Искам бебе ни сплоти и с красиви пупи ни сдоби

  • 24 325
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Арвенче, стиснала съм ви палци до посиняване  fingerscrossed

# 46
  • NE
  • Мнения: 10 999
Арвенче И аз съм стиснала силно палци да се роди бебо след няколко седмици.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig

Последна редакция: пт, 23 авг 2013, 07:55 от Flower Fairy

# 47
  • Мнения: 6 395
Арвен, мила и аз съм с вас и ви мисля и се моля     Praynig Praynig



# 48
  • София
  • Мнения: 10 698
Арвен всичко ще е наред! Ще се размине и този път! Hug Praynig

# 49
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Арвен,
и аз съм стиснала палците, каквото и да стане вече си в 8 месец, спокойно Hug Чакаме новини Praynig

# 50
  • София
  • Мнения: 8 131
Арвенче, имаш палци и от мен! Моля се всичко да е наред!  Praynig
Цветенце, ако искаш мога да ти пратя на лични реални снимки на креватчето.

# 51
  • Мнения: 1 152
Здравейте момичета ние се завърнахме от балкана , беше си супер на хладнинка,  направо на ми се тръгваше!

Феичке благодаря за темата   bouquet направо си я поемай, и ако може да ме преместиш януари месец!
Кучо резултата ви  е страхотен Пу -пу!
Арвен  стискам и аз всичко налично,  дано всичко е  наред!

Много ви  Hug всички!

# 52
  • София
  • Мнения: 8 131
Някой няма ли новини? Вече почвам да се тревожа... Praynig

# 53
  • Мнения: 6 395
Страитно имам си стафилококи и пак теихомони в мб ... От де се взимат аз секс не съм правила от както забременях

# 54
  • Мнения: 1 096
Арвенче, стиснала съм силни палци всичко да е наред fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig

Магнитче, благодаря ти HugАз първата вливка я правих в 9 г.с.Утре отивам да говоря с Балтаджиева и да разпитвам подробно за ситуацията, че може всеки месец да си ми препоръчват такива вливки.
Някой може ли да ми препоръча добър, изпитан имунолог,че ми се иска и на 2ро мнене да отида Rolling Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 10 698
Маги,отиди в МД при проф.Кременски за консултация или той да те насочи към някой,щото той е генетик. Но все си мисля,че в МД няма начин да нямат имунолози. Друга за която се сещам е Конова,но тя не е в София и е голямата работка,не отговаря, аз съм върло разочарована от тази жена,още "чакам" отговор на мейла ми от 2009г след последния ми пореден аборт. Отделно досега не съм прочела на нейни пациентки да е изследвала рецепторните, то това е ново по принцип, преди като бяха в базата на Малинов не са ми ги изследвали Балтаджиева и компания.
А Балтаджиева ако питаш и в 9-ти месец ще вливаш, с малкия вливах и в 7-ми месец.После не и то не защото тя ми каза,че съм ок, а д-р Сигридов слушах и преди и сега.
Но преди всичко направи и тази вливка ..пък после и Михова ще си дойде и въобще.

# 56
  • Мнения: 520
Арвенче, палци и от мен. Дано всичко е наред. Praynig Praynig Praynig

# 57
  • Мнения: 718
Арвенче видях те кажи как си Hug

# 58
  • Мнения: 931
Ето ме и мен в новата прекрасна тема , за което Цветенце благодаря за старанието   bouquet
Аз тия дни си имам гостенчета / племенниците/ са в къщата и каката се е лепнала за мен , та нямам много време за компа.
Снощи имах  някакви странни болки сякаш ще ми се пръсне корема , ама беше доста на високо , почти под ребрата , имах чувството че ще експлодирам , а не бях яла много същия ден, Днес съм по - добре, дано се повтаря това нещо.
Аххх Кучо , какво ви е слънчево момичето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и важното е че всичко неприятно от раждането е вече зад гърба ви и вече сте си у дома.
Арвенче палчета и от мен и то много силни , всичко да е наред ,каквото и да се случва с вас, но вярвам че ще устискате още малко поне  Praynig
Тони супер покупки. Относно якенцето , имаше по - голям номер за около годинка , жената ми обеща да ми донесе по - малко , и дано да успее, в Понеделник ще отивам да вида дали ще има. Ако ли е харесах си други неща от магазина и тях ще взема   Crazy.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, момичета ! Благодаря ви много, че сте с нас ! Все още сме си 2 в 1. Снощи като отидох в АГ ме сложиха на запис на тонове, около 3 часа бях с контракции на 6 минути, после се разредиха . Не ме гледаха за разкритие, казаха че ги е страх да не се спука околоплодния мехур, така че нямам представа какво е положението . Тоновете са добре, пробваха да ми пуснат система, но не им се получи . Днес ще ме наблюдават, пия си хапчетата и така . Много ми е притеснено, а тук никой нищо успокоително не ми казва . От 26 г.с. през 2 седмици ми правят терапия с дексаметазон по 3 дни, днес беше 3 - тия .
Благодаря на всички, знам че сте с нас и някак ми става по - леко !
Моля някой да ме копира в ИБ, че ми е трудно да пиша от телефона.

Общи условия

Активация на акаунт