Искам бебе ни сплоти и с красиви пупи ни сдоби

  • 24 333
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 152
Арвен ти си истински герой заедно с твоя бебо,  ще устискате не се тревожи,  нив сме с теб  Hug Praynig

# 61
  • Мнения: 1 167
Арвен радвам се че сте още две в едно  Hug.Ще издържите вие  Praynig,само дето са тези притеснения и контракции  #Cussing out,но наистина лесно майка не се става.Сега това, като се родят малките създания друго -мира няма, след теста с двете черти притесненията  винаги ще ни съпътстват,но да сме живи и здрави.
Прахче да изчистват бързо тези гадинки.Какво е лечение сега?

# 62
  • Мнения: 1 073
Арвенче,  Hug Аз вярвам, че ще родиш в 9 месец. Стискам палчета. Малко още  Hug

# 63
  • NE
  • Мнения: 10 999
Арвенче Радвам се че сте още 2в1 и съм сигурна че ще се роди твоето чудо поне в 9 месец. Hug
Сандричка Вече си от януарската група. Hug

Момичета ако има за корекция на първата страница ми се обадете. Peace

# 64
  • Мнения: 1 096
Арвенче, браво на вас,вие сте герои и двамата HugОще мъничко ако може да устискате. Измъчи се милата

# 65
  • София
  • Мнения: 8 131
Арвенче, милата. Много ви мисля и аз. нали си вървим заедно. Още малко и всичко ще е наред!  Hug
Маги, наистина отиди при Кременски. Много е мил, внимателен и знаещ!

# 66
  • Мнения: 6 395
И аз съм в болница, чухотно, но съм добре, с леко контракции съм, слагат ми магнезии и ме гледат, бебето е добре и аз нямам др оплаквания . Изписаха ми антибиотици

# 67
  • София
  • Мнения: 8 131
Прахи, ти защо? Айде стига с тия болници бе! От миналата седмица само такива новини...

# 68
  • NE
  • Мнения: 10 999
Прахи Стискам палци скоро да си по-добре и да ви изпишат с бебо. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Смао лоши новини, една нова мама не се показа. Tired

# 69
  • Мнения: 6 395
Ами с контакции и възпаление съм   Tired

# 70
  • София
  • Мнения: 8 131
Палци и за теб! Всичко да се нарежда! Стига вече гадости!

# 71
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Прахи да се оправяш бързо, стискам палчета  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 10 698
Прахи да се оправяш бързо, стискам палчета  Hug
И аз Peace

# 73
# 74
  • shumen
  • Мнения: 18 067
Арвен,Прахче,стискам палци всичко с вас и бебета да е наред.
Аз вече нямам търпение да идва Неделя,че да заминаваме при мама и да и тръсна малко дребен,че май всичко ме дразни и му се карам много вече.

Общи условия

Активация на акаунт