МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 21 152
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Scrye благодаря за хубавата темичка и заглавието е страхотно  newsm10 newsm03

За температурата - не съм я мерила, нямам и желание да го правя.

За килограмите - свалила съм 1 кг., но се учудвам защо, като се храня добре, не съм повръщала. Предполагам, че от тъпченето с плодове и ядки, няма защо да качвам килограми засега.

За дневника на бебчо - много хубава идея Йо, трябва да помисля доста как и какво да записвам,защото не съм творческа натура, но все пак е хубаво бебенцето да си има история от зародиша.

На всички мами преминали през скорошни прегледи, Честита радост, ще съм щастлива да чувам и занапред хубави новини от вас.

Аз днес вечерта ще ходя на преглед и дано всичко е наред и след това се похваля  Praynig Praynig Praynig

Относно пола на бебето - за нас няма значение, но все пак таткото каза че предполага че е момиче, а аз пък съм с усещане че ще е момче. Така и немога да изкопча от ММ какво детенце предпочита по принцип.

Иначе съм чувала,че ако майката има много пъпки по лицето,да очаква момиче, а ако е похубавяла ще е момче. Аз засега нямам пъпки,или поне ако се появи някоя е за супер кратко.

# 46
  • Мнения: 226
Чери, аз се захванах... разписах се здраво, чак се изморих... заглавната страница стана много сладка и залепих сърчица - розови и сини Simple Smile Успех и на теб с прегледа довечера и да се похвалиш! А, ако е вярно това за пъпките, значи момиче ще е моето... дори през пубертета една пъпка не съм имала, а сега съм като крастава жаба... ама пак съм си хубава  Mr. Green Blush Знам ли...

# 47
  • Мнения: 150
ох направо съм за съжаление  #Crazy :crazyeyesа : #Crazy ама трябва да издържа още около месец  Sick Sick Sick нямам избор като ви слушам килограмите сте слабички от мен аз съм 54 засега при условие че не мога да ям  Joy Joy Joy не мога да си представя после какво ще стане  cook cook Popcorn newsm38 newsm64 smile3514
чери успех с прегледа стискам палци всичко да е наред  Peace Praynig
за пъпките аз винаги си имах ама засега не са станали повече или по малко  newsm78 newsm78 newsm78 още нямам идея за пола  Thinking

# 48
  • Мнения: 208
Относно митовете за паласки, остър корем, пъпки и тн нямат много общо с действителността. Предният път нямах пъпки и имам момиче. Сега имам доста... Всяка бременност е различна. Всичко си зависи от организъм и структура.

За пиенето на водата. Това с твърдите стойности си е чист рекламен трик на производителите на бутилирана вода. Има огромно значение с какво се храни човек. Ако изяжда по 1 диня на ден то течностите приети може да са много повече от човек изпил 2 л вода. Та когато ти се пие, значи организмът има нужда и трябва да го послушаме.

# 49
  • Мнения: 29

За пиенето на водата. Това с твърдите стойности си е чист рекламен трик на производителите на бутилирана вода. Има огромно значение с какво се храни човек. Ако изяжда по 1 диня на ден то течностите приети може да са много повече от човек изпил 2 л вода. Та когато ти се пие, значи организмът има нужда и трябва да го послушаме.
На сто процента  newsm10 И днес лекаря ми го потвърди. Каквото ти се яде ядеш, пиеш, дори пушиш(но ограничаваш).

# 50
  • Мнения: 25
Здравейте момичета! Страхотна нова темичка и дано я изпълним само с хубави новини и емоции!

Радвам се, че томахавката е заровена. Надявам да няма повече спорове и препирни!
 Аз днес бях на преглед, бебчо расте, даже върви малко напред:) Много съм щастлива, защото в събота леко прокървих и имах доста силни болки, но доки каза "Всичко е наред, няма отлепване!"  С първата бременност бях адски спокойна, но сега съм бомба със закъснител, постоянно си вкарвам някакви паранои Shocked

За килограмите, качила съм 1кг, а доста стабилно си хапвам. Въпреки гаденето не се давам и меля ли меля Laughing С предишната бременност нямах такъв апетит, а качих 22кг, сега не знам-дано са по-малко . Относно водата, аз винаги съм изпивала по поне 3 литра на ден, сега още повече, но не питайте по колко пъти пишкам Whistling

Погал по тумбачетата!

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Ох, предния път качих 16, но пак почнах ударно с кг, както сега, после като навлязох във втория триместър, нещата се успокоиха. Отдавам го на това, че цял живот се ограничавам от ядене и спазвам някакъв режим, а сега гледам да не оставам гладна. Този път имам надежди да се огранича с  най-много +12кг, които са и препоръчителни за моите стартови кг. Почнах 67  Embarassed

За пола и аз не вярвам много на тези суеверия. Момичета само да ви кажа, не се пренавивайте, че след седмица, две ще знаете пола. Бебета понякога се крият доста. Идеята е да не останете разочаровани после  Hug

Поздравления на всички за успешните прегледи, стикскам палци на останалите.

