Не очаквах тоя въпрос, хубав е. Simple Smile Мисля, мисля и отговарям - Кузей Текиноолу"

Следващ въпрос: " След като е идол на милиони хора по света, самият той има ли си идол или някое име, което много му допада?
Къванч:" Много благодаря за този въпрос, но.. Идол не мога да кажа, но има много актьори, които харесвам. Например Едуард Нортън и Шон Пен. Има много актьори и актриси, които харесвам, но идол наистина нямам..."

Следващ въпрос:" Всички известни личности имат фенове и им дават техни снимки....(не знам какво е navy katycat, затова се смеят после, защото аз си го превеждам като че го оприличават на нещо, но...  Embarassed). Вие на мен ще ми дадете ли такава снимка?" Grinning


Смее се, не му разбирам много, но казва, че каквото и да кажат, все е вярно... Смее се, обеща да си помисли.

След това човека, който е до него, мисля, че е някой от "Мави", отговаря на въпрос на журналистка защо точно Къванч е избран за рекламата.

Той отговаря, че са попитали хората, разучили са кой точно мъж искат да я направи. Питали ги: "Кой искате да видите в рекламата на Мави?" Клиентите са отговорили - Къванч, защото най-много пасва на образа." За тях (от Мави) клиентите са най-важни. След като видяли какво искат, повече не търсили изобщо, защото хората само това повтаряли "Къванч, Къванч, Къванч..." - смеят се...

Този човек казва още, че са много доволни от Къванч - хем те, хем клиентите.
Журналистка го пита какви са накитите/гривните на ръцете му. Тази на лявата му ръка била специална. Тя го пита с някой човек ли са свързани, а той нещо я бъзика, но не чувам добре  Embarassed
После го питат нещо от сорта дали се чувства добре в тази визия, с дълга коса - няма проблем, казва. После разказва, мисля, за реклама, че е нужна тази визия, така най-добре пасва на образа..

После следва въпроса за страха от новия проект, който преведох по нагоре, още в началото. После казва и за "Сънят на пеперудата", за номинацията, колко се учудил....


В общи линии, това е  Crazy  извинявам се ако има неточности.. Но се добива впечатление за разговора, а Къванч отговаря умно и културно на всички глупави въпроси, шегува се с журналистите. Изобщо има харизма, умее да общува с хората  Heart Eyes Страхотен - с една дума  Peace

# 717
  • Мнения: 3 371
Хел,  newsm51  love001 newsm51 благодаря ти от сърце !   bouquet


# 718
  • Мнения: 432
Здравейте, момичета!  Hug Хел, благодаря за превода!  Heart Eyes Знаех си, още от самото начало, дори съм го писала в другата тема - най-близо до характера на Къванч е Кузей. Личеше си, че на моменти си е самият той. Харесва ми отговора му!

Госпожата, радвам се, че всичко е наред! В четвъртък ще се чуем.  Heart Eyes

Шани, обичам те!  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 432
Отговарям на въпроса за сериите на Забраненият плод - аз ги гледам във вибокс, там са качени от Бтв.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт