МАРТенската мама трескаво се притеснява и с ехографа бебчо наблюдава

  • 21 203
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 170
Много сте активни в тази тема...не мога да ви насмогна Laughing
Ния-и на мен много ми харесваше това име и исках така да кръстим дъщеря си, но до последно не можах да убедя мъжа ми.Не му харесваше и толкова.Накрая компромиса беше- името Надежда.
Та, вашите планове за имената, обсъдени ли са с мъжете, че те понякога са страшни инати Crossing Arms
Кiksi-като всичко е добре при теб,защо пиеш Dufaston newsm78

# 676
  • Мнения: 4
Йони радвам се че всичко е наред и вече знаете пола,ще видиш как ще се размекне мъжа ти при вида на принцесата Нашия татко все и трепери,но и тя умира за баща си,затова сега искам момченце че да копнее за мама  Simple Smile

# 677
  • Мнения: 226
Валче, предложението за размяната на мъжете също е възможност  Joy
Маги, тоя път Миро, после ти пожелавам и на теб една Ния!  Hug А на себе си - един Калоян Simple Smile
Криси, добре си ни дошла!   bouquet
Савинка, хубави хора сте, аз тебе познавам и една друга прекрасна Савина, та за това го харесвам името  Peace хахаха, довечера мисля да разкажа на мъжа ми притчата за сливите и краставиците  Crazy Mr. Green
Лорче, още в началното на познанство с бащата, бях казала, че някой ден, ако имам дъщеря, ще се казва Ния! Той ми каза, че няма да му крада името, че той си го бил избрал за неговата щерка, защото като малък бил влюбен в образа на Ния от "Светилника"  Crazy Та, той друго име не иска да приеме за момиче, а аз даже бях склонна да обсъждаме! И Калоян му хареса, като му го споделих.
Креми86 , май, май е така! Момичетата са по-привързани към тате, а момчетата - към мама. Пожелавам ти от сърце сега да ви е момченце  Praynig

# 678
# 679
  • Мнения: 80
Благодаря за приветствието!
лора да си призная, честно не пия по 3 а по 2 и понякога го забравям,мисля че лекарката ми го изписа защото и казах,че в началото имах болки все едно ще ми идва,но това спря към 5тата г.с. не знам и аз,като е казала докторката за всеки случай явно.
Относно това за мъжете и пола на бебето,единсствено могат да се сърдят на себе си защото пола се определя от сперматозоида,мъжка му работа.
Не е ли още рано да се види пола,при нас името за момче е ясно,просто заради семейството на мъжа ми нямам никакъв избор с тези остарели разбирания уфффф.

# 680
  • Мнения: 9
така и така наближаваме новта тема доста бързо, Никол даже май каза че е готова. Та някой беше споменал за албум със снимки на коремчета, след това бебета и т.н който да е достъпен само за нас, и да можем да се забавляваме с друго освен писането, на мен идеята ми допада вие какво ще кажете? ако сте съгласни да се заемам с правенето

# 681
  • Мнения: 8
Как сте мамииии   LaughingБлагодаря за подкрепата на всички  bouquetот хормоните ли незнам ,но наистиха малко тежко го изживявам.Вчера си поревах едно хубаво,ММ горкият само ме успокоява и накрая като каза споко да родиш и ще си направим още едно Crazyднес съм малко по-спокойна вече следобяд мисля и аз да ходя да се запиша на ЖК

Йо честита девойка  bouquetхич да не ти пука кой какво казва или мисли,тепърва ще се наслушаш на много неща с които няма да си съгласна(относно детето)миналоти през едното ухо и излезнало през другото,важното,че всичко е наред  bouquetа отноно реакцията на мъжът ти,наистина сте имали напрегнат ден,а и мъжете по-късно отреагират от нас(най-малко,че нас яко ни блъскат хормоните Laughing)така че за мен е нормално и в никакъв случай не означава че не се радва Peace
Аз  например вчера много се ядосах на себе си,толко се разтроих от новината,че едното няма да го има ,че не можах да се нарадвам че другото си е много добре и после ми стана много кофти каква патка съм.

Добре дошли и на новите мами  bouquet

И честито на всички преминали успешно прегледите  bouquet

За мазането си говорите,с миналата бременност се скъсах да се мажа и последните дни до кръв ми се нацепи корема #Crazy Sick #Cussing outестествено че е по-добре да се мажем но си е и до кожа.

И да ви питам от сутринта имам някакво течение,като вода нито мирис,нито цвят нищо е така просто после като ходя ще питам и лекарката,но ако на някой му се е случвало newsm78

# 682
  • Мнения: 695
Здравейте и от мен Simple Smile Надничам в темата вече няколко седмици и е крайно време да се присъединя към приятната компания тук. И аз чакам трето детенце, имам момче и момиче. Засега не знаем какво ще е бебето, но ще сме щастливи при всички случаи. Очаквах тази бременност да е по-лека, но не би... Сега влизам в 11 седмици, надявам се скоро да ми просветне вече.

