Отговори
# 615
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Обсъдете варианта да изчакате поне до 41-ва седмица. Това, че термина ти е правилно изчислен, не значи, че бебето трябва да се роди точно на термин или преди това. Rolling Eyes
И моите термини са точни, доколкото един термин може да бъде въобще точен, но и двамата ми сина се родиха по различно време.

# 616
  • Мнения: X
Психологическата тежест при преносването е голяма, колкото и да си повтаря човек, че терминът е само една дата. Идва момент, в който започваш да се чудиш дали наистина всичко е наред с бебето. Ако лекарят допълнително оказва натиск, става още по-трудно.

При мен така започна раждането, с болки ниско долу, хайде, дано не преносиш.

# 617
  • Мнения: 646


При мен така започна раждането, с болки ниско долу, хайде, дано не преносиш.

И при мен, едвам ходих последните 2-3 дена.

# 618
  • Мнения: 40
Аз родих 6 дни след термина от документите ми. Нищо не се случваше до тогава, главата беше високо, но доктора ми каза, че с втора бременност е така главата до последно е високо и в хода на раждането се смъква, точно така се получи и при мен, разкритие нямах, през нощта започнаха нерегулярни, леко болезнени контракции и тапата ми падна, до тогава болки никакви нямах.

# 619
  • София
  • Мнения: 169
Вчерс тъкмо се зарадях че имах бая контракции, ама на спряха и съм ок сега. Иначе на.моя.бебок главата е ниско долу от две седмици, наораво на входа дето вика лекарката ми. Впера бях на преглед, шийката е скъсена и поизгладена, но имам много нерегулярни контракции. Най смешното от всичко е, пе лекарката която ме следи и уж не беше.навита на нормално след секцио, изведнъж вече е навитс и ме убеждава да раждам при нея. Голям майтап, обаче тя изражда в шейново...аз май предпочитам тина киркова, а и диков има повече опит...само да тръгне това бебе вече, и аз едвам ходя вече, боли ме.отдолу, контракции, ама на не са регулярни и не правят разкритие...

# 620
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не се разочаровай... Контракциите, които имаш в момента си вършат своята работа, макар нещата да не се случват така както си ги представяш.
Освен да направят разкритие контракциите помагат на бебето да се намести, скъсяват шийката и я изглаждат.

При доста жени се случва да имат нерегулярни контракции дни преди раждането и после нещата да си се случат както трябва. Това си е напълно нормално, макар да е доста демотивиращо и неприятно понякога.  Rolling Eyes Кураж и търпение!   bouquet Hug

Три упражнения, които подпомагат процеса: https://www.youtube.com/watch?v=F_BqWL78Cx0

# 621
  • София
  • Мнения: 169
Успяхххх, днес в 5:40 се роди моя втори син!!Бая контракции и болки, но в крайна сметка успях да го родя нормално, 1 ден след термин, даже реално няколко часа само. Много добре мина, Диков е просто страхотен, чуствам се много добре. БЛАГОДАРЯ ВИ момичета за подкрепата, без вас нямаше да успея

# 622
  • Мнения: 3 803
Честито да ти е жив и здрав синът!Разкажи повече за раждането,когато ти остане време.Само ли почна или го предизвикаха?

# 623
  • Мнения: 646
Успяхххх, днес в 5:40 се роди моя втори син!!Бая контракции и болки, но в крайна сметка успях да го родя нормално, 1 ден след термин, даже реално няколко часа само. Много добре мина, Диков е просто страхотен, чуствам се много добре. БЛАГОДАРЯ ВИ момичета за подкрепата, без вас нямаше да успея
Честито бебче и бързо възстановяване! най-хубавите моменти предстоят!

# 624
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Успяхххх, днес в 5:40 се роди моя втори син!!Бая контракции и болки, но в крайна сметка успях да го родя нормално, 1 ден след термин, даже реално няколко часа само. Много добре мина, Диков е просто страхотен, чуствам се много добре. БЛАГОДАРЯ ВИ момичета за подкрепата, без вас нямаше да успея

Чудесна новина!  Честито! Hug

# 625
  • Мнения: X
Поздравления, честит син!

# 626
  • Мнения: 40
Честито! Браво на вас! Много да сте здрави и щастливи цялото семейство!   bouquet

# 627
  • София
  • Мнения: 451
Браво Зверче, чудесна новина! Да ви е живо и здраво момчето  Hug

# 628
  • Мнения: 657
Прекрасна новина! Поздравления и от мен!  Hug  bouquet

# 629
  • Мнения: 2 358
Zzvercheto много се радвам като прочета такива хубави новини. Честито !!!

Момичета, усещам болка в операцията когато стана, ако съм поседяла по-дълго време. Вие имали ли сте подобни усещания?

Общи условия

Активация на акаунт