МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 21 150
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 466
Здравейте и от мен в новата тема-заглавието е супер!!! Желая успешни прегледи ,на тези които имат и лек ден на всички!   bouquet

# 16
  • Мнения: 208
Lady D, това ми звучи като д-р Славчев. Той преглежда там където обесняваш.
Чакаме добри новини от Перуника. Цял ден ще има да я мисля   Praynig

# 17
  • Мнения: 9
Да идеята ми беше да се запиша при Славчев, доста добри отзиви чух за него, но той е в отпуска до 27.09 и нямаше как да чакам чак до тогава та се записах при д-р Скорчев,казах ми че също е доста добър пък ще видим винаги мога да се птрехвърля при Славчев ако нещо не съм доволна.

# 18
  • Мнения: 208
За жк славчев е много внимателен, но за раждане имам други наблюдения на база на има няма десетина познати. Дано си доволна от Скорчев

# 19
  • Мнения: 0
Хоп и аз в новата темичка. Браво Маги! Чудесно заглавие. Много ми хареса. Успех на прегледа и чакаме хубави новини.

Laddy D, Сигурно е невероятно изживяване да видиш всичко това. Много се радвам за теб.

Чакам и Перуника с добри новини. Прегледът вече трябва да е свършил.

Ето и моето предложение за следващия път: "Мартенски бебок се крие – той ли, тя ли – ще го видим вече ние"
Нямам търпение да разбера пола на бебето. Много ми се иска да е момиченце. Simple Smile


# 20
  • Мнения: leet
scrye, благодарности за новата тема Hug Най-добре е да не даваш паролата в темата, а само на лични. С "Януарки 2012" имаме и албумче в снимка.бг, където качахме снимки на коремчетата, после на бебетата. Потребителското име и паролата в бг-мамма и  в снимка.бг бяха едни и същи, за да могат по-лесно да се запомнят Wink

Днес и аз съм на лекар, ще ме записват на ЖК, по-късно пак ще пиша. Чакаме хубави новини и от другите мами, които са на лекар. Хубав ден на всички  bouquet

# 21
  • Мнения: 226
Бубе, много готино заглавие ! И живи и здрави, ще съвпадне с трепетите около пола на бебо! Аз да си призная за себе си искам момиченце... ама страшно много  Praynig Ама като знам каква гордост е за бащата да се хвали, че ще има син... сякаш искам да му "угодя" и да го зарадвам с момче... Но знам, че каквото и да е - много ще си го обичам! Само, че ако е момче, не мога да го лигавя много... трябва да се държи мъжки все пак  Peace И това най-много ме мъчи...
Биби, приятен преглед Simple Smile

# 22
  • Мнения: 208
Йо, идея си нямаш как действат момичетата на бащите си. Размекват ги до неузнаваемост. Та дори и такива дето много се бият в гърдите, че само момче искат после не можеш да повярваш как треперят и се канят пушки да купуват

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Ама като знам каква гордост е за бащата да се хвали, че ще има син... сякаш искам да му "угодя" и да го зарадвам с момче...

Пък ако знаеш как се разтапят, като каже дъщеричката им "Тати..."...

Предната бременност до последно имах чувството, че ще е момче, въпреки че ми казваха всеки път, че ще е момиче. Момиче е. Сега честно казано и аз не знам, сякаш клоня повече пак към момиченце, много ми хареса да имам дъщеря Simple Smile

Успех на всички с прегледите днес, да се похвалите после.

Bibi85 няма да я пиша, ако някой иска да направи албум, няма проблем.

# 24
  • Мнения: 29
Момичета  smile3521 Много сме малки, едвам се виждаме. Отговаряме си на седмицата, термина си ми остава 15 март. Много силни тонове на сърцето много добре развиващо се бебче. Това ни каза доки, а и таткото ни беше с нас. Едно единствено помрачи щастието ми е, а то е некопетентността на моя личен дал ми е бог знае какво направление и не ми свърши работа, та си платих кеш прегледа  Crazy

# 25
  • Мнения: 1 466
Magi,това с направлението са бели кахъри-и аз трябваше да ходя да го презаверявам!  Laughing Радвам се,че прегледа е минал добре-дано при всички е така!  Party

# 26
  • Мнения: 226
Маги, радвам се, че всичко е наред!  Hug
she_moto и scrye - АБСОЛЮТНО сте прави за разтапянето на бащите по дъщерите им, за купуването на пушки и за размекването им като цяло... и аз съм щерка на баща с две момичета, знам какво е Simple Smile Мъж ми даже казва: "Аз искам повече момиче, защото ще е по-любвеобилно, ще има повече нужда от мен, ще го гушкам, момчето ще го стягам, няма да позволявам да се лигави"... и знам, че ще е така, ако Господ ни дари с момиченце Simple Smile Ама си имам и усещането, че въпреки словата, че дори въпреки, че в действителност не копнее безумно и само за това, ще изпита "странната мъжка гордост", че е "направил мъжко"  Joy Аз и в двата случая ще съм много щастлива... само да ми е живо и здраво диването  Praynig

# 27
  • Мнения: 218
Здравейте коремчета!
Заглавието на темата е мнооого точно,особенно за мен(за ходя да "шпионирам"бебо поне веднъж седмично).Сега отивам на кола-маска,че довечера съм на преглед и да се запиша на ЖК.Чакам с нетърпение да дойде събота,че тогава ми е БХС и ФМ.
 И да добавя нещо за неразположенията.....аз си ги имам с пълна сила-гадене,повръщане,изострен нюх,а постоянната сънливост се обърна в жестоко безсъние.Нямам никакъв апетит и съм изморена като куче.

Последна редакция: вт, 20 авг 2013, 12:32 от морско момиче

# 28
  • Мнения: 226
Мале, морско момиче... ти сериозно си се захванала да шпионираш бебето  Joy Всяка седмица...
Мамчета, мисля че преди Маги беше споменала, но и аз да питам... какво мислите за бебешки дневник? Аз нещо се вдъхнових да започна от сега... да сложа теста за бременност, снимките от прегледите, да пиша вълненията и изживяванията и така - живи и здрави - до 18-тия рожден ден, примерно на детето, когато да му го подаря... Simple Smile Направо слизам долу до книжарницата да купя някоя огромна тетрадка... след малко се връщам!

# 29
  • Мнения: 150
поздрави за новата тема  Hug маги заглавието ти е супер и много се раздавам че прегледа и минал добре и аз го чакам с нетърпение вече сякаш има цяла вечност  дотогава  ooooh! ooooh!
завиждам на мамите които писали че вече нямат лоши симптоми ох кога ще се случи и при мен от снощи пак повръщам и не мога да стана от леглото най лошото е че утре пак съм на работа  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
и при нас я има дилемата момиче или момче аз гласувах за момиче таткото за момче  smile3534 smile3534 smile3534 да видим на кого ще угоди бебчо но каквото и да е ще си го обичаме много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
успех на всички кото са на преглед или чакат резултати от изследвания стискаме палци всичко да е наред  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт