Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 15

  • 69 516
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 207
А, и на мен не ми мирише лошо, даже напротив, камо ли да го нарека „смрад“. Но може би съм свикнала, защото и Скип мирише така, и английския Персил - също, пък и обичам прахове, които миришат по-силно. На мен в повечето случаи ароматите на праховете повече ми допадат от ароматите на омекотителите. Напоследък омекотителите имат много шантави миризми.

# 691
  • Мнения: 780
Не е зле съчитанието от миризмата на Омо с лилавото Коколино.Аромата е хем агресивен, хем леко сладникав...Не, че не мирише , но миризмата на Омо-то като че ли е...не е така остра.Със синьото Коколино/с бергамот/, комбинацията също ми харесва.

# 692
  • София
  • Мнения: 3 857
Не е зле съчитанието от миризмата на Омо с лилавото Коколино.Аромата е хем агресивен, хем леко сладникав...Не, че не мирише , но миризмата на Омо-то като че ли е...не е така остра.Със синьото Коколино/с бергамот/, комбинацията също ми харесва.

Да, и аз съм с такива впечатления.Дори ми харесва много комбинацията ОМО с лилав Суплин.

# 693
  • Мнения: 329
Аз и преди сьм писал, на мен ми допада комбинацията на Омо сьс синия Ленор от официалния внос.

Не е много по темата, но относно препаратите за сьдове, мога да кажа от кой НЕ сьм доволен и да ви предупредя да не го купувате и да не се подльгвате по ниската цена. Става вьпрос за верото Clever на Billa. За да измия пет чинии трябва десет пьти да капна на гьбата. Гола вода е това нещо и никаква пяна не прави. И не излиза никак на сметка, защото трябва да го изливам като вода. Видях, че са пуснали и прахове, собствена марка, но изобщо и не помислям да ги пробвам. Не влизам в специализираната тема за препарати, затова да ви предупредя тук. Иначе вкьщи сме купували какво ли не - Feya, Pur, Pril, Medix, едно от Lidl, забравих му името, Bingo май сьщо имаха препарат за чинии. Медикса е посредствен, иначе другите са ок според мен, но не мога да дам компетентно мнение, защото приятелката ми повече мие чинии Simple Smile но това на Clever и на мен ми направи впечатление, че не струва.

# 694
  • Мнения: 5
Е не така де!Тъкмо поръчах ако има  Омо  да ми  купят и вие на "Смрад".Не ме отказвайте де !
И не по темате -Мия чинии в момента с Медикс-упорит с/у мазнините.Особенно синия прозрачния Аква.Много съм доволна.Ама да дам 2.35  за Фейрия ли беше незнам при нас го има ,но ми се струва доста скъпо!

# 695
  • Мнения: 5 207
Е не така де!Тъкмо поръчах ако има  Омо  да ми  купят и вие на "Смрад".Не ме отказвайте де !
Стига с тази смрад, моля ви! На Ариел миризмата не е по-слаба и по-хубава. На савекси, бонукси и рексове - също.
Джижи, не се отказвай. Взимаш премиум клас прах на цена по-ниска от гореспоменатите марки нисък клас. Неотворен, в чист вид, прахът може да ти вмирише стаята, вярно, но след пране дрехите не миришат така.

# 696
  • София
  • Мнения: 3 857
Е не така де!Тъкмо поръчах ако има  Омо  да ми  купят и вие на "Смрад".Не ме отказвайте де !
Стига с тази смрад, моля ви! На Ариел миризмата не е по-слаба и по-хубава. На савекси, бонукси и рексове - също.
Джижи, не се отказвай. Взимаш премиум клас прах на цена по-ниска от гореспоменатите марки нисък клас. Неотворен, в чист вид, прахът може да ти вмирише стаята, вярно, но след пране дрехите не миришат така.

Бях си купила английски Персил на прах за цветно.В магазина го грабнах ей така и в колата се разнесе познатия аромат на ОМО и аз съм от тези,които го харесват.Прането ми има аромат на прано,докато с други препарати понякога си мисля като го вадя сложила ли съм прах или не  Joy

# 697
  • Мнения: 5 207
Викаш, обгази се леко. Mr. Green

Аз преди години (последно 2008 - 2009 г.) съм ползвала английски прах Персил за цветно, но не бях никак очарована: оставяше ужасни бели следи по дрехите. Сега гледам, че са му променили състава и главният виновник за белите следи е сведен до минимум, та смятам да си довлача една опаковка. veka, ти доволна ли беше от него?

