Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 224

  • 50 645
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 243
                          Музиката е най-истинската ценност в сериала, и напълно безспорна.

                                          Bir Bulut Olsam - Med-Cezir (Orjinal Dizi Müzikleri)

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 18:09 от ValentinaP

# 706
  • Мнения: 1 007
Здравейте ,момичета!
Предполагам,че нямат снимка заедно,защото в момента снимат живота им преди срещата им.
Така мисля.
Аз мисля, че е нарочно, тоест ще ги видим заедно чак в готовия филм... ако бях аз, така щях да постъпя...

# 707
  • Мнения: 1 954
Аурелия,всичко е възможно,но все някой ще се изкуши и ще качи някоя снимка в интернет.Чак такава дискретност не е възможна  ,при съвременните средства за комуникация.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 34 208


"Силен характер, изтъкан от мъжественост."

# 709
  • Мнения: 1 007
Аурелия,всичко е възможно,но все някой ще се изкуши и ще качи някоя снимка в интернет.Чак такава дискретност не е възможна  ,при съвременните средства за комуникация.
Точно на това разчитам... защото ако зависи само от Енгин, нищо няма да видим до последно... )))
 Hug

# 710
  • Мнения: 485
                         Музиката е най-истинската ценност в сериала, и напълно безспорна.

                                          Bir Bulut Olsam - Med-Cezir (Orjinal Dizi Müzikleri)




   Да, Валя, музиката в "Ако бях облак" е прекрасна!  thumbsup Силновъздействаща и завладяваща - като източна приказка. Удивително е, че това е първият филмов саундтрак, който композиторът Айтекин Аташ създава. Невероятен талант!

# 711
  • Мнения: 3 243
Благодаря, Ангела, за разбирането. Да си направим още един подарък.




                                      Bir Bulut Olsam - Canon In D Major (Orjinal Dizi Müzikleri)

# 712
  • Мнения: 1 954
Ще чакаме.При толкова голям екип,няма как да няма иизтичане на информация и снимки.

# 713
  • Мнения: 2 293
Аурелия,всичко е възможно,но все някой ще се изкуши и ще качи някоя снимка в интернет.Чак такава дискретност не е възможна  ,при съвременните средства за комуникация.

Аз също мисля, че този сценарист-режисьор много държи на елемента на изненадата – както в самия сценарий, така и при заснемането. Той едва ли ще допусне да се изнася конкретна информация за сюжета или снимки, които говорят многозначително и разкриват детайли.  Кой знае с какви обрати ще ни зашемети и колко ще се чудим какво е искал да каже.
За мен тези снимки са „случайно” попаднали в нет-пространството благодарение на фенове… И за наша радост…Хубавото е, че Енгин се е оставил да го снимат с пълното съзнание за това и изглежда много истински в кожата на Текин…
Вярвам, че ще има още снимки...


# 714
  • Мнения: 3 243
Ще чакаме. Ще разчитаме на изтичане на информация, на папараци - все явления, които иначе не одобряваме. Официално поднесени снимки - йок!  Не ни трябват!

Понеже не ме подготвят за новия филм, аз се възхищавам на стария, с прекрасната партньорка на Енгин. С нея имаха снимки от кастинга преди началото, сега няма.



http://www.dailymotion.com/video/x13pb72_engin-akyurek-uy-aha-ka … sic?search_algo=2

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 19:05 от ValentinaP

# 715
  • Мнения: 23 340


Направих едно колажче с Керим, но започвам да се настройвам за Низипли.

Чистосърдечното, смело и ... влюбено Низипли.

Харесвам си го.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 405
Красивые глаза  Heart EyesНов клип Simple Smile

">#t=175[/video]

# 717
  • Мнения: 3 243
Понеже няма снимки на новите партньори, ето един нелош колаж.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 208


http://www.medyaninsultanlari.com/anket/turkiyenin-en-sevilen-un … n-odulu-aciklandi

Ето обещаните впечатлаващи отговори, какво са казали  феновете за Енгин - както турски, така и от чужбина. Спечелил 1 място в анкетата феновете са отговаряли на въпросите: "Какво означава Енгин Акюрек за вас?" и "Защо ви харесва Енгин Акюрек?". Гугъл помага да се разбере за какво става дума. Който желае да погледне, заслужава си.

# 719
  • Мнения: 1 047
Спокойна вечер, момичета! Не изграждайте стени, които един ден може да се наложи сами да събаряте!  Hug Hug Hug



Скрит текст:
Ние нямаме нужда от образование.
Не се нуждаем от никакъв контрол на мислите.
Без мрачен сарказъм в класната стая.
Учителю,  остави  децата на мира.
Хей,  учителю,  остави  децата на мира.
В края на краищата, всичко е просто още една тухла в стената.
В крайна сметка,  ти си просто още една тухла в стената.

Общи условия

Активация на акаунт