# 52
  • Мнения: 241
Болната ми тема - килограмите... аз съм вече с 3 отгоре, а коремчето е все едно начало 5 месец. Имам приятелка в 5 месец и моя корем е по-голям...  Weary
То при мен е заради инвитрото, но ми е трудно да си обличам дрехите вече, стискат ме и добре че е още топло, та да ходя с поли и роклички. Едва си прикривам коремчето, рано е да споделям, а вече ме гледат странно.

За секса - ние имахме забрана до скоро, сега ни е разрешено, но само с презерватив... но мен си ме е шубе. Онзи ден купих една кутийка Durex 6 броя и му ги показвам на милото и той вика - Леле за една нощ няма ли да то дойде много  newsm53 .. а аз - да бе за една нощ, за до края на бремеността са  smile3532

Аз съм четвъртък на преглед и дано вече ми пусне някакви изследвания и да ми каже кога да ходя на ФМ и БХМ.

# 53
  • Мнения: 95
Благодаря за новата темичка   bouquet- за авторката

За килограмите и аз се опитвам да внимавам. Предния път качих 13 кг., но зпочнах да ги качвам от 48 кг., а сега започвам от 52 кг. Въпреки, че не качих много след раждането доста трудно ги свалих.


Погал по тумбачетата!

BlackFire много мило ми стана  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 2
Еххх, дали наистина при първата ФМ около 11 г.с е възможно да се види пола на мишленцето? Ние откачаме с таткото от любопитство, макар че от първите 2 чертички говоря за НЕЯ - инстинктивно. Таткото колкото и да му се иска син, понякога също се изтърва в женски род.
Дано не сме лоши орисници в случай, че е момче. Последното в кръга на шегата  Grinning

За килограмите - направо ме комплексирахте с вашите 44-50 кг. Всички сте ми такива хубавици  Hug Аз май ще съм прасенцето на темата- до тук съм качила 4-5 кг и задминах 60, но не повръщам и спрях цигарите, а и преди това на такава жестока диета бях за сватбата, може и да наваксвам. Хубаво е, че поне част от каченото е в бюст- да се видя и аз най-сетне с bombs  Grinning

# 55
  • Мнения: 16

За килограмите - направо ме комплексирахте с вашите 44-50 кг. Всички сте ми такива хубавици  Hug Аз май ще съм прасенцето на темата- до тук съм качила 4-5 кг и задминах 60, но не повръщам и спрях цигарите, а и преди това на такава жестока диета бях за сватбата, може и да наваксвам. Хубаво е, че поне част от каченото е в бюст- да се видя и аз най-сетне с bombs  Grinning
Не се притеснявай аз съм на 63 кг, а започнах на 58 кг. Не  ми се мисли до края какъв слон ще съм, само се надявам роклята за сватбата да не ми е малка, че тогава ще я закъсам яката

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря за новата тема  bouquet

Гери,чакам те да кажеш как си Hug

Перу,моля те да пишеш как си и да кажеш само хубави новони Hug

# 57
  • Мнения: 2
Гери, стискам палци за роклята! Сигурна съм, че ще бъдеш и прекрасна булка.

Щях да те питам нещо - спомена, че учиш в Свищов или се бъркам? Аз също съм завършила там и онзи ден мъжа ми много ми се смя, като казах, че искам и бебето като порасне да отиде там да следва  hahaha обяви ме за чисто луда, за дето си правя толкова далечни планове. Пък аз само ей така го казах... Joy

# 58
  • Мнения: 150
НЕЗНАМ АЗ УЖ ЧАКАМ ПОДОБРЕНИЕ А ЗАПОЧНАХ ДА ПОВРЪЩАМ ПОВЕЧЕ ОТКОЛКОТО ДОСЕГА  ooooh! ooooh! newsm45 newsm45 newsm45

# 59
  • Мнения: 0
scrye мерси за темата.

Ох килограмите са ми болна тема, предната бременност едва се спрях на +25, само в в 5-тия месец качих 8. Засега съм свалила няколко, но нищо не се знае, надявам се да спра до +15, мечтиии. Simple Smile

Относно митовете за паласки, остър корем, пъпки и тн нямат много общо с действителността. Предният път нямах пъпки и имам момиче. Сега имам доста... Всяка бременност е различна. Всичко си зависи от организъм и структура.
Напълно съм съгласна. Всичко е митове и легенди, и това със солта и куп други поверия.

За пола както предния път и сега не ми пука, важното е да ми е живо и здраво, че имам доста притеснения в тази насока. Но пък както преди бях убедена, че е момче, сега съм убедена че е момиче.
Моя и той нямаше претенции за първото, ама като му казаха че е момче, много хубаво му стана. Сега и двамата искаме момиче.

Общи условия

Активация на акаунт