Магията на изтока - 23

  • 67 655
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Toronto
  • Мнения: 683
Гост, къде го гледаш пандата и таралежа? Има ли го преведен? Аз го бях почвала едно време заради татко Гу, ама той горкия е пак тъпия ъгъл в триъгълника ooooh! Във Вики качеството май не беше много добро.

P.S. Малиии, ква съм ценителка на мъжката красота! Blush Сега като си погледнах поста... Облякла съм се от горе до долу с красавци! Joy hahaha

# 706
  • BG
  • Мнения: 4 457
Тупи, от рутракер го изтеглих, татко Гу къв е махагонов  тука, не е за разправяне Laughing

# 707
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупи, от рутракер го изтеглих, татко Гу къв е махагонов  тука, не е за разправяне Laughing

И махагонов го взимвам одма! Heart Eyes

Скрит текст:

# 708
  • BG
  • Мнения: 4 457
Вземай го, Тупи, то и без туй е третия излишен Joy

# 709
  • Toronto
  • Мнения: 683
Вземай го, Тупи, то и без туй е третия излишен Joy
Тъй, тъй, моят харем расте! Joy rotfImbo rotfImao Joy

Малко смешни гифчета от  #Shocked



Това bts:

"You laugh? Ýou think it's funny?"

Скрит текст:
А в сумпито като видели тази снимка на Джи

ето каква била реакцията им:

Тези ще ме скъсат от смях там! Joy

Да поспамя ли малко, че сигурно ви омръзнах все Джи, Джи... Laughing Макар че на мен Италия ми се пада на изток, така че да не се приема като тотален спам! Joy
Току що довърших Viso d'angelo, италиански минисериал от 4 епизода, има го в мастерса. Аз Гарко си го харесвам още от L'honore e il rispetto, голямо точене на лиги падна пак. Филмчето не е лошо, криминале с горещи сцени по гарковски. Хареса ми. Пък това чудо на генетиката, дето вика Tuon, ви го предоставям, за да
Скрит текст:

а така изглежда в този филм:

Естествено пак трябваше да разпъжда жените около себе си с мухобейката Joy

Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 07:05 от tuparowa

# 710
  • Мнения: 9 201
freedoms,не се бъзикай с нас hahaha.Ние с Шош имаме тренинг,а сега на зимните игри и скиорски спасители ще станем.В краен случай съдии на фигурното.

Тупи,Азия е разтегливо понятие. Laughing

 newsm78 Харем ли му викаме вече?Според мен трябва инвентаризация на Тупи да направим hahaha

 spam2 и сме на италианци,пък сме ги спасявали от  help
Скрит текст:
Лука Марин

Филипо Манини

# 711
# 712
  • BG
  • Мнения: 4 457
Хай и от мен Laughing

# 713
  • MJF
  • Мнения: 8 600
Като  Thinking, freedoms, единия от двамата "ми" ти го отстъпвам. Повдигам въпроса кай ще спасява петия-фотографа?

Понеже на текущите кор. сериали по SBS рекламират The Suspicious Housekeeper надникнах. Kaseifu no Mita  си е шедьовър със сценарист а тез ... още не виждам. Lee Sung-Jae ми е любопитен като роля, като гледам той ще спасява положението  Mr. Green. Хлапетата като ги гледам има вероятност възрастово да не попаднат много под "не гледам ученически клишета". Хм, ще надникна като започне, но е мнооого опасно  Mr. Green, защото японския шедьовър е наличен.

# 714
  • София
  • Мнения: 562
Хайде,  и от мен хай thumbsup  261uu



А, браво Шош, много си добричка, нека Tuon се мъчи с двама Joy

Нощен гост, много ми хареса песньовката на SUPER JUNIOR и веднага отиде във фонотеката ми Laughing.

Покрай няколкото сериала, които изгледах един след друг, бях си позанемарила текущите, днес ще наваксам с Two Weeks и Good Doctor, а и смятам да подхвана I Summon You, Gold!, че рускините са превели 37 серии. Свалила съм си и Road number one , но поради сериозността на тематика в него, все го отлагам и не знам кога ще му дойде реда.

# 715
  • София
  • Мнения: 15 470
   Ако ви е домъчняло за миналото, можете да отидете на гости в "истинско" северно-корейско семейство.

http://www.nknews.org/2013/09/what-its-like-to-spend-a-night-in- … rth-korean-house/

# 716
  • BG
  • Мнения: 4 457
freedoms, аз се бях заканила Су Джу да не слушам, обаче Донгхе е виновен Grinning

# 717
  • Мнения: 6 782
Днес сварих да изгледам последните излъчени епизоди на 2 weeks и ето как беше дегизирано нашето момче.





cr: soompi

# 718
  • Toronto
  • Мнения: 683
Свалила съм си и Road number one , но поради сериозността на тематика в него, все го отлагам и не знам кога ще му дойде реда.

freedoms, наистина е такава тематиката и аз силно мразя военни филми. Този го започнах заради Джи... и го глътнах за 2-3 дни. Дори съм на мнение, че това ако не е най-доброто му изпълнение, поне е едно от най-добрите. Даже бях кълцала клипче да го показвам на някого:  http://www.dailymotion.com/video/xzvg7q_sjsinrn1_shortfilms#.UZKSzsorryU Гледай лицето му, как за няколко секунди се смениха толкова изражения! Този момент сигурно съм го гледала 50 пъти. ooooh!
Жалко, че рейтингът на сериала така и не е стигнал цифрите, които според мен заслужава. Необяснимо ми е, при условие, че става въпрос за тяхната история от близкото минало. Много неща не знаех за това време и този регион, та чак рових из нета за инфо. Наскоро бях попаднала на интервю на продуцента на филма, който казваше, че с режисьора си говорили, че ако не могат да привлекат Джи за главната роля, хич няма да почват да го снимат. Е, слава Богу, съгласил се. Laughing
Няма да издавам повече, за да ти е интересно. Кажи ако започнеш да го гледаш, аз може да реша да го повторя! Peace

Tuon, това е за теб Hug
Скрит текст:

Ново е, прясно-прясно! Laughing

# 719
  • Мнения: 9 201
Мале,мале smile3544
Чак ми се прииска да му кажа нещо на турси newsm78 евет,араба,Арарат... Crazy

 help Всички спасявам,но после ще искам такса гледане Mr. Green

На Joon Gi не му ходи подобна прическа. В The King and the Clown беше по-хубав Heart Eyes
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт