Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 237 - След финала и в очакване на Kaçak

  • 42 884
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 570
Горната снимка не си спомням да съм я виждал, но е много показателна. Погледнете само как си пасват физиономиите им и колко са хармонични. Хора от една порода, двете лица на един организъм, мъжко и женско начало... Невероятно е направо. Лека нощ ви желая.
newsm10 Само те ли не разбраха ,че са родени един за друг?! newsm78 newsm78 newsm78

# 691
  • Мнения: 570
Активизираха се посред нощите от сериала на Серхо. #Crazy

Фрагмана .
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BiC1pAEYrIA#t=15

Последна редакция: пт, 11 окт 2013, 00:22 от nadejda 76

# 692
  • София
  • Мнения: 833

Интересен се очертава сериала на Серхо  Rolling Eyes

Доста решителен е Йомер -Влюбен съм,обещах.
Мъжа срещу него-това не е любов,остави тези неща....
Ако не се ожени за дъщеря ми ще я сложи в земята .....
Йомер-Тази женитба няма да се състои,дори кръв да се пролее няма да стане.

# 693
  • Malaga
  • Мнения: 575
 Нови снимки,  bouquetфрагман с превод,  bouquetблагодаря ви!  Hug Hug HugОще не се знае датата на премиерата,нали?  Thinking newsm78 newsm78


Кога и как се обърка всичко:




# 694
  • София
  • Мнения: 833
Нови снимки,  bouquetфрагман с превод,  bouquetблагодаря ви!  Hug Hug HugОще не се знае датата на премиерата,нали?  Thinking newsm78 newsm78
Още няма окончателна дата за начало на сериала,но със сигурност няма да е другата седмица,защото е Байрам,епизод няма да има и на Беглецът  Peace

# 695
  • Malaga
  • Мнения: 575
Нови снимки,  bouquetфрагман с превод,  bouquetблагодаря ви!  Hug Hug HugОще не се знае датата на премиерата,нали?  Thinking newsm78 newsm78
Още няма окончателна дата за начало на сериала,но със сигурност няма да е другата седмица,защото е Байрам,епизод няма да има и на Беглецът  Peace
Жалко... TiredСерхан пак между две жени, Mr. Greenвсе такива сценарии си харесва  Joy Joy Joy

Лека нощ и добро утро! GrinningПоднасях ви кафето твърде късно,затова ви го сервирам сега! Heart Eyes



Скрит текст:

Студено,против бръчки!  newsm62

Последна редакция: пт, 11 окт 2013, 14:23 от chuza

# 696
  • Malaga
  • Мнения: 575

Последна редакция: пт, 11 окт 2013, 14:35 от chuza

# 697
# 698
  • Мнения: 3 203
Здравейте приятели. Hug Heart Eyes След три дневно отсъствие и един прекрасен и незабравим и зареждащ релакс хей ме на . Hug Благодаря ви момичета за новите снимчици и клипчета и новия фрагман. Hug Е те това ми се гледа --любов....любов...любов ....тя ще спаси света. Joy Heart Eyes Браво на батко с две жени ама от два стола да не е на земята ,че чок зор ще го чака а по всичко личи ,че ще има борба с нрави ,обичай и тем подобни .Е ние ще сме тук за да видим и усетим отново химия ли ще гледаме или само да не е като в Качак  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Деска хиляди благодарности за превода  lovekiss lovekiss lovekiss Чакаме батко да си изпълни обещанието . Hug

# 699
  • Мнения: 3 203

Много угрижено гледа  нашето момче .Но почивката определено му се отразила физически много добре а психически дали не се тормози ,че е изспуснал такава красавица незабравима. newsm78

# 700
# 701
# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Здравейте, приятели! Благодаря на Надя и Деси за фрагмана и превода. Струва ми се, че този фрагман е по-подробен и с повече реплики!

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201480889897872&set=vb.8818374269&type=2&theater

Актьорът, който дублираше Серхан в Незабравима, е същият и в този филм, чието заглавие аз още не съм разбрала. Началото на филма е много обещаващо, дано и по-нататък да е така.

Последна редакция: пт, 11 окт 2013, 21:03 от pkutieva

# 703
  • Мнения: 3 203
Здравейте, приятели! Благодаря на Надя и Деси за фрагмана и превода. Струва ми се, че този фрагман е по-подробен и с повече реплики!

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201480889897872&set=vb.8818374269&type=2&theater

Актьорът, който дублираше Серхан в Незабравима, е същият и в този филм, чието заглавие аз още не съм разбрала. Началото на филма е много обещаващо, дано и по-нататък да е така.

 newsm10 newsm10 newsm10

# 704
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! wavey
Ето ме и мен! Hug
Снимки...Подробен фрагман...Превод...Нарастващ интерес...Разни подлютени мъже гледат страшно...Калашници...Пищаци...Две дебеловежди мадами- мераклийки на нашия Незабравим...Той с целия му блясък с фанелка със зайче отпред...Люти клетви и закани...Анадолски страсти...И любов...Нямам търпение да почне!!! smile3539
За "Качака" разчитам на разказите ви! bowuu
Да се огледам за някоя нова снимчица...  typeuu

Общи условия

Активация на акаунт