Случи ми се нещо странно X

  • 128 191
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това и аз съм го чувала, но само за първородно дете.Второто може да е на починал. Лично аз не бих кръстила на починал, много ме е страх за децата ми, който и да настоява- не. Но имам позната , която кръсти сина си на починалия си свекър. Момчето е на 20 години сега, студент, дано всичко е наред с него. Praynig
Също имах ученичка, която ми е разказвала,че е кръстена на сестрата на баща си, която като момиченце също е била прегазена от автомобил. И тя е на 21 години и е студентка, отличничка. Дано и с нея всичко е наред, много хубава млада жена е. Praynig

# 46
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Е, аз не казвам, че моето раждане или забременяване предизвиква смърните случаи в рода. А че това съвпадение ме е накарало да се замисля. Не преекспонирай казаното от мен  Peace

# 47
  • Мнения: 2
Четох последните 1-2 страници с пренебрежение към идеята за съвпаденията между раждане и смърт в семейството... докато не се сетих, че аз съм кръстена на лелята на баща ми, която с огромна радост ме е чакала да се родя (не е имала деца) и е починала няколко седмици след раждането ми, за съжаление без да ме види изобщо..   Thinking

# 48
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Четох последните 1-2 страници с пренебрежение към идеята за съвпаденията между раждане и смърт в семейството... докато не се сетих, че аз съм кръстена на лелята на баща ми, която с огромна радост ме е чакала да се родя (не е имала деца) и е починала няколко седмици след раждането ми, за съжаление без да ме види изобщо..   Thinking

Абсолютно същото като при мен,само че 15 дена преди да се родя е починала. От няколко години 15 дни преди РД правя нещо сладко или тестяно и раздавам за бог да прости.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Майка ми почина внезапно точно 20 дни преди да родя. Чакаше сина ми с огромно нетърпение. За щастие други такива закономерности не е имало в рода ни, надявам се и да няма.

# 50
  • Мнения: 10 874
Записвам се да следя темата и ще споделя нещо във връзка с предишните постове.
Когато майка ми се е омъжила за първи път, много искала да има дете, но не станало веднага. След няколко години родила моя доведен брат и мъжът й настоявал да го кръстят на неговия скоро починал баща, но майка била против. В крайна сметка обаче го кръстили така. Когато майка се прибрала след изписването и видяла некролога на вратата, изтръпнала, защото името на сина й е същото като името на свекъра, в това число презимето и фамилията и за момент имала чувството, че пише името на детето й, а не на свекъра... Е, миналата година брат ми неочаквано получи инфаркт и си отиде на 37 години. И аз не знам дали е съвпадение, но майка ми и досега повтаря тази история с некролога и как не е искала брат ми да носи това име... Cry

# 51
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 Shockedмного,много странно

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте Прекрасни Simple Smile радвам се , че не съм сама в странните ми случки. Снощи ми се случи нещо което не ми дава мира ,имам много странни истории , но снощната ме накара да потърся в нета какво ми се случи в действителност. Та лягам си на спалнята с малкия ми син и мъжа ми и вече се унасям, с отворени очи съм и слушам телевизора, даваха някакъв  филм ,който мъжа ми гледаше. Аз бях в средата на леглото между мен и мъжа ми се появи мъж със зелена риза виждах го само до подмишниците .Усмихна се и ме целуна по бузата. Не се уплаших , размърдах се, затворих очи и заспах моментално  .Но днес цял ден мисля" кой беше този човек?" Ако някой има мнение ,ще се радвам да прочета Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 авг 2013, 21:56 от rosi-bosi 83

# 53
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
 Shocked Shocked Shocked, леле,леле, леле....целувката реална ли беше или като полъх? В смисъл когато допря устни до бузата ти...

# 54
  • Мнения: 0
Усещането беше, като от истинска целувка. Но не усетих страх, беше добронамерено, поне така го усещах .

# 55
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
А мъжът ти нищо не е видял, така ли? Наистина е малко плашещо!!!

# 56
  • Мнения: 0
Мисля , че не. Аз и не  му казах , той не вярва в такива неща.

# 57
  • Мнения: 0
Ето още няколко случая които мисля , че ще са ви интересни :1. Няколко дни преди раждането на големия ми син събуждам се сутринта ,напълно будна съм изтягам се доволно и в настроение ,поглеждам тавана над вратата и срещу мен от там започва да пълзи много бързо огромен, черен паяк - огромен колкото футболна топка (не истински разбира се ,видение беше) разпищях се мъжа ми си помисли, че раждането започва  Grinning и дотича , а аз колкото пъти погледнах, пустия му паяк все срещу мене - синът ми вече е на девет и когато види паяк отива при него и го разглежда сякаш е най -интересното нещо на света  Thinking може би има връзка . 2 . пак дни преди да родя , но малкия правехме ремонт и вече почиствах- изнасям кофата с мръсна вода да изсипя на дворната мивка ,а до нея бях сложила сушилка с дрехи и до сушилката с периферията виждам дядо ,който почина , левия си крак счупил на младини -една скала го премазала и му направили сложна операция крака си не загубил ,но не можеше да го свива в коляното и когато лежеше по гръб, имаше навик да вдига крака си, свиваше здравия и подпираше болния на него Не се уплаших продължих с почистването . Когато малкия се роди правеше с крака си точно като дядо, докато навърши месец ,беше много странно за мен. Имам още няколко такива случки но ще ви разкажа друг път . Поздрави и само добри същества нека се навъртат около вас    Simple Smile

# 58
  • Варна
  • Мнения: 17 954
rosi-bosi 83 , винаги ли си имала такива видения или са се "отключили" на някакъв етап?

# 59
  • Мнения: 0
Не винаги случва ми се от време на време, мисля че съм по чувствителна към тези неща , понякога ми се е случвало да виждам някои неща ,които по късно се случват или идват като натрапчиви мисли , но не се получава когато искам , всичко става спонтанно .

Общи условия

Активация на акаунт