Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 237 - След финала и в очакване на Kaçak

  • 42 892
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 833
Здравейте, приятели! Благодаря на Надя и Деси за фрагмана и превода. Струва ми се, че този фрагман е по-подробен и с повече реплики!

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201480889897872&set=vb.8818374269&type=2&theater

Актьорът, който дублираше Серхан в Незабравима, е същият и в този филм, чието заглавие аз още не съм разбрала. Началото на филма е много обещаващо, дано и по-нататък да е така.
Същият е фрагмента,просто аз не всички реплики преведох.
Заглавието на филма е "Името ти написах в сърцето си ".
Последните снимки на Серхан са от Мардин,невероятен град в Турция,чудя се и сериала ли там се снима newsm78 вероятно гледайки кадрите от фрагментите  Rolling Eyes

Малко инфо за самия град Мардин http://www.mardin.bel.tr/2010/default.asp

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Десииииии,  newsm51 newsm51 newsm51

# 707
# 708
  • Варна
  • Мнения: 329
Горната снимка не си спомням да съм я виждал, но е много показателна. Погледнете само как си пасват физиономиите им и колко са хармонични. Хора от една порода, двете лица на един организъм, мъжко и женско начало... Невероятно е направо. Лека нощ ви желая.
newsm10 Само те ли не разбраха ,че са родени един за друг?! newsm78 newsm78 newsm78
Определено не разбраха... smile3527
Въпреки това... newsm53

# 709
# 710
# 711
  • Варна
  • Мнения: 329
https://www.facebook.com/photo.php?v=665922503426233&set=vb.119842961367526&type=2&theater
2:10 мин  newsm53

# 712
# 713
  • Мнения: 46
Привет,Незабравими! Hug
Деси    love001
Ей,много нови снимки...много инфо Simple Smile
И още една нова поне за мен,какво мислите? Йозка е много слаба на снимката,както е сега newsm78

Последна редакция: сб, 12 окт 2013, 03:42 от manpla

# 714
  • Мнения: 46
Днес си имаме рожденичка...nadejda76   bigdance2   
Наде,Честит Рожден Ден!
 
Бъди живa и здравa, много, чок  щастливa и нека усмивката никога не слиза от лицето ти!
 
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 715
  • Мнения: 46
И най-накрая Релаксиращ Уикенд,Незабравими! Hug
  Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

  Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

  Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

# 716
  • Malaga
  • Мнения: 575
nadejda76, Hug Hug Hug
Честит рожден ден! Heart Eyes Heart EyesНека щастието и любовта бъдат твой вечен спътник и усмивката да не слиза от лицето ти!  bouquet  bouquet  bouquet
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 12 окт 2013, 10:35 от chuza

# 717
  • Мнения: 570
Добро утро,Незабравими! Hug Hug Hug
Благодаря на Деси  bouquetза превода на фрагмана!
Качака го изгледах,много добре е направен сериала  newsm10,жалко че Яго не ни е по вкуса ,но като изключим това се очертава много интересно да става.Не ми се иска Йозито да забъркат с Берг,защото като разбере кой е и какво е направил ще страда ужасно много Cry.
Скромна почерпка от мене и пожелание за прекрасен уикенд!
Скрит текст:
[

# 718
  • София
  • Мнения: 13 726
nadejda76,
Честит рожден ден bdbaloni newsm51
Пожелавам ти да преди всичко много здраве и лично щастие. Нека животът ти да бъде изпълнен само с красиви и положителни емоции и много txtloves

# 719
  • Мнения: 80
Привет на компанията Незабравима!
Наде,изпуснала съм Рождения ти ден,но ти пожелавам да си здрава и много щастлива!  bouquet  bouquet  bouquet
Изгледах епизода на Качак,сериалът се очертава да е интересен,но ще ни е трудно без превод-ще си тълкуваме картинките,и кой,каквото е разбрал,ще споделя!
На мен"Яго"ми харесва,добре играе,има излъчване,нищо,че не е красавец,интересен ми е.
Йозито е попаднала в страшна компания на гангстери и мафиоти...
Изгледах и фрагмана на Серхо-малко ми се повтаря в погледи,жестове,мимики с Харун  Peace,но от няколкото секунди едва ли се добива представа....
Не ми се вярва снимката на Йозка с предишния й приятел да е нова...
Пожелавам на всички слънчеви събота и неделя!

Общи условия

Активация на акаунт