Искам бебе ни сплоти и с красиви пупи ни сдоби

  • 24 328
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 096
Благодаря ти,Магнитче.При Михова съм чак на 10.09,сега е отпуска,а нямам мобилен.Ще мисля какво да правя.Ех все човек за нещо да се притеснява Whistling

# 31
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Феичке   bouquet за темата.
Кучо прелестна е пу пу Hug
Прахче беб расте и вече усещаш повече движения от преди.Тепърва ще те разпъва както си иска.И да би могло да го дразнят някои тонове от музиката. Peace
Алексче дано тръгва вече че това чакане е трудна работа.Леко да мине  Peace
Арвенче лежи са и почивай пък чистенето цял живот ще го правиш Hug

# 32
  • NE
  • Мнения: 10 999
Маги Болките в бъбрека спряха слава богу. Наливам се с минерална вода и липов чай. Mr. Green
Сега остава да махна досадната настинка и съм супер.
Надявам се да е наред имунологията и да е отговор на бременността. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Прахи То детето явно не е фен на сръбското. Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 10 698
Маги,чакай сега ще погледна и ще ти кажа в коя седмица правих последно вливане заради рецепторните.

така , била съм 12-13гс.

# 34
  • Мнения: 517
И аз се записвам  Peace

# 35
  • shumen
  • Мнения: 18 009
Фейчке,благодаря за темата.Страхотна е.
Кучо,пумпалка е голяма кукла.
Арвенче,почивай си сега,после ще чистиш.И аз все не харесвам ММ как чисти,ама понякога ме отменя поне за малко.

# 36
  • Мнения: 517
Ауууу чак сега видях Кучо прекрасна бебка  Heart Eyes

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Момичета, с контракции на 6 минути съм и с болки в кръста. Моля ви стиснете по едни палци за нас. Много съм изплашена, моля се каквото и да става, само нека детенцето ми да е добре.

# 38
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
 Praynig С теб сме! Всичко ще е наред. Прегръщам те силно  Hug

# 39
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Арвенче дано ги овладете и да постои още мъничко бебо на топло у мама  Praynig Идете в болницата-при това положение не може да те върнат-аз бих ги заплашила със съд,ако решат да ми се репчат. Hug

# 40
  • shumen
  • Мнения: 18 009
Арвенче,стискам палци.Дано бебчо постои още малко на топло в мама.

# 41
  • Мнения: 182
Арвенче, геройски си се справяла до сега и този път ще бъде така! Стискаме палци и се молим за вас!   Praynig

# 42
  • Мнения: 1 073
Арвенче, устискахте до тук, дръжте още малко. И идете в болница  Praynig Praynig Praynig С вас сме и се молим да се размине и този път.

# 43
  • Мнения: 718
Арвенче стискам палци мила дано да се разминете и този път но веднага в болница  Praynig Praynig Praynig

# 44
  • Мнения: 1 167
Аврен и от нас палчета.Дано е само фалшива тревога и останете още 2в1  поне няколко седмици. Praynig Praynig Praynig
Тони много са хубави нещата и аз съм влюбена в това гащеризонче от месец  Peace .Преди 20 дни тръгнах с него към касите ,ама го оставих, не смея.Аз още нищо не съм купила ама нищичко.Само за в детската стая взех за стената едни лепинки мини и компания за Рали над нейното легло и  мики за другото легло.
Алексче ти първото секцио ,а сега мислиш нормално ли?Не е ли рано във времето  newsm78,ако правилно съм рабрала за първото.И аз ми се върти някакъв такъв вариант за сегашно нормално ама ще видим във времето.
Кучо този резултат е страхотен пу-пу  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт