Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 15

  • 69 422
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5
Аз също махам петна мазни със Спот.Изчаквам малко и ги пускам в пералнята.Пере ми абсолютни всички петна от кръв,масло машино,малини имах тениска и перфектно я изпра.Пера в момента със Бинго/прах за цветно/
Така,че пробвай от дом.ръкавица за фурна  ми маха мазни петна.

# 706
  • Мнения: 5 207
За тези, които ползват, да информирам, че избелващите таблетки собствена марка на Карфур са намалени на 1.75 лв., така че ако имате път, може да се снабдите.

# 707
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 334
За тези, които ползват, да информирам, че избелващите таблетки собствена марка на Карфур са намалени на 1.75 лв., така че ако имате път, може да се снабдите.

Ах, не ги е срам, а аз скоро си ги взех на редовната цена.

# 708
  • Мнения: 329
За тези, които ползват, да информирам, че избелващите таблетки собствена марка на Карфур са намалени на 1.75 лв., така че ако имате път, може да се снабдите.

Гес, докога е промоцията? Трябват ми, няма как, ще се ходи.

# 709
  • Мнения: 5 207
Не знам, няма го в брошура това намаление. Възможно е дори да е само тук.

# 710
  • Мнения: 4 841
Аз свикнах с миризмата на Омо и сега ми е приятно. Мирише ми на чисто. Омекотители не ползвам. Преди много харесвах жълтия на Силан (май силан беше), но от как започна да замазва пералнята, не ползвам.
Замислих се за бебешки дрешки дали ще е удачно обаче да ползвам, понеже имам едни по захабени дрешки за в къщи, а като ги извдих от пералнята приличаха на шкурка. За първи път ми се случи да вадя така пране, но ги прах първо с Омо и после с детскоро Рокси (от което не съм особено очарована).
Та и аз си търся хубав детски препарат. Тео бебе дали имат малка кутия есеншъл да я пробвам преди да се набутам с големия прах?

# 711
  • София
  • Мнения: 6 010
Имат  Peace

# 712
  • Мнения: 4 841
 Hug утре докато хайманосвам ще гледам да купя за проба. От родилното като родих ни дадоха разни подаръци мостри и там имаше някакъв Тео бебе, но с него (+доместос) мия пода в нас. Идеално чисти  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 1 018
Замислих се за бебешки дрешки дали ще е удачно обаче да ползвам, понеже имам едни по захабени дрешки за в къщи, а като ги извдих от пералнята приличаха на шкурка. За първи път ми се случи да вадя така пране, но ги прах първо с Омо и после с детскоро Рокси (от което не съм особено очарована).
Та и аз си търся хубав детски препарат. Тео бебе дали имат малка кутия есеншъл да я пробвам преди да се набутам с големия прах?

От детските прахове, които съм използвала най-доволна съм от MioCare на Бамбино Мио:
Скрит текст:

Изпра всичко досега включително яркожълти петна от засъхнала коластра по дрешки и пелени. Взех си няколко пакета от амазон и излязоха приблизително 4-4.50лв за пакет, тук цените са двойно по-високи.
Иначе ми е доста икономичен - аз бебешките дрехи ги пера обикновено с количеството за минимално замърсени (и сме с мека софийска вода  Mr. Green ) за да съм сигурна, че ще се изплакнат добре.

# 714
  • Мнения: 102
Да се похваля и аз с моите нови придобивки, много съм доволна:

# 715
  • Мнения: 329
Аз се включвам с похвала за новото Bingo starry night. Много хубаво пере. Цветовете ги прави едни ярки и "бистри". Да ви кажа отказах се да си правя експерименти с Bonux. Какво толкова невероятно може да стане - ако пусна пералня без петна няма да пере, но няма да забележа Laughing а ако има нещо изцапано ще го замаже и запечата.

Гес, да те питам за омекотители Rif. Спомням си, че преди време беше ползвала, хубави ли са?

# 716
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Търся мнение за розово шише СКИП, а и вътре беше розово. Испански. За какво пране е? Цена около 10 и нещо. Заслужава ли си? Ама най-вече - за какво е, на един лепнат етикет на български пише - за бяло, ама като знам как ги лепят и пишат... Моля за мнение, ако някой е ползвал такова чудо...

# 717
  • Мнения: 5
Аз се включвам с похвала за новото Bingo starry night. Много хубаво пере. Цветовете ги прави едни ярки и "бистри". Да ви кажа отказах се да си правя експерименти с Bonux. Какво толкова невероятно може да стане - ако пусна пералня без петна няма да пере, но няма да забележа Laughing а ако има нещо изцапано ще го замаже и запечата.

Гес, да те питам за омекотители Rif. Спомням си, че преди време беше ползвала, хубави ли са?
Аз отдавна пера  с Бинго -от новото и съм много доволна!Снощи говорих с моята снаха,която работи в Германия .В момента е тук и тя ми каза,че там Ариел и Персил така си ктоят и никой не ги купува.
Тя ползва течен прах за  цветно на ДМ от там .В момента пере с Даш.

# 718
  • Мнения: 176
Аз се включвам с похвала за новото Bingo starry night. Много хубаво пере. Цветовете ги прави едни ярки и "бистри". Да ви кажа отказах се да си правя експерименти с Bonux. Какво толкова невероятно може да стане - ако пусна пералня без петна няма да пере, но няма да забележа Laughing а ако има нещо изцапано ще го замаже и запечата.

Гес, да те питам за омекотители Rif. Спомням си, че преди време беше ползвала, хубави ли са?
Аз отдавна пера  с Бинго -от новото и съм много доволна!Снощи говорих с моята снаха,която работи в Германия .В момента е тук и тя ми каза,че там Ариел и Персил така си ктоят и никой не ги купува.
Тя ползва течен прах за  цветно на ДМ от там .В момента пере с Даш.


това не е вярно. Не се купува от клиентите на магазините от типа на Алди, но точно в дрогериите се купуват много. Запитай я колко струва обаче там праха или препарата на ДМ и сравни с тук Wink Точно наполовина е там, затова го предпочита.

# 719
  • Мнения: 5 207
Гес, да те питам за омекотители Rif. Спомням си, че преди време беше ползвала, хубави ли са?
На мен не ми хареса.

Търся мнение за розово шише СКИП, а и вътре беше розово. Испански. За какво пране е? Цена около 10 и нещо. Заслужава ли си? Ама най-вече - за какво е, на един лепнат етикет на български пише - за бяло, ама като знам как ги лепят и пишат... Моля за мнение, ако някой е ползвал такова чудо...
Намери някоя снимка в интернет, защото „розово шише“ нищо не говори.

Общи условия

Активация на акаунт