Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 100

  • 50 523
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 012
Права си, Хел, няма смисъл  Rolling Eyes Диди, то и поздравления май не може, трябва в скрит текст да са, като спам  ooooh!

Аз за Фло си имам едно на ум, едва ли някога е била *ин* Laughing Медийни измишльотини. Да е казал *да, това ми е гаджето*? Както за Азра, каза *да, заедно сме*..

Хел, ето я снимката

# 691
  • Мнения: 445
Известните колко и какви езици знаят  Peace

http://www.gecce.com/foto-galeri/unluler/unluler-kac-dil-biliyor?p=12



Къванч знае английски. Също така е направил интервю с известния режисьор Джеймс Камерън  Peace

Другите:

Белчим Билгин дълго време изучава френски, затова го владее добре.


Фахрие Евджен е родена и израснала в Германия, съответно знае немски


Селма Ергеч има баща турчин и майка германка, значи знае немски. Говори и английски свободно


Азра Акън дълги години е живяла в Холандия и знае езика. Говори и английски  Peace


Джансел Елчин е завършил образованието си във Франция. Когато дошъл в Турция, за първите филми турският му бил лош, затова използвали дубльор.


Хазал Кая е завърлила средно образование в италиански лицей.


Мехмет Гюнсюр е завършил италиански лицей. Живял е дълго време в Италия, говори езика като роден.


Немският е роден език на Мерием Узерли. Едва в последствие научава турски.


Мелике Ипек Ялова също е учила в италиански лицей, затова знае италиански.


Малко е дългичко, но мисля, че ще ви е интересно  Wink Peace Имаше и други, ама не ми бяха интересни  Wink

# 692
  • Мнения: 18 607
Хай, дружки! Hug Heart Eyes
Хелънче  Heart Eyes златце си ми ти!   bouquet Много ти благодаря за всички преводи!Някъде бях чела, май в някакво интервю Киво казваше, че шамарите на Сами били съвсем автентични, оказва се, че е така. Не се учудвам, че нашето момче е любезно и почтително, добро възпитание са му дали мама и тати, личи си от начина по който се държи с околните. Heart Eyes  А Мехмет Гюнсюр го гледах в една серия на итал. сериал Дон Матео и наистина говори свободно италиански. Аз даже тогава си казах - боже, този как прилича на Мехмет, та се порових в Гугъл дали наистина участва и се оказа, че е той.
Роминче  Heart Eyes не се ядосвай, мило! Нека си трият, ние пак ще си пуснем, каквото сме решили  Joy Joy Joy
Дидок  Heart Eyes ама наистина много ми липсваше последните месеци! Изморих се да те замествам със снимките  Mr. Green майтапче ... Ужасно се радвам, че си пак сред нас редовно! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 445
Фенче  Heart Eyes да, Сами бей казва, че не можел да си отпусне ръката, ама накрая им се получили нещата, бая е нашамарил Киво  hahaha И после голямо извиняване паднало. Абе изобщо си оставам с впечатление, че всички много са го харесвали и уважавали, като цяло с него се работело лесно  Peace

Диде  spoko hug, не се разстройвай, не прави кефа на някой глупак, дето си няма друга работа... Всичко, което са изтрили може пак да се сложи, айде да видим докога ще ни докладват  Crossing Arms

Роминче, благодаря, душко  Hug Веднага ще си я изтипосам, много ме кефи на нея  Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 18 607
Пожелавам ви лека и синеока нощ, милички! До утре! Hug

# 695
  • Мнения: 5 267
Moми4ета Hug
И мои клипове от в4ера са изтрити ooooh!
Най-се разтроих, когато бяха изтрити един куп постове на рожденният ми ден(през май), по голяма обида за мен няма smile3518

Който иска да трие, злото е навсякъде, така, 4е -халал да му е ooooh! ooooh! ooooh!




АЗ пък така се трогнах....,че и мен са ме затрили и то на два пъти.... Peace PeaceЯвно некой ме чете и му пречим...незнам що??? newsm78 newsm78 newsm78Но говоря за снощи... Peaceако бяха ме затрили на РД така #2gunfire #2gunfire #2gunfireМуцка...аз Кузей и всички яки фенки от темата сме те прочели....те нека си търкат... Peace

# 696
  • Варна
  • Мнения: 685
Прекрасен ден моми4ета!    Nature Sun With Face newsm76    Nature Sun With FaceПетък 13-не е зле!Аз специално оби4ам фаталните 4исла и о4аквам нещо хубаво!Най-яките моми4ета са в тази тема Heart Eyes, толкова ми липсвахте Hug, но се радвам, 4е отново съм тук! Two Hearts Ще се зареждаме взаимно само с красота и положителни неща Two Hearts





Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 07:48 от didi_spain

# 697
  • Варна
  • Мнения: 685


KIVANÇ TATLITUĞ, AŞK HAYATIYLA İLGİLİ O İDDİAYI YALANLADI

http://televizyongazetesi.com/kivanc-tatlitug-ask-hayatiyla-ilgi … tter#.UjKX23_WVki

# 698
  • Мнения: 18 607
Добро утро! Hug
Дидоче  Heart Eyes благодаря за прекрасното кафе рано- рано!  bouquet Добре ще ми дойде.
Бойче  Heart Eyes свиркай си, те трият, ние пак си пишем, не могат ни спрат  hahaha Тъпото е, че трият при нас, дето е толкова уютно и хубаво и цветно, а в други теми където наистина трябва да се развихрят .... нейсе!
Хайде да започнем деня с един умопомрачителен Кузей

# 699
  • Варна
  • Мнения: 685
Фен4е Heart Eyes Hug Heart Eyes ,като си на тази вълна, хайде и аз да те допълня  love001











# 700
  • Варна
  • Мнения: 685
   






# 701
  • Мнения: 18 607
Благодаря, мило! Ама в този му вид най го обичам наш Кузейчик  Joy Joy Joy Joy Joy Joy






 А тази е специално за теб, Дидок! Heart Eyes



# 702
  • Варна
  • Мнения: 685
МММ, Фен4е Heart Eyes
Вай, вай, вай...без дъх оставам #Crazy

Аз сърдит и ядосан много го харесвам Heart Eyes








# 703
  • Мнения: 18 607
Не била убедителна в играта си Ойкю  Joyа аз колкото пъти гледам този клип, толкова повече и се възхищавам как за секунди сменя израза на лицето си - страхотна е, поне за мен. Peace



Дидко,  Heart Eyes и аз, и аз! Всякакъв го харесвам, но много ме кефи как се смееше  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 08:28 от queen_fenka

# 704
  • Варна
  • Мнения: 685
А като се усмихне, с тази блага усмивка и това прекрасно лице...ех, господ дал, най-ве4е талант, тя красотата се изгубва с годините! Two Hearts









Общи условия

Активация на акаунт