Интересно ми е да следя дискусията за покупките; с първото дете накупихме много неща, с второто по-малко, за третото едва ли ще купим нещо освен пелени и малко дрешки. Кошара например, въпреки че имаме, не сме ползвали с нито едно от децата. Тя беше една от скъпите ни и напълно ненужни покупки. Разбирам, че с първо дете е трудно да не си купиш кошарка, това изглежда като нещо от ключова необходимост. Но все пак ви давам повод за размисъл. Може да има около вас и други майки, които не са ползвали кошарите, аз лично познавам доста. Също помпи, шишета, шезлонзи, аспиратори, играчки за кошара, бебешки гимнастики... може да се окажат напълно ненужни. Аз нямам и няма да купувам. Чувствам много спокойна като знам, че ще ми трябват само дрешки и пелени общо взето. Е, количка имам от Гого. И този път ще потърся и удобен слинг. Май засега това ми е списъка с покупки Simple Smile

# 683
  • Мнения: 16
Хей yoanna здравей! Добре дошла  Hug ако намериш слинг на добра цена ме информирай, че и аз си търся. Таткото умира да носи бебо с него  Grinning

# 684
  • София
  • Мнения: 2 817
Слингът за мен се оказа много сложен - много е дълъг, чудя се как да го връзвам, без в началото да се влачи по земята, накрая все се оказва, че не съм го стегнала достатъчно, или пък не съм го вързала добре и ми се разхлабва, пък ако извадя бебето, после няма как да го сложа без да развържа слинга и после да го вържа наново....  ooooh! В началото си карах с количка, след 4-5 месец с кенгуру (от тези, които са с гръб - от другите ме болят раменете още от началото).

# 685
  • Мнения: 593
 Grinning Ми освен да видя някоя баничарница с доставка по домовете  Grinning

Йо, тия готовите банички не са толкоова вкусни, като тези опечение от някой друг  Grinning

Лейди - маминия рум сървиз, явно от таткото зависи  Grinning

Добре дошли на Кикси и Йоана   bouquet

Аз съм ''за'' албум, ама ме няма никаква в правенето.

Да се похваля, че се чувствам добре, до колкото може, вчера и аз се правих на хубава и излизахме малко, та живнах. Само бързо се уморявам, ама според мен това е от чист мързел  Grinning

И да се оплача разбира се - купих на нашия татко часовник вчера, а днес съм сигурна, че няма да му хареса. Грозен е, голям е, смотан е...изобщо не знам, как може и къде съм гледала вчера. И знам, че няма да му хареса, страх и срам ме е да му го подаря. Няма как да го върна щото е от на майната си...и ох. Голяма съм патица!   Sad

# 686
  • Мнения: 226
Ди, струва ми се добра идея, ама някак наистина никой, освен нас да не го вижда  Peace
Криси, защо да нямаш избор? Това си е твоето дете и то трябва да носи своето име! Не на свекър, свекърва и т.н. И при мен моята свекърва прави едни изказвания, ама аз изобщо не ги взимам под внимание! Никой не може да ми каже как да се казва МОЕТО дете! Когато тя си е раждала децата, си ги е кръщавала! Тези не са нейните и те не определят нищо!
dungeon , радвам се, че и ти си "живнала" и не спирай да мислиш за бебо и за това, че е добре   Hug И си права за това, че тепърва ще чувам много неща за детето и трябва някак да се науча да не им се впечатлявам! Ама ми е доста трудно, такава съм емоция  Blush Чудя се днес като се прибере таткото, дали да подхващам вчерашните събития или да мълча и да изчакам тези дни неговото включване...  newsm78
Йоанна, здравей, адаш!   bouquet И ти си "бойно мамче", браво на теб Simple Smile
tiny , идеята за банички по домовете, никак не е лоша  tooth А за часовника - сменете го, ако не му хареса. Случат се такива неща с подаръците. Аз за това винаги казвам на моя да си избере нещо и да му го взема  Mr. Green Така и двамата сме доволни!
Момичета, аз ще се приготвям за йогата, после ще кажа дали ми е допаднала и дали ще я бъде! Прегръщам ви всички !!!

# 687
  • Мнения: 695
Преди да си купя слинг, ще пробвам различни. После ще търся да си купя втора ръка евентуално, иначе са много скъпи. Дори може да изчакам бебето да се роди и с него заедно да пробваме, докато намерим нашия вариант. Има толкова модели и варианти, че сякаш е по-добре първо да са пробвани, преди да са купени. Иначе човек може и сам да си ушие слинг с халки, една приятелка си шиеше и й излизаше около 15 лв по мои спомени. А за слинг шал може да се ползва и просто едно дълго парче плат от трико. Но наистина е добре да има кой да ти покаже как се вързва, варианти и прочие.

П.С. Благодаря ви за милото посрещане Simple Smile

# 688
  • Мнения: 8
Йоана добре дошла  bouquet

Йо приятна йога ,а за темата да я подхващаш според мен по-добре недей само ще си вкараш излишни емоции,остави нещата сами да се случат  bouquetно все пак както прецениш.

Аз заминавам на прегледи,да видим какво ще ме правят стискайте палци Praynig

# 689
  • Мнения: 9
http://magazinmonic.com/index.php?cPath=28&sort=2a&page=10   

и тъй и тъй съм тръгнала днес с линковете ето и един за клинчета има голям избор ама не са кой знае какви

Общи условия

Активация на акаунт