Термин март 2023 ❤️💙 тема номер 5

  • 24 525
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 380
Добре дошли на всички бъдещи мами с

термин март 2023! 🥰 🍀

🌷 ***Списък с термини:*** 🌷

Lucie - 1-ви март, Белгия, 40 г
LadyBoo - 1-ви март
Алисе Османалиева 720917, 2 март
Мирослава Симеонова 725277- 5 март, София, 26 г
Xrisi.i - 6 март, Казанлък, 23 г
Rgirl123 - 6 март
Irnata_87 -   6 март, София, 35г
Лора Монова - 6 март
Ivelina.m - 6 март
Танюша @ - 6 март
Nicole16 -7 март, София, 25 г
VSSh - 7 март,София, 33 г
Daniella. - 8 март, София
Aria Mia - 8 март
Ev_ - 9 март, София, 38 г
M.K. 638929 -  10 март, Добрич/Белене, 41 г
Smiley88 - 11 март,  Бургас
Midna - 11 март
Mrvv - 12 март, Пловдив, 29г
Victoriiia - 12 март
snejinka - 13 март
Tiare - 14 март
FBID10205711943148389 - 14 март
Geri20 - 15 март, Русе
MonikaD - 15 март
Lady25 - 16 март, Велико Търново
Nicolee.smoletsova - 17 март, 23 години, Варна
AlisV - 18 март, София
pisi12 - Бургас
Trendi - 20 март, Петрич
Захарно петле - 20 март
Asalea - 21 март, 35 г
So close - 23 март, 33 г, София
MariieD - 25 март, 35 г
kukli4ka456 ❤️ - 26 март, 35 г, София
*Make*a*wish* - 28 март, 34 г, София
Цветито9104 - 31 март, 31 г, София
Suerte* - 3 април, 32 г, София
funny - 5 април


Календар на бременността:

https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZicmVtZW5ub3N … 0bWwlNUUlN0NwbQ==

За оригване на бебето:

https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cubmhzLnV … 5JTJGJTVFJTdDcG0=

За скокове в растежа:

https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cud2hhdHR … uYXNweCU1RSU3Q3Bt

За безопасното спане на бебето:

https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuY2RjLmd … odG1sJTVFJTdDcG0=





Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 08:44 от Irnata_87

# 1
  • Мнения: 55
Записвам се в новата тема:blush: Много полезна информация има, чудесно Blush

# 2
  • Мнения: 1 380
Момичета,честита да ни е темата! ☺️

За колички, добавила съм за тези,които казахте. Ако някой иска ще добавям още.

Аз бях на зъболекар,но пак ми стана много лошо,все пак отидох и в крайна сметка зъболекарят каза,че не можело нито да се вади сега зъбът,нито да се лекува,имало разни лимфи,нерви,не знам какво си,не го разбирам и аз,идеята е да ми махне тази пломба и да го почисти, сигурно нещо временно ще сложи,не знам,каза с упойка,няма проблем. Каза да нося стара панорамна снимка да гледа анатомията на зъба,аз имам слава Богу и в сряда съм, дано мине и се свърши и тогава не ми стане лошо.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 239
Цоп в новата тема Yellow Heart
Нека да залагаме колко теми, ще изпишем до появата на бебоците Kissing Face

# 4
  • Мнения: 1 380
Никол,аз залагам на осем теми,ако съдя ,че тази е изписана за месец точно. 😀

# 5
  • Варна
  • Мнения: 239
И аз мисля, че ще са 8-9 предвид колко сме активни Green Heart
Вие какво правите вечер ? Към колко заспивате и ставате ? Аз последните дни заспивам доста късно и ставам на обяд Frowning1 Не знам на какво се дължи ама доста си обърках режима ...