Странна работа, при мен още публикува мнението, а veka вече ме цитирала.

# 698
  • София
  • Мнения: 3 857
Викаш, обгази се леко. Mr. Green

Аз преди години (последно 2008 - 2009 г.) съм ползвала английски прах Персил за цветно, но не бях никак очарована: оставяше ужасни бели следи по дрехите. Сега гледам, че са му променили състава и главният виновник за белите следи е сведен до минимум, та смятам да си довлача една опаковка. veka, ти доволна ли беше от него?

Странна работа, при мен още публикува мнението, а veka вече ме цитирала.

Обгазяването беше приятно Heart Eyes
Guess Who, много съм доволна, но излизе доста скъпо.Взех го от магазин за паралелен внос,тук в София, кутийка за 10 пранета беше 10 лв без много малко.Но аз обичам ОМО във всякакви варианти, дори съм се навила да си купя немско ОМО прах за цветно от Борн.

# 699
  • Мнения: 5
Е няма да се откажа!Когато живеех във В.Търново преди години попаднах на Омо фалш и от тогава не съм купувала ,а дори и не помирисвах Омо!но това беше много ,много отдавна.
Сега имам бяло само бельо, потници на съпруга  ми и някой др. чаршаф ,калъфи така че ще ми стигне за година.Дано  да ми вземат от Г. Оряховица от Кауфланд.
Там  дали има прах?Ако някой е от този регион и  е пазарувал да  ми пише може и на ЛС.

# 700
  • Мнения: X
Откакто се зарибих с Омо-то нищо друго за бяло и светло пране не признавам  Party купувам го от промоция на промоция и се моля да не развалят качеството, както се случва с някои препарати. Снощи късно синът ми се сети, че преди няколко дни си е олял с кафе бялата престилка, а ще му трябва днес. Изпра се за нула време на бързата програма идеално, без предпране, е как да не съм доволна... Държа си запасите на терасата и нямам грижи.

# 701
  • София
  • Мнения: 570
Не,не мокри. Аз поне не мокря.Талкът "изсмуква" мазнината от влакното. не зная какво ще стане,ако е мокро.

Много искам да ти благодаря   bouquet и да кажа за останалите - действа наистина! Сложих обилно талк ( Embarassed) и оставих за почти денонощие, ама ми се видя, че още има, та оставих за още едно, докато отида да купя тест. Обаче като го изтупах нямаше следа от петната - на почти 2 седмици, изпрани вече веднъж и изгладени! Много благодаря, спаси му любима риза  Hug
А този талк само мазни петна ли премахва? Една бяла блузка на детето се изцапа с някаква черна боя ли, маркер ли - рисуваха ги по лицата на един детски рожден ден. Пробвах с вениш за бяло - не стана нищо. Накиснах в аче за една нощ не стана нищо. Та си мисля с талк дали ще стане? newsm78

# 702
  • Мнения: 4 785
Е, талка май е за мазно да го изсмуче, а не за петна принципно... Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 2 286
Не,не мокри. Аз поне не мокря.Талкът "изсмуква" мазнината от влакното. не зная какво ще стане,ако е мокро.

Много искам да ти благодаря   bouquet и да кажа за останалите - действа наистина! Сложих обилно талк ( Embarassed) и оставих за почти денонощие, ама ми се видя, че още има, та оставих за още едно, докато отида да купя тест. Обаче като го изтупах нямаше следа от петната - на почти 2 седмици, изпрани вече веднъж и изгладени! Много благодаря, спаси му любима риза  Hug
А този талк само мазни петна ли премахва? Една бяла блузка на детето се изцапа с някаква черна боя ли, маркер ли - рисуваха ги по лицата на един детски рожден ден. Пробвах с вениш за бяло - не стана нищо. Накиснах в аче за една нощ не стана нищо. Та си мисля с талк дали ще стане? newsm78

С талк няма как да стане, защото той е за мазно, но пробвай със Спот. Ако е много голямо петното го накисни в леген с малко вода и малко препарат за 5 мин. и изплакни и после може да го изпереш в пералнята. Ако не е много голямо - напръскай го, остави 5 мин. и изпери. На мен ми маха всякакви петна, включително и стари.

Последна редакция: чт, 26 сеп 2013, 14:51 от hailie

# 704
  • София
  • Мнения: 570
Благодаря ви! Hug Значи ще се взима СПОТ.

Общи условия

Активация на акаунт