Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 237 - След финала и в очакване на Kaçak

  • 42 890
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Наде, честит празник! Дано до дълбока старост да си заобиколена от любимите си хора и сърцето ти да прелива от щастие! Наздраве!



# 721
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, приятели! Hug
Честит рожден на Надя smile3510- желая ти от сърце всичкото щастие на света! newsm59 Kissing Heart
Серхан си е Серхан- същия, различен, все е харизматичен и секси! Two Hearts
 Нямам търпение да почна да го гледам отново... smile3539
Надявам се по- другата седмица да стартира сериала с негово участие!

Това тука си е друго нещо...

# 722
  • Мнения: 3 203
Привет приятели !!!
Честит Рожден Ден Наде !  bdbaloniБъди здрава, много щастлива и винаги обградена с много любов и положителни емоции! Пожелавам ти прекрасната ти усмивка винаги да е на лицето ти, детето ти всеки ден да те кара да се чувстваш горда майка, а мъжът до теб да те обича така сякаш си единствената жена на света! Весел празник! happy bd

# 723
  • Мнения: 570

Стара е от сериалите на Йозлем. Grinning Феновете само напомнят за предстоящата сватба. Wink
Скрит текст:
Благодаря ви за пожеланията,скъпи Незабравими!От сърце ви желая да ви се случват и на вас само хубави неща .Направихте празника ми двойно по-щастлив!

# 724
  • Malaga
  • Мнения: 575

 Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

# 725
  • Мнения: 11
 nbirthday nbirthday nbirthdayНаде, бъди щастлива! newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 726
# 727
# 728
# 729
  • Мнения: 914
Здравейте незабравими фенове  Hug

Наде  Hug  bouquet  bouquet  bouquet много хубави мигове да имаш и да си ми жива и здрава мила. Много те обичам и те целувам. Честит ти рожден ден!

И аз като гледам съм съгласна Батко май има нов нос, леле. Но да си призная исках да го видя да играе с оная грива дълга дето си беше пуснал по едно време. Нещо много намръщен ми се вижда, явно още не се отпуснал и зад кадър не е на кеф нещо.

А пък Йозито е точно обратната, тя е ...охх ...да ме покани на сватбата викам. Много сладка, както казват какъвто си отвътре ти е написано и на лицето. Ако не пушеше цена нямаше да има.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 329
Пък нашия чичо Яго и в игрален филм участвал  Thinking

http://www.youtube.com/watch?v=9p5QnKiW0io&feature=youtu.be
В 1:15 мин в трейлъра се мярва за миг. Peace

Голямо кино правят турците! И актьорите им са на световно ниво- факт! yes
И снимат ли, снимат без умора ooooh!- всички актьори от тоя филм в момента ги гледам в различни сериали! Shocked

# 731
# 732
  • Варна
  • Мнения: 329

Едно от тия хлапета била Йозлем  Thinking- кое ли точно?  newsm78

# 733
  • Мнения: 3 203

Едно от тия хлапета била Йозлем  Thinking- кое ли точно?  newsm78

Дани трудно домашно ни спретна  newsm78 newsm78 newsm78 освен петото от лявата страна отдолу нагоре друго хич ама хич не мога разпозна smile3506 smile3515

# 734
  • София
  • Мнения: 833
Новата тема
                     

Общи условия

Активация на акаунт