# 6
  • Мнения: 224
Много хубаво, вече нова темичка ☺️
И аз залагам на 9, за всеки месец по една ☺️

# 7
  • Мнения: 670
Цоп и аз в новата тема. И аз залагам на 8-9. Дано останете все така активни, че аз и в живота съм малко темерут и тук така рядко се обаждам, но не спирам да чета Hug

# 8
  • Мнения: 1 572
Аз заспивам към ... 22, ако издържа до 22 😄 и сутрин едвам се събуждам към 8 без 15, но за съжаление през нощта ставам поне по 2 пъти до WC ... и сънят ми е много накъсан.
Понякога подремвам и в " обедната почивка" ,
В общи линии постоянно ми се спи 🙈 Имам чувството, че бебето рита - ама все едно отбор по американски футбол, и все едно аз я давам тази енергия - то подскача, аз се измарям 😄

И аз мисля, че ще са 8-9 предвид колко сме активни Green Heart
Вие какво правите вечер ? Към колко заспивате и ставате ? Аз последните дни заспивам доста късно и ставам на обяд Frowning1 Не знам на какво се дължи ама доста си обърках режима ...

# 9
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 554
Абсолютно същото е и при мен.
Аз освен това изпитвам напоследък болки в гърба като поседя повече на работното си място в къщи и задължително полягвам, за да ме отпусне Grinning

Аз заспивам към ... 22, ако издържа до 22 😄 и сутрин едвам се събуждам към 8 без 15, но за съжаление през нощта ставам поне по 2 пъти до WC ... и сънят ми е много накъсан.
Понякога подремвам и в " обедната почивка" ,
В общи линии постоянно ми се спи 🙈 Имам чувството, че бебето рита - ама все едно отбор по американски футбол, и все едно аз я давам тази енергия - то подскача, аз се измарям 😄

И аз мисля, че ще са 8-9 предвид колко сме активни Green Heart
Вие какво правите вечер ? Към колко заспивате и ставате ? Аз последните дни заспивам доста късно и ставам на обяд Frowning1 Не знам на какво се дължи ама доста си обърках режима ...

# 10
  • Варна
  • Мнения: 239
Аз моето го отдавам до някъде, че не съм натоварена по цял ден и основно лежа в нас и бездействам, съответно не се измарям и за това трудно заспивам... Аз също ставам 2-3 пъти до тоалетна, което ми коства след това по 30 мин въртене до новото заспиване, а често тъкмо се унеса и то пак ми се пишка Satisfied Laughing

# 11
  • Мнения: 982
Честита ни темичка! Записвам се и аз. Аз напоследък започнах да ставам по един път през нощта. Та горе долу се наспивам, а и си заспивам веднага после, рядко се въртя дълго.

# 12
  • Мнения: 103
Записвам се в новата тема  термина ми е на  6.03
Видях че има още бъдещи мами на същата дата.
Лека бременност на всички ! 🤗

# 13
  • Мнения: 220
Здравейте, момичета!
Вчера ходих на преглед при лекарката от ЖК. Притесних се от казаното от нея... Каза, че кръвотокът от лявата страна е нарушен и каза, че според нея ще почна скоро да вдигам кръвно. Каза Аспирин протект задължително и ако после се наложи хапчета за кръвно. Аз Аспирин протект пих само 10 дни, когато ми беше казала предишният път (преди месец и половина), но питах четирима АГ (една онлайн консултация, лекарката на феталната, този който ме следи и преглед при страничен АГ) и всички бяха на мнение, че няма нужда да пия и аз го спрях. Следващият преглед при следящия ме е на 19.11. Според вас мога ли да съм спокойна до тогава, като не пия Аспирин протект?

# 14
  • Мнения: 670
VSSh, при мен кръвотока си е супер добре, но пия Акард 150 от 13та седмица превантивно заради висок риск от прееклампсия. Според мен е по- добре да го пиеш като застраховка, вместо да се чудиш какво да правиш, когато проблема е вече на лице. И двамат ми лекари бяха на мнение, че трябва да го пия, за да не се появи проблем и слава богу за сега